The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

ewet can tuwalet yerine salonu kullandın :D nese arkadaşlar hepinizin yeni yılı kutlu olsun.konser werin daaaaa :evil: azalım bizde artık cd'den müzik dinlemekten bi nebze olsun kurtulalım.

TİME TO BURN :!: :!: :!: :twisted:

oo bakıorumda kadircana bizden önce herkes hoşgeldin partisini çekmiş bi de biz selamlayalım bas gitaristimizi gerçekten çalışma gayretin beni şaşırtmadı diil her geçen gün de daha iyi çalıyor ve kendini geliştiriosun tebrikler hepimize başarılar konserlere akalım olurmu?

Eueuheuh.. Eywallah Yener .. Konserlere akalım tabi bi Metallica geLSe :D .. OLmadı The Diyv çıkar artıq :D .. Beste fln çalar beğenenler coşar :D ..

ben dinleyici olarak yorum yapıyorum ...dinleyenlerin de oturup aha bunun burası kötü olmuş burası berbat burası güzel diye ince eleyip sık dokuyacaklarını sanmıyorum...
dinlediğim beste bir godsmack yada metallica(gerçi bunalr çok uçta örnek oldu) seviyesinde değil zaten şu aşamada o düzeyde bir beste beklenmeside imkansız...ben yaparım diyen(sazanlar) varsa yapsın dinleyelim...
yaptığınız beste o kadar muhteşem gelmese bile size yinede yaptığınız şeyle övünün çünkü o sadece sizin eseriniz...siz yaptınız yaratıcısı sizsiniz...istediğiniz şekle siz sokar siz düzeltirsiniz...

Eywallah lucipher.. Sonuçta cover yapmayla kendi besteni çalmak arasında çok buyuk fark var.. İkisinden aldığın haz çok ayrı.. Kimisi diyebilir bişey yapamıyo bunnar cover çalıyolar basite kaçıyolar !!.. Biz yıllarca dinlediğimiz grupları çalarken de çok buyuk zevk alıyoruz ... Tüm bestelerimiz hazır oldugunda da cover çalıcaz diye düşünüyorum..

Zaten ben de bestede vokala göre gidiyorum ya yener vokal/bas yeni bi sinerji yarattıq euuhehuehu :metal :twisted:

Geri