The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

The Diyv ile aynı sahneyi paylaşmaktan gurur duyarız...Hepinize başarılar diliyorum...Seyirciyi de evine mutlu mesut kulağının pası silinmiş bir şekilde göndereceğiz umarım...
Saygılar...Astrahan- Bass

barker demiş ki:
afisbu2dur6gw.jpg

afiş kesin olmamakla birlikte budur.
Kara Kedi' nin headliner ı olduğu bu program güzel geçicek gibi görünüyor.
Herkes davetlidir...

Afiş kesinleşmiştir.Tekrar sizlerle çalışmak bana gurur veriyor.Konserde başarılar diliyorum...

Herkes Davetlidir...

fjallstorm demiş ki:
The Diyv ile aynı sahneyi paylaşmaktan gurur duyarız...Hepinize başarılar diliyorum...Seyirciyi de evine mutlu mesut kulağının pası silinmiş bir şekilde göndereceğiz umarım...
Saygılar...Astrahan- Bass

Saygı bizden efenim.. Sizi tekrar sahnede görecek olmak gerçekten güzel.. Grubun yeni hali ile de eski performansı aratmayacagına eminiz.. Seyirci için bu konser çok iyi olacak ztnn.. Sürprizler geliyormuş :metal

5 Şubat Pazar için her şey hazır. Seyirciler ve gruplar sabırsız.. saat sayıyoruz artık ne diyim..
Yanlış anlaşılmasın diye herkes için tek geçerli kural RESPECT! Saygı ve Hoş Görü... Bolca Eğlence!

Not: Alternatif ve diğer müzik türevlerinden hoşlananlar, sizin için de geçerli yukarıdaki kural, bizce gelip eğlenin.. Her şey müzik için..

Hepinizi bekliyoruz.. Sürprizlerimiz var, doğrudur - En çok eğlenenlere ;)

Here on the stage the marshal noise
Is piercing through your ears
It kicks your ass kick your face
Exploding feeling nears
Now is the time to let it rip
To let it fuckin’ loose
We are gathered here to maim and kill
Cause this is what we choose

Adrenalin starts to flow
You’re thrashing all around
Acting like a maniac
:metalhead :metalhead :metalhead

Bronx demiş ki:
Here on the stage the marshal noise
Is piercing through your ears
It kicks your ass kick your face
Exploding feeling nears
Now is the time to let it rip
To let it fuckin’ loose
We are gathered here to maim and kill
Cause this is what we choose

Adrenalin starts to flow
You’re thrashing all around
Acting like a maniac
:metalhead :metalhead :metalhead

Umarım çalarsınız helalinden kopana kadar kafa sallamayan Evren değilidir...

Konserde başarılar...

Üzülerek Söylüyorum ki hayır , Çok büyük bir yanlış yaptığımın farkına vardım :( Sözleri çoğu şeye uygun oluyordu ben de koymuştum onun yerine ;

Lashing out the action, returning the reaction
Weak are ripped and torn away
Hypnotizing power, crushing all that cower
Battery is here to stay
-------------------------
Smashing through the boundaries
Lunacy has found me
Cannot stop the battery
Pounding out aggression
Turns into obsession
Cannot kill the battery
Cannot kill the family
Battery is found in me
Battery!!!
Fuck'em Battery

Desek ? :roll: :metalhead

beyler güzel bir gece oldu kanısındayım...aynı sahneyi paylaştık hatta Crash için ayrıca teşkkürler...Umarım tekrar aynı sahnelerde çalarız...Başarılarınızın devamını diliyoruz...
Saygılar...

Öncelikle herkeze teşekkür ederiz.. Bestedeki alkışların yoğunluğu bizi gerçekten çok sevindirdi.. Yakında Yaptıgımız hücum kayıtı foruma koyacagız...

Aksilik bu bi konser de yaşamasak olmaz zaten.. Neyse izleyenler için de değişik bi attraksiyon oldu 3 teli bascı izlemiş oldular.. :LOL: .. Telim kopmasaydı herşey daha güzel olacaktı ama aksilik işte ....

Tekrar herkeze teşekkür ederiz.. Konserde ilerleyen saatlerd eyaşanan olaylarrın olacagı belki başından beri belliydi ama böyle bi geceye yakışmadı.. Sadece müziğin olduğu bi gece herkezi daha da memnun ederdi...

Stay Heavy :twisted:

beyler helal çok iyiydi konser :metalhead özellikler beste canlı daha bi hoşuma gitti :twisted: Kadircan gene tel kurbanı oldu ama kimse telin koptuğunu bile anlamadı goc kadir :metal

sagolun arkadaşlar cok teşekkür ederiz...
BUARADA BU KONSER DAVULCUMUZ MERT'LE SON KONSERİMİZDİ BU NEDENLEDİRKİ YENİ BİR DAVULCU ARIYORUZ... İLGİLENENLER ÖZEL MESAJ LA YADA BURDAN BİZE ULASIRSA SEVİNİRİZ...

Açıklama İçin Teşekkür Ederim.
Çok Güzel Anılarım Oldu.6-7 Yıldan Beri İlk ve Tek Grubumdan Ayrılıyorum Dost bi Şekilde.Eski Grup Arkadaşlarıma Hala Güveniyorum.Başarılar Diliyorum Gelecek Konserlerde

:metalhead

Geri