Çalar Saat

darken_blacken demiş ki:
arkadaslar cmts gecesi son parcanizi ( anladigim kadariyla son cover) uzulerek belirteyim ki begenmedim.. (hep olumlu seyler yazacak degiliz ya :oops: .. onemli olan elestriyi dozunda yapmaksa affiniza siginiyorum)

sevgiler..

sen nasıl bizim coverımızı begenmessin ulaaaaaaaaan?hieayyyyyytttt....
:)
begenmemek serbest arkadaşlar rahat olun eleştirilerinizi söyleyin rahatça.burası forum :)
saol eleştirin için darken blacken kardeş......nesini begenmedin şarkının belki bize yardımcı olursun değiştiririz.....:)

yerine sevemem ha! vay Gökhan Kırdar çalıyomusunuz? siz o zaman üstüme basıp geçmeyide çalarsınız dimiiiii :) bence çok güzel bir parça.
görkem "geceler "e ne oldu?

ya osmannnnnnnnnnn öldürdün bizi ya gökhan halt etmiş o ne ses beeee....asık oldum ben sana..evlen benle:)teklifimi düşün hehe:)

darken_blacken demiş ki:
arkadaslar cmts gecesi son parcanizi ( anladigim kadariyla son cover) uzulerek belirteyim ki begenmedim.. (hep olumlu seyler yazacak degiliz ya :oops: .. onemli olan elestriyi dozunda yapmaksa affiniza siginiyorum)

sevgiler..
işte bu...... emege duyarsız kalmadıgın için tesekkür ederim.begenmedigine üzüldüm biraz ama belki zaman içinde alısır kulagın ha ne dersin? üstelik şarkıyı calarken biz bile henüz tedirgin calıyoruz.çok yeni ve biraz degişik oldu.fazla rocker işi olacagı konusunda daha önce uyarı yapmıştım.kırdar'ın sounduna alışkın kulaklar için bira itici olmuş olabilir.
ilginiz için tesekkürler. :)

katalan demiş ki:
yerine sevemem ha! vay Gökhan Kırdar çalıyomusunuz? siz o zaman üstüme basıp geçmeyide çalarsınız dimiiiii :) bence çok güzel bir parça.

bu işler öyle zart diye olmaz katalan naaaptın du bakalm :)
bir coverın oluşması o kadar zor bi süreçki anlatsam hadi be dersin ....

calarsaatgitar demiş ki:
katalan demiş ki:

bu işler öyle zart diye olmaz katalan naaaptın du bakalm :)
bir coverın oluşması o kadar zor bi süreçki anlatsam hadi be dersin ....

görkem bende zaten hemen demiyorum kizaten ocak 7-8 gibi olsun yeter.bence uzun bir süre.(ocakta gelicemde izmire) ne kadar bencilim dimi :D ama bak seni raslantıdan beri takip ederim:) bu arada burçinide evlendirmişsiniz:)darısı sizin başınıza :LOL:

ben çok merak ettim şu tartışılan her geçen gün ünü artan coverınızı dinlemedim ve bayada dinleyemicem heralde napalım artık bu konu kapanır diye ben dinlemeden yazayım dedim sonra ohanda hatun daha yeni dinlemiş ooooooo denmesin diye güzel olmuştur heralde osmanda iyi sölemiştir görkemde güzel çalmıştır :) mustafada iyi düzenlemiştir siz iyisiniz süpersiniz
iyi çalışmalar size öptüm...

:)))
la havle ya ....bazen kendime ulan normal adam yok mu şu müzisyenler arasında diye soruyorum......yardın beni serkan...akşam akşam.....
yes ay wuld bi veri hepi...vi ken dırin kafi aftır densink...

calarsaatgitar demiş ki:
darken_blacken demiş ki:

sevgiler..

sen nasıl bizim coverımızı begenmessin ulaaaaaaaaan?hieayyyyyytttt....
:)
begenmemek serbest arkadaşlar rahat olun eleştirilerinizi söyleyin rahatça.burası forum :)
saol eleştirin için darken blacken kardeş......nesini begenmedin şarkının belki bize yardımcı olursun değiştiririz.....:)

acıkcası bunu anlatmam zor..cunku muzik bilgisine sahip birisi degilim ve densizce konusup can sıkmak istemem..sadece kulagıma hos gelmedi..belki hep aynı metronomda gittigi icindir..yani inis cıkıslar renk verir ya parcaya iste sanki bu biraz duz olmus gibi geldi bana..hepsi bu :)

sevgiler..

duvarsaati demiş ki:
darken_blacken demiş ki:

sevgiler..
işte bu...... emege duyarsız kalmadıgın için tesekkür ederim.begenmedigine üzüldüm biraz ama belki zaman içinde alısır kulagın ha ne dersin? üstelik şarkıyı calarken biz bile henüz tedirgin calıyoruz.çok yeni ve biraz degişik oldu.fazla rocker işi olacagı konusunda daha önce uyarı yapmıştım.kırdar'ın sounduna alışkın kulaklar için bira itici olmuş olabilir.
ilginiz için tesekkürler. :)

elbette saygım sonsuz siz ureticilere :) ..anladıgım kadarıyla duzenlemeler sana aitmis..bir onerim olacak..

Levent Yuksel - Karaagac

saygılar..

calarsaatgitar demiş ki:
:) psykhe..cım yazdıgın mesajı neden değiştiriyosun bakayım....yoksa yanlış anlaşılır diye mi korktun :) ehehe....sen var ya tam filmi çekilecek kişisin yeminnen....

ewet aslında tam olarak öle oldu da sen okumadan hızlıca değiştireyim dedim ama senden hızlı değilmişim :)

nedenmiş kardeşim filmim çekileybılmış falan filan çekiniyoruz işte dil yoğurt yanma konusu böle bişi olum sende yaşa gör dicem ama kıyamam sana ben öptüm hadi

darken_blacken
arkadaşım bende katılıyorum karaağaç çok güzel bir parça ama sahne çok ağırlaşmaz mı o zaman yani güzel olur bencede işte öle bide çok levent yüksel olcak o zman amannnnn olsun di mi?

gerçi çalarsaatgitar bilir en iyisini ben sölüyom bazen bişeyler höyttt diyor bende ahanda diyorum susuyorum :) zaten hemen anlıyor doğruyu yanlışı leb demeden leblebiyi anlıyor hem kahin hem müzisyen hemde mor tutkunu çok taktireşayan birisi canım benim :)

benim tutkunu oldugum şey mor değil aslında ya neyse ....eheh....:)

neyse demişken... yerine sevemem i dinleyen ve begenmeyen başka arkadaşlar varsa neden begenmediklerini söylerlerse çok yardımcı olurlar bence fikir vermek açısından.....duvarsaati de okur umarım mesela iniş çıkış metronom falan fikir uyandırır sanırım...fikirleriniz gerçekten önemli ben kendi adıma nasıl göründüğünü şarkının sahnenin öbür tarafından algılayamıyorum net olarak....

bu arada antibiyotik mustafa ya sordum yalan ı o da düşünmüş ama çok karamsar bir şarkı olduuuna kanaat getirmiş.....aslında güzel şarkı ..

Geri