Çalar Saat

Kimsenin bir gruba böyle saldırmaya hakkı yok diye düşünüyorum. sanki insanlar karşınıza milyon dolarlık klip çektik, top modeller kullandık en son efektleri ekledik ve size süper bir klip cektik diye cıktılar. ben izledim klibi ve gayet başarılı buldum. cünkü bir klibi cekmek para gerektirir, bizde zamanında 5 dakikalık kısa film icin günlerce ugrasmıstık ve bunun ne kadar zor bir iş oldugunu az da olsa bilirim. Eger elde cok yüksek bir miktarda para yoksa buna saygı duymak gerekir. hele ki insanlar ceplerinde ki 3-5 kurusla klip cekiyorsa bunu aşşağılamak kimseye düsmez. eleştiri hakkıyla alay etmeyi bir sananlar beni sok etti acıkcası . ben sarkıya asık oldugum icin klibi de cok begendim ayrıca herkesi tebrik ediyorum. basarılarınızın devamını dilerim çalar saat.

peki tamam güzel olmuş teprik ederim umarım önünüz açık şakşakçınız eksik olmaz...umarım çok paralar kazanır da daha yaratıcı kişilelre çalışma fırsatı bulursunuz...ben sadece ilk izlenim çok önemlidir onu soylemye çalıştım sizlere ama klip sizin para sizin müzik desen ona asla lafım olmaz..dediğiniz gibi bütçe meselsi...hadi hadi iyi olmuş :D teprikler :D şakk şak şak

bimaltepeikiekmek demiş ki:
peki tamam güzel olmuş teprik ederim umarım önünüz açık şakşakçınız eksik olmaz...umarım çok paralar kazanır da daha yaratıcı kişilelre çalışma fırsatı bulursunuz...ben sadece ilk izlenim çok önemlidir onu soylemye çalıştım sizlere ama klip sizin para sizin müzik desen ona asla lafım olmaz..dediğiniz gibi bütçe meselsi...hadi hadi iyi olmuş :D teprikler :D şakk şak şak
daa iisini yap ondan sora yaz bence :roll:

hakkaten mi ?? ilk izlenim çok mu önemliymiş..koşun millet foruma fileyzof gelmiş.. :LOL: :LOL: yumurtaya can veren rabbim bunuda mı sen yarattın diyesim geldi mesajını okuyunca..ben çalar saat şakşakçısıyım..malesef tüm boş vakitlerimde ağzımdan salyalar akıtarak şakşak yapıyorum...bu klibi beğenen ya da eleştirilerini saygılı ve bilinçli şekilde yapan herkesde benimle aynı kaderi paylaşıyor senin bakış açına göre...sen ise yüce bir insansın..ilk izlenimin çok önemli olduğunu ilk kez senden duydum ben şahsen..eminim çalar saat grubu üyeleride bunu bilselerdi klibi bu şekilde çekmezlerdi..
hey allaamm yaa...
hadi hadi çok protest ve karizmatiksin 8O :LOL: şakşakşak...

yanlış anlamayın ama arkadaşlar çok komiksiniz burada bize sorulan klip nasıl olmuş değilmi yani kişisel yargı istenmiş... haa derseniz biz bi klip çektik ne olursa olsun bunu beğenin ok süpersiniz ve hayatımda izlediğim en ilginç klip bu arada piyasaya açılmak için arkadaşlarınıza beğendirmek yetmez

daa iisini yap ondan sora yaz bence :roll:[/quote]

daha iyi araştır ondan sonra akıl verme işine yelten bence

aynı bilgisayarı kullanıp sırayla mı yazıyorsunuz ya siz ?? yoksa önce ben yazayım sen oku,sonra şimdide sen yaz ben okuyayım mı diyorsunuz..malum çalar saat için üye olmuşsunuz..tamam klip çok kötü,bu klip youtube da bile kalmaz,yönetmen kör,müzisyenler sağır,bizde hepimiz şakşakçıyız...dağılın hadi,faydalı hobiler edinin...kişisel gelişim kitapları okuyun mesela ya da fotoğraf çekin..
saygılar,hörmetler.. :D

allaallah birileri yok izmir piyasası kısır da yok alaycı eleştiri yapmayın ciddiye alının yok daha iisini yapta görelim falan bu ne gaz arkadaşlar ne saldırı var ne hodrimeydan kötüye iyi demek bizde iki yüzlülüktür gruba laf söyemedim bu klip ibo ya yakışır çalarsaate değil zaten grup elemanları ve yönetmen eminim anlayacaklardır neyin eleştirildiğini diğerlerine ne oluyo :p

hi1herif demiş ki:
allaallah birileri yok izmir piyasası kısır da yok alaycı eleştiri yapmayın ciddiye alının yok daha iisini yapta görelim falan bu ne gaz arkadaşlar ne saldırı var ne hodrimeydan kötüye iyi demek bizde iki yüzlülüktür gruba laf söyemedim bu klip ibo ya yakışır çalarsaate değil zaten grup elemanları ve yönetmen eminim anlayacaklardır neyin eleştirildiğini diğerlerine ne oluyo :p

algıda seçici misin yoksa kendinden haberin olmadığı bir anda,yarı baygın ve titreyerek mi yazdın bir önceki sayfada ki mesajlarını ?? kötüye iyi de diyen yok..sen ilkokulda okuduğumuzu anlayalım bölümlerinde ki sorulara hiç cevap vermeden büyümüşsün belli ki :LOL: beğenmediğini ifade etmekle,saygısızlık ve alaycılık arasında ki farkı anlayamamış ve hala da anlayamıyor numarası yapan birine söylenecek bir şey yok aslında..o yüzden tamam işte haklısınız...klavye nöbeti tutmayın,gidin eğlenin..
diğerlerine size olandan farklı birşey olmuyor..neyin eleştirildiğini bilmediklerini ve sizden daha az dikkatle bu klibi çekip,daha az özen gösterdiklerini mi sanıyorsunuz ?? yani sen şimdi bu foruma gelip,yönetmene kör demeseydin onlar klip çok güzel oldu be diye evde zıplıyor mu olucaklardı..vb..vb...vb...vb....sıkıldım işte gerisini hayal gücüne bırakıyorum... :LOL:

pennylane demiş ki:

hakkaten mi ?? ilk izlenim çok mu önemliymiş..koşun millet foruma fileyzof gelmiş.. :LOL: :LOL: yumurtaya can veren rabbim bunuda mı sen yarattın diyesim geldi mesajını okuyunca..ben çalar saat şakşakçısıyım..malesef tüm boş vakitlerimde ağzımdan salyalar akıtarak şakşak yapıyorum...bu klibi beğenen ya da eleştirilerini saygılı ve bilinçli şekilde yapan herkesde benimle aynı kaderi paylaşıyor senin bakış açına göre...sen ise yüce bir insansın..ilk izlenimin çok önemli olduğunu ilk kez senden duydum ben şahsen..eminim çalar saat grubu üyeleride bunu bilselerdi klibi bu şekilde çekmezlerdi..
hey allaamm yaa...
hadi hadi çok protest ve karizmatiksin 8O :LOL: şakşakşak...

hakikatten peni. ilk izlenim çok önemlidir bilmemene çok şaşırdım. mahalle arasında çekirdek çıtlarken öğrenilmez ama bunlar ama yinede yaradılışımı sorgulaman senin umutsuz olmadığını gösteriyor yani okumadan imzalama ayrıca düşünmeden de konuşma aynı avatarında ifade etiğin gibi bu durumda sana yapıcak tek bi iş kalıyor konuşmamak ve alkışlamak...kısacası burada konu sen ve senin şakşağın değil heleki yumurtanın canı benm filozofluğum hiç değil ...saldırdığın kişi aynı tarafta ve aynı kişilerin başarılı olması için can atan biri ama senin gibi çekirdek çitlemekten usanıp da bide şakşakliğim demekle değil sadece....oldu mu senin sevdiğin tartışma formuna inebildim mi?? umarım seni mutlu edebilmişimdir.....herneyse arkadaşlar kişisel saldırılardan uzak durmaya özen gösteriorum....gelelim meselemize baş tacımız çalar saat e....klibin türk toplumuna hitap etiğinizi yazmışsınız ve arabeskten bahsetmişsiniz ...peki ozaman ordaki model neden helen çağını andıran bi poz vermiş...bir diğeri de bu klip yayınlandığında eskişehirdeki veya ankaradki sizi tanımayan ve ilk defa dinliycek olan kişiler klibi çekerken ki zorluklarınızı mı düşüncek ve aa evet saygı gösterelim ne zorluklarla çekmişler bakın çocuklar az bütçe de varmış hemen gidip alalım albumlerini mi diycekler??? daha iyisini yapın...yarin gözü yüksekte sözü ile çelişiyor bidefa bu klip....tekrar Çalar Saat ve müziğine saygılarımla

alay konusu sen olduğunda benim sevdiğim tartışma forumu adı altında ne kadar neysen o olduğunu görmüş bulunuyoruz..demek ki neymiş ? alay ederken zevkli görünebiliyor ama sen alay konusu olduğunda çekirdek ve mahalle arasına kadar düşüyor tartışma...burada sadece saygılı davranmak zorunda oldukları için susan ve saygılı davranan insanlar kendileriyle alay edildiğinde senin yaptığın şekilde çirkince saldıramazlar mı ? sende takdir edersin ki onlarda sana mahalle arasında çekirdek çitlemekle bir klip çekmek aynı şey değil..alay ederken haddini bil diyebilirler..çünkü benim seninle alay etmem seni ne kadar rahatsız ettiyse seninde onların çok fazla emek verdikleri birşeyle alay etmen onları daha da rahatsız ediyordur..sadece empati yap yazıcaktım özetle ama bunu yapabilecek olsan zaten görkemin bir önceki sayfada yazdığı mesajdan sonra hala daha alay etmeye devam etmezdin..bak ne kadar çok alay kelimesini kullandım..hepsi de cümle içinde..beğenmemek ve eleştirmek saygı çerçevesinde ifade edildiği sürece kimseyi rahatsız etmez..ama saygı sınırını aşan sözlerde insanlar rahatsızlıklarını çeşitli üslublarla ifade ederler..özetle sana anlayacağın dilden verilecek cevabım kalmadı..belki de hiç bir dilden anlayamadığın içindir..kişisel saldırılardan uzak durmaya çalar saat klibini beğenenlere şakşakçı demeden önce özen gösterseydin senin sevdiğin tartışma forumuna inmeden yazar çizerdik..lafları sokup sonra da çok normalmiş gibi etrafına olduğun şeyi atacağına önce dön kendine bak..herşeyi yazdıktan sonra mesajın sonuna tekrar saygılarımla yazayım bende nokta olsun..tabi anlayana...

penny kişisi ilk yazından beri okuyorm ne kadar sana göre okuduğunu anlamayan olsamda ama deniyorm yinede sen kliple değil insanlarla uğraşıyosn sanki bi...

Arkadaslarr muhabbet cok sacma konuma gelmiss, lütfenn bunun tartisma yeri burasi degill , Calarsaat grubuna zarar vermekten baska bir ise yaraamz su yaptiginiz lütfen uzamasin , kişiselleşmeye 2 -3 kişinin laf atısmasına dönmeye basladı sanıırm

Dünyanin hic bir yerinde her izleyenenin begenebilecegi bir klip yapilamadi su an kadar , o yüzden klibi herkesin begenmesini beklemek cok sacma olur , olumsuz elestirlerde olucak olumlulardaa

ben klibin amacina ulasip ulasmadigina dikkat ederim , bu klipte bence Çaarsaat grubunu müzik piyasasina sokucaktir , cok iyi yerlere getirirmi getirmez mi bilemem ama bu arkadaslarin basarili bir sekilde bu piyasa girdiklerinin göstergesidir bu klip ,

Ben Calarsaat e cıktıkları uzun yolda tekrar basarilar diliyorumm , inandiklari işi en iyi sekilde yapacaklarina da inanaıyorum

Klibinizi yeni izleme şansım oldu ve gerçekten çok beğendim.Eski zalim klibindeki tül ile ayrılık ve terkedilme sahneleri anlayabilenler ve hissedebilenler için vurucu gerçekten.Ayrıca klibin sonunda Osman' ın adını bilmediğim kızın elini ittirmesi ve tülün uçması çok güzel bir gönderme olmuş ben etkilendim.Hem arabesk hemde modern bi klip olmuş ayrıca şarkı gibi klipte sentez olabilmiş.Eleştiri bombardımına uğramış olan renklerde acayip hoşuma gitti.Çok farklı bir klip gibi geldi bana akışkanlığı renk cümbüşü kısa film gibi nerdeyse çok sevindim ve tatmin oldum açıkçası elinize sağlık...

Geri