Çalar Saat

nrn_drum demiş ki:
ben davulda özgür abi war sanıyordum :?
slm.evet dogru sanıyorsunuz zira çalar saat grubunun davulcusu "özgür abi" dir 🙂 fakat askerligi nedeniyle uzun bir süredir bizimle beraber degil ve bir müddet daha olmayacak."özgür abi" nin yerine "leviathan" ve "in spite" gruplarından tanıdıgımız "serhan tombul" bu boşlukta bize eşlik ediyor.ilginiz için teşekkürler 🙂

duvarsaati demiş ki:
nrn_drum demiş ki:
ben davulda özgür abi war sanıyordum :?
slm.evet dogru sanıyorsunuz zira çalar saat grubunun davulcusu "özgür abi" dir 🙂 fakat askerligi nedeniyle uzun bir süredir bizimle beraber degil ve bir müddet daha olmayacak."özgür abi" nin yerine "leviathan" ve "in spite" gruplarından tanıdıgımız "serhan tombul" bu boşlukta bize eşlik ediyor.ilginiz için teşekkürler 🙂
ne demek efenim umarım hakkettiginiz yerde olursunuz .özgür abi cok iyi biri ve sizi bu kadar sevdine göre sizlerde iisiniz(sevgi pıtırcıgı bi msj oldu 😀 ) umarım bunların meyvelerini toplarsınız

başarılar...

MonsterMagnet demiş ki:
vaay kardeşim mustafa naber
hani ankaraya ne zaman gelceniz yav.
slm "armeno" 🙂 son dönemdeki telaş yüzünden ilgilenemedigimiz turne programı yakın zamanda başlayacak.bu programda,henüz tarihi netleşmeyen ankara da var.gelecegimiz zaman en önce senin haberin olur zaten.tüm "dynamo" ailesine slm 🙂

Çalar Saat'in Zalim klibinde oynayan Selen Soyder dün akşam 2007 Miss Turkey güzellik yarışmasını kazanmış ve dünya güzellik yarışmasında 2008'de ülkemizi temsil etmeye hak kazanmıştır.

Geri