Friends

Lan burda da şizofren gibi kendim çalıp kendim oynuyorum ha. Bu sefer Phoebe videosu; bir kadın ancak bu kadar sempatik olabilir. Geberiyorum aşkından. Fransızca konuştuğunu zanneden ama aslında saçmalayan Joey'e dayanamayıp aniden delleniyor, 58. saniye itibariyle. :D

Joey'nin Fransızca konuşmaya çalıştığı bu bölüm efsanedir yalnız. Phoebe'nin "Oh mon dieu!" deyip kendini oturduğu yerde arkaya atışı, Joey'nin de Phoebe'yi taklit etmeye çalışıp "Oh defuf!" gibi anlamsız bir şey söylemesi.. Oy oy oy. :D

Joey'nin Fransızca konuşmaya çalıştığı bu bölüm efsanedir yalnız. Phoebe'nin "Oh mon dieu!" deyip kendini oturduğu yerde arkaya atışı, Joey'nin de Phoebe'yi taklit etmeye çalışıp "Oh defuf!" gibi anlamsız bir şey söylemesi.. Oy oy oy. :D

Bu onuncu sezonda zaten bir bu bölüm, bir de Ross'un spreyle bronzlaştığı bölüm efsane. Hatta o bölümü daha da çok seviyorum ben. Her an her saniye bir espri fırlıyor, yarılıyorsun. Monica ile Phoebe'nin şehir dışından sevmedikleri arkadaşlasrının gelmesi. Görüşmek istemedikleri için Monica'nın "kocam kaza geçirmiş" diye kaçması. Bir şekilde kadın evlerine geldiğinde sapasağlam Chandler'ı görünce ciddi ciddi "çok kötü bir kaza geçirmiş olmalısın, korkunç görünüyorsun" demesi ahahhah :DYolda orda burda aklıma gelince gülüyorum, rezil oluyorum ya :D

Chandler zaten yaşayan efsane ya.

Geri