Friends

Comedymax izleyenler bilir tarihin en güüzel dizisi...Adı bile güzel.6 genciimizin başından geçen bu komik olayllar çok güüüzel.Bu comedi hakkındaki görüşleriniz bekliotum... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

atv de yayınlandığını sanmam. ben amerikadayken de seyretmiştim burada da seyrediyordum. çok sıkı bir dizi. Bitti. eskileri gösteriyorlar. ama denk gelirse yine seyrederim.. Joey doesnt share fooood!!!!! hehehehe aynı benim ibi.

Gelmis gecmis en iyi dizidir bu bence. 10 yil boyunca surmus her 6 oyuncununda mukemmel performanslari ile kendisini butun dunyada milyonlara sevdirmis bir dizi. Nerdeyse tum bölumleri izledim ve her karakteri severim ama Joey ve Phoebe karakterleri daha bir hosuma gider :D

Atalay demiş ki:
atv de yayınlandığını sanmam. ben amerikadayken de seyretmiştim burada da seyrediyordum. çok sıkı bir dizi. Bitti. eskileri gösteriyorlar. ama denk gelirse yine seyrederim.. Joey doesnt share fooood!!!!! hehehehe aynı benim ibi.
kesinlikle eminim hatta bir sezonuda show tv de yayınlandı.Tabi nası ispatlayabilirim onu düşünüyorum :roll:

Ben de manyağıyım bu dizinin..Bayılıyorum hepsine. Bütün sezonlarını internetten indirip cdye çektim. Ondan sonra oturdum onları en baştan sonuna kadar izledim. Bi ara kendimi onlarla yaşıyor falan zannediyodum hatta :) Rüyalarıma girmeye başladı hepsi ehehe...Zor okul günlerinde kafamın dağılmasına kendimi iyi hissetmeme yardımcı olan tek şeydi. Arada baydıkça cdleri çıkarıp izlediğim bölümleri tekrar izliyorum. Neşe kaynaklarım benim :)
Buarada bizim kanallarımızdan kalkması isabet olmuş. Çünkü türkçe dublajla pek iyi olabileceğini düşünmüyorum. Muhtemelen de o yüzden tutmamıştır.Alt yazı kesinlikle çok daha iyi...
Neyse herkes izlesin bu diziyi. Herkes :D

Ben gecen yaz geldigim zaman turk kanalinda alt yazili yayinlaniyordu Digiturk de ve yanlis hatirlamiyorsam moviemax falan diye bir kanalda yayinlaniyordu. Gerci bir sezon geriden takip ediyorlardi ama izleyin yine de :D ben Amerika da her yeni bölumu ciktigi zaman direk internette yukleyip izliyordum ve zaten su an son 4 sezon bilgisayarimda mevcut bulunmakta :D simdi ilk sezondan itibaren yukleyip tekrardan izleyecegim hepsini tek tek :D bu diziden bikmaz insan hayatta...

bence de tarihin en güzel dizisi. bi ara bağımlılık yapmıştı. ben de internetten indirdim bazı bölümleri. en sevdiğim espri ross'un karşı apartmana taşınınca pencereden bakan arkadaşlarına televizyon seyrediyo numarası yapmasıydı!!! :) .... bence dizinin adamı ross.

Kesinlikle simdiye kadar yanyinlanan en harika dizi. Bi kere oyunculari cok kaliteli. Özellikle Joey cok matraaak :D . Gülmekten ölüyo insan. Hic bir bölümünü kacirmaksinizin izledim. Gercekten arsivlik, herkese tavsiye ederim...
Aranizda the Prince of Bel Air bilen kisiler varsa, bu dizide coook eglenceli (Will Smith oynuyo :LOL: ).

zaten dizi o kadar tutmus ki her bölüm icin oyuncularin her biri 1 million dolar aliyorlar. Su anda son sezonu yayinlaniyo almanyada. Bu dizinin bitmesini hic istemiyorum:(

su an digiturkte comedy max'te yayinlaniyo her guzel seyin bir gun bitecegini gosterdi joeye ayri dizi cekildi ama digerlerini özlememek elde degil

su an digiturkte comedy max'te yayinlaniyo her guzel seyin bir gun bitecegini gosterdi joeye ayri dizi cekildi ama digerlerini özlememek elde degil

üç arkadaş hayvansı bir tutkuyla, ilk sezondan itibaren dvdlerini kiralamaya başladık ve bir günde 4, 6 ya da 8 bölüm izleme durumlarındayız. üçüncü sezona geldik ve artık beni yavaş yavaş baymaya başladı ama yine de çok tuhaf bir şekilde onları o kadar tanır oldum ki, "acaba ileride ne olacak, aman aman, ya şuna ne olacak??" moodundayım böyle. sanki gerçekten benim arkadaşlarımmış onlar gibi...:roll:

Geri