Çalar Saat

enerjinizi müziğe yönlendirin,çarşı pazar gezmeyin ey sevgili çalarsaat üyeleri :p :D[/quote]

çarşı pazar geziosak bi bildiğimiz var demektir :D birilerine süpriz falan yapma durumları olabilir ;)

şarkıları beğendiğin için çok teşşekkür ederim canım :D ayrıca hala burdayız yani foruma takılmamak demekte ne demek :) ilgi ve alakanız için teşekkür ederim en kısa zamanda daha yakın bir ilgi göstericem ben size şahsen :D

benim mısırdaki dede öldü ölcek onu bekliyom size sponsor olcam albüm cıkartcam hepinizin de eline birer lolitop vercem seker mahiyetinde :LOL: hanlar, hamamlar, villalar düsün ya kahirenin yarısı benim olcak diyorum.
ama yok cok meshur olmak bizi bozar diyosan ben albümden kazanacağınız parayı kırıştırayım size gelin benim evimde özel parti yapalım siz calın ben eğleneyim :D silmarillion da gelebilir :LOL:

Çalar Saat tıkır tıkır çalıyor

Merhaba Çalar saat,

Geçen hafta Çarşamba Ooze da sizi dinledim.

Dha önce bu Bar da çalan ünlü bir grupla kıyasladım haliyle...bence çok daha iyidiniz.

Özellikle dikkatimi çeken noktalar:

Repertuvar seçimi çok başarılı,

Senkronlar mükemmel,

Herkesin tuşesi ve vokalin ses rengi çok iyi,

Tek eksik biraz daha show...bence...

Hepinizi kutluyorum.

Ayrıca Bass'ın tonuna da bayıldım...

Huzurlu kalın.

Bir de en önemlisini yazmadık...unuttuk,

Grubun biri demo olmak üzere biri de o akşam Ooze da iki bestesini dinledim ve her ikisini de kıskandım.

Çok sıkı parçalar...bence herkesi parçalarlar :LOL:

Tebrikler

Re: Çalar Saat tıkır tıkır çalıyor

TG demiş ki:
Merhaba Çalar saat,

Geçen hafta Çarşamba Ooze da sizi dinledim.

Dha önce bu Bar da çalan ünlü bir grupla kıyasladım haliyle...bence çok daha iyidiniz.

Özellikle dikkatimi çeken noktalar:

Repertuvar seçimi çok başarılı,

Senkronlar mükemmel,

Herkesin tuşesi ve vokalin ses rengi çok iyi,

Tek eksik biraz daha show...bence...

Hepinizi kutluyorum.

Ayrıca Bass'ın tonuna da bayıldım...

Huzurlu kalın.

Çok teşekkürler olumlu eleştirilerin için...Show yapmayı pek seven bir grup sayılmayız....O yüzden canımız istedikçe hoplar zıplarız o kadar bir de geçen Çarşamba durgunduk baya bir nedense....
Bu arada demomuz falan yok başka bir grupla karıştırmayasın bizi :)

Otobüs duraklarında beklerken anılarını düşünüp hayaller kuran ve bu eylemi gerçekleştirirken sırıtan insanlara gıcık olan ve gördüğü zaman eğer arabayla geçiyorsa üstlerine su sıçratan, yaya vaziyetteyse yüzüne 5 santim kadar yaklaşıp " senin allahın yokmu " diye bağıran Çalar Saat grubu önümüzdeki günlerde bilgisayarlarımızın monitörlerinin silinmesi gerektiğinin neden hep aklımıza açıkken geldiği ve kapattıktan sonra da neden silmenin aklımıza gelmediği konusunda ki araştırmalara katkı sağlamak üzere Dikili Vicdan Sahibi Monitörler Birliğinin düzenlediği Dikili festivalinde yer alacaktır....3-4-5 Ağustos günlerinin hatırlayamadığım herhangibi birisinde olacak olan konserde Çalar Saat grubu sahnede tersten koşaraktan ve de bade süzerekten birdirbir oynamayı deneyerek bir ilke imza atacaktır.....Hızla artan konserlerle beraber Çalar Saat' in ülkemizin doğu bölgelerine de gitme durumu vardır....Bizim arkadaşların doğu bölgeleri dediği benimse ısrarla Asmalı Konak ve kardeşlerini görme etkinliği dediiğim konser serisi tarihi kesinleşirse yakında akıllarınızın göbek kısmını 3 kuruşluk bir haber için boşu boşuna zorlayan bendeniz tarafından açıklanacaktır.....Haydin selametlen.....

calarsaatgitar demiş ki:
Otobüs duraklarında beklerken anılarını düşünüp hayaller kuran ve bu eylemi gerçekleştirirken sırıtan insanlara gıcık olan ve gördüğü zaman eğer arabayla geçiyorsa üstlerine su sıçratan, yaya vaziyetteyse yüzüne 5 santim kadar yaklaşıp " senin allahın yokmu " diye bağıran Çalar Saat grubu önümüzdeki günlerde bilgisayarlarımızın monitörlerinin silinmesi gerektiğinin neden hep aklımıza açıkken geldiği ve kapattıktan sonra da neden silmenin aklımıza gelmediği konusunda ki araştırmalara katkı sağlamak üzere Dikili Vicdan Sahibi Monitörler Birliğinin düzenlediği Dikili festivalinde yer alacaktır....3-4-5 Ağustos günlerinin hatırlayamadığım herhangibi birisinde olacak olan konserde Çalar Saat grubu sahnede tersten koşaraktan ve de bade süzerekten birdirbir oynamayı deneyerek bir ilke imza atacaktır.....Hızla artan konserlerle beraber Çalar Saat' in ülkemizin doğu bölgelerine de gitme durumu vardır....Bizim arkadaşların doğu bölgeleri dediği benimse ısrarla Asmalı Konak ve kardeşlerini görme etkinliği dediiğim konser serisi tarihi kesinleşirse yakında akıllarınızın göbek kısmını 3 kuruşluk bir haber için boşu boşuna zorlayan bendeniz tarafından açıklanacaktır.....Haydin selametlen.....
gerçekten çok açıklayısı olmuş.Allah'tan foruma yazdığın gibi gitar çalmıyon :)

HOOOP BİLADER

dedim bööle olmuyo bari ben de geleyimde kaynaşayım yanii konser tarihleri yerleri konusunda çok değişik tarihler sööyleniyo en iyisi bende bi el atayım dedim bakalım hayırlısı artık çalar saat gitardan önce :) ;) SÖLERİM BELKİ 5 AÐUSTOS DİKİLİ YER DİKİLİ LİMAN SAHNESİ SAAT 20 :00 SİZ GENEDE BİRAZ ERKEN GELİN DERİM SAHNEYİ PAYLAŞAN GRUPLAR ÇALAR SAAT VE MANGA

Re: HOOOP BİLADER

okandilek demiş ki:
dedim bööle olmuyo bari ben de geleyimde kaynaşayım yanii konser tarihleri yerleri konusunda çok değişik tarihler sööyleniyo en iyisi bende bi el atayım dedim bakalım hayırlısı artık çalar saat gitardan önce :) ;) SÖLERİM BELKİ 5 AÐUSTOS DİKİLİ YER DİKİLİ LİMAN SAHNESİ SAAT 20 :00 SİZ GENEDE BİRAZ ERKEN GELİN DERİM SAHNEYİ PAYLAŞAN GRUPLAR ÇALAR SAAT VE MANGA

hop blader hoşgeldin :D kendisi bizim menejer olurda ;)kaynaş bakalım bizle ama kaynaş derken abartma :D okan bizi konsere götür gezdir bizi eğlendir partiler falan yap ne biliim öle şeyler yapki hiç ölmek istemeyelim hayattan büyük zevk alalım neyse akşam görüşmek üzere herkes kendine ii baksın ;)

Ahanda menejer de gelmiş ....Voltran' ı oluşturabiliriz artık ama kafasını ben oluşturcam sölemedi demeyin:)

Neyse Okan After party isterük bizde ona göre....Yalnız bizim after party de top model yerine play station ve yavru köpekler olsun....Ayrıca güzel güzel yemekler de isteriz demedi demeyesin bak :)

Re: HOOOP BİLADER

okandilek demiş ki:

anaaa en sevdiğim menajer gelmiş :LOL: ehühüh
bu arada biz phoebus la erkenden orada olacağız..sabah ilk otobüs ile gideceğiz,en önden yer kapıcaz izliycez konseri :LOL:
after party olursa ben yavru köpüşümü alıp gelebilirim..
bu arada ps severelere duyurulur..psp çıkmış yaww çok güzel bir teknoloji..sevgili çalarsaatgitar bu teknoloji sayesinde artık sahnede bile ps oynayabilirsin..benden söylemesi :LOL:

amanin bo bilimleri fakültesi

tamam gençlik ateşleri aftır party olacak tabii plazma ekranlı aftır parti madem öle istiyonuz öle olsun
çalar saat fanları için de güzelliklerimiz olacak yakında bizi takip etmeye dewam edin derim şuanda yapım aşamasında olan www.calarsaat.net uzmanlar tarafından yoğruluyor sizleri memnun edeceğinizi tahmin ettiğimiz bi ortamda çalar saatin müzisyenlerinin başka hiçbir ortamda göremiyeceğiniz videoları fotoğrafları ,wallpaperları, hatta osmanla görkemin çılgın iddalaşmaları ,daha neler neler.
ama reklamlardan sonra kaçırmayın bizi izlemeye dewam edin derim ben size çalar saat lover

ya calar saatcıler olarak bız de bısıler yapalım!!! kızgın kumlardan serın sulara akalım! rakı balık zor olur ama et bıra yapalım!!! dımı mınesım tugbam... aaaaaa :):):) bu arada sız manyak ıyısınız laf yok!

Geri