Çalar Saat

mütevaziligin için sagol ama gercekler ortada.ses iyi.ses egitimi almayı düşünüyor musun?alsan kibilir neler olcak: :) esprili ve samimi cevapların için tesekkür ederim.son sorum su;ses egitimi almadan basarıya ulaşılabilecegine inanıyor musun?(kibariye gbi örenekler ulaşmış ama bu konudaki görüşlerini alayım :D .sarkı sözleri?öfken niye............fill in the blanks :evil:[/quote]

eywallah ses eğitimi alsam ii olur sanırım bu sayede sesimi daha az yorarak şarkı söyleyebilirim :) ses eğitimi almadan biyerlere ulaşmak mümkün heralde bunun örneklerini görüyo herkes ama benim için önemli olan bi yerlere ulaşmak değil sevdiğim işi yapıp mutlu olmak ve sevdiğim insanların yanımda olması işte başarı budur benim için :)

eywallah ses eğitimi alsam ii olur sanırım bu sayede sesimi daha az yorarak şarkı söyleyebilirim :) ses eğitimi almadan biyerlere ulaşmak mümkün heralde bunun örneklerini görüyo herkes ama benim için önemli olan bi yerlere ulaşmak değil sevdiğim işi yapıp mutlu olmak ve sevdiğim insanların yanımda olması işte başarı budur benim için :)

benim dilegim ise profesyonel olup yolunuza öyle devam etmenizdir.sitenizde sadece bir fotograf ve geliyoruz yazısı var.umarım bu işin matematigini çözüp o şekilde çıkarsınız karsımıza.diger gruplar gibi sabun köpügü olmanızı istemem dogrusu...bunlar özelden yazılsaydı daha mı iyi olurdu bilmiyorum ama okuyanlar kusura bakmasın artık.fazla işgal etmeden forumunuzu,gideyim ben.samimi cevaplar için tekrar sagol kardes.

benim dilegim ise profesyonel olup yolunuza öyle devam etmenizdir.sitenizde sadece bir fotograf ve geliyoruz yazısı var.umarım bu işin matematigini çözüp o şekilde çıkarsınız karsımıza.diger gruplar gibi sabun köpügü olmanızı istemem dogrusu...bunlar özelden yazılsaydı daha mı iyi olurdu bilmiyorum ama okuyanlar kusura bakmasın artık.fazla işgal etmeden forumunuzu,gideyim ben.samimi cevaplar için tekrar sagol kardes.[/quote]

eywallah asıl sorduğun güzel sorular için ben teşekkür ederim :)

Asıl ben teşekkür ederim. Çok keyifli güzel bir programdı. Çok eylendim. Osman hasta olmasına rağmen sesi yinede herzamanki gibi çok güzeldi. Görkem ve Özgür de çok güzel çaldılar. Kısacası süperdi...

euphonic demiş ki:
Asıl ben teşekkür ederim. Çok keyifli güzel bir programdı. Çok eylendim. Osman hasta olmasına rağmen sesi yinede herzamanki gibi çok güzeldi. Görkem ve Özgür de çok güzel çaldılar. Kısacası süperdi...

eywallah bizde çok eylendik değişiklik oldu bizim için bi ara çağıl da geldi şarkı söyledi daha keyifli oldu keşke hasta olmasaydım daha güzel olurdu neyse bu sıcakta hastamı olunur demeyin kendinize dikkat edin :D

kardeşim geçmiş olsun bilirim ben bu sıcakta hasta olmayı..
bu arada görkem senin sorduun o kaseti hala bulamadım olm ben.. walla bulamazsam acaip üzülecem hakkatten..
çalarsaati seviyoruz, iyi bakın kendinize..

yico demiş ki:
kardeşim geçmiş olsun bilirim ben bu sıcakta hasta olmayı..
bu arada görkem senin sorduun o kaseti hala bulamadım olm ben.. walla bulamazsam acaip üzülecem hakkatten..
çalarsaati seviyoruz, iyi bakın kendinize..

eywallah kardeşim saolasın kelin halinden uzun anlar zaten :D bizde sizi sevioz :)

geçen salı bir çalar saat gecesi berideydik :) hep olduğu gibi yine çok güzel saatler geçirdik benim bir süreliğine sahneyi işgal etmeme izin verdiğiniz için çok teşekkürler :)
herkesi öptm görüşmek üzere
bodrumdan sevgiler :)

Davulcumuz Özgür askere gittiği için bundan sonra 15 ay kadar aramızda olamayacaktır....Askerden döndüğü zaman kaldığı yerden devam edicez inşallah...Onun yerine Pacman ve Leviathan gruplarından tanıdığınız Serhan 15 ay kadar bizimle olacaktır..hayırlısı olsun....

dün gece ooze barda müthiş bir performansa tanık oldum.tebrikler bir daha..... metal ya da metalvari (?) parçalardaki enerjinizi alkışlıyorum.bunları böyle istekli çalarken bence türkçe çalmanıza gerek yok ama onlarıda çalmak zorundasınız herhalde.şu mütevazi görünen bascı mustafayı bidaha tebrik ediyorum "yerine sevemem" müthiş olmuş.davulcunuza allah kolaylık versin :) ha bi de bisürü kamera vardı dün internet falanmı ?

endorama demiş ki:
dün gece ooze barda müthiş bir performansa tanık oldum.tebrikler bir daha..... metal ya da metalvari (?) parçalardaki enerjinizi alkışlıyorum.bunları böyle istekli çalarken bence türkçe çalmanıza gerek yok ama onlarıda çalmak zorundasınız herhalde.şu mütevazi görünen bascı mustafayı bidaha tebrik ediyorum "yerine sevemem" müthiş olmuş.davulcunuza allah kolaylık versin :) ha bi de bisürü kamera vardı dün internet falanmı ?

Teşekkürler olumlu eleştirilerin için....Yakında www.calarsaat.net adlı internet sitemiz açılıyor diğerine göre çok daha kapsamlı ve kaliteli bir çalışma olucak bu...orada görüntülerde olacak...
Ayrıca Özgüre değil Türk ordusuna allah kolaylık versin onları neyin beklediğini bilmiyorlar :)

çalar saat,çalar saat...osman arkadas ve gitarist ve basçı ve askere giden arkadas...ve yeni gelen arkadas...basarıyı bütünüyle hakediyosunuz ama sanki şöyle bi his var içimde.hey,osman kardes azimli göremiyorum seni.canlan biraz!!!daha önceki forum diyaloglarından bu hise kapıldım.geçen hafta çarsamba da fear of iyi idi,ama bi yorgunluk var sanki gözlerde...aman ne bileyim işte...mütevazisiniz en büyük sebep de bu hala bu foruma yazılar yazmamın...saygılar efem bu öldüren sıcakta da bol bol su içmeler :p :(

Geri