Yolgezer(rock)-Bursa

xtarantula gördüğüm kadarıyla kendinle bir cebelleşme içerisindesin :) seni bölmeden sana kolay gelsin demek istiyorum uü şenliklerinde

ps:bisikletlerden uzak dur lütfen :p

12 uludağ üni
13 gazi eczacılık
14 çanakkale 18 mart tan sonra
sanırım 19 mayıs ta tekrar bursa dayız
19 mayıs rock fest.te :)
sonra da 20 sinde bahçeşehir üni istanbul

ya evet öyle sorunlarla karşılaşıyoruz.ancak bizden kesin bir haber almadan,kafalarına göre yazıyor insanlar.

yolgezer.garaj.org da görmeden inanmayın arkadaşlar.biz her türlü gelişmeyi ordan bildiriyoruz...

abi sonunda siyah olmayan bi klavye buldum...harfler de silinmemiş....hobareeeeyyyy...bu arada bana güvenin,ii korurum...eeee, ko da lvl 40 barbar olduk lan,boru mu...
bu arada gauntlet can ın da selamı var...
hadi hoşça....

aman tanrım yoksa ben cuma günü bursaya mı geliyorum neeee?abi şöleeee felekten bi hafta geçiriim gelince emi çok ihtiyacımvar.çook özledim

drummer31 demiş ki:
pretoryus geçen davulcu getirdin göt oldun gittin şimdi gene aynısını mı yapim sana bişi biliyosak yazmışız.köstek olma destek ol.

getirdiğim davulcu festivalinizde çıkıcak assasinationun dawulcusuydu bu1
2cisi göt olup msn yi kapatan sendin 3cüsü de benzaten sana habervermek için uğraştım alakasız köstek olma durumu değil nası bu şekile getirdin valahi hll
ayrıca laf etmek istiyosan şurda değil msnde edicektin benim iyilik mi kötülükmü yaptığımı anlamıycak kadar kafan basmıyo
gerisindende sizin başlığınıza yazdığım için kusura bakmayın....

vaaay pretoryus kardeş gruba en ilginç yorumu katmışsın.teşekkür ederiz :) bu arada bizim sayfayı ziyaret etmeni saglayan drummer31e de saygılar?sayfa gittikçe ilginçleşiyo

12 mayıs uludağ üni (bursa)
13 mayıs gazi eczacılık (ankara)
14 mayıs (çanakkale) 18 mart üni
19 mayıs( bursa) rock şenliği
20 mayıs bahçeşehir üni (istanbul)

konserler bunlar arkadaşlar.ve daha niceleri var sırada.gelin eglenelim.çünkü biz çoook eglenicez

eh be matildam...demek bugün bursa dasın ha....mıçarım bööle şansa..ben de yarım saat sonra istanbul a yola çıkıyom...e keremimle hasretleşi
rik artıkın,naabam..

amanında amanın kiiimmm gelmişşşş?? gel bacım gel özledik seni.yepisyeni jinglelar var senin için.gel eğlenelim gezelim.beklios.. :p

Geri