Yolgezer(rock)-Bursa

Ezgicim bursa şenliklerde mest-i ala olduk.superdiniz.Savaş kazanıldı.Herşey yolunda.1 nolu siseyi ben yetkili sahısa monte ettim orda yani bosuna aramasınlar.sizi ozledim geldiğiniz gibi damlıyorum size...

yaw biraz geç kaldim ama özellikle iki kişiye teşekkür etmek istiyorum ben bu geçen konserler için bir çanakkale konserinde ki her bi'şiii için özgül
nasıl ödiycez hakkını bilemiyorum valla :)
iki bursa şenlikler için ilker adı altında tüm çalışanlar saolun varolun...

19 mayıs saat 14 te çalıyoruz
20 mayıs bahçeşehir üniversitesinde ki tüm konserler güvenlik sorunu nedeniyle iptal olmuş üzülerek bildiririz :(

ps:dejavu başka bahara kaldı :(

varya ckale konseri bitti ama ben etkisindeyim yaa. bir de bana dokunan sizinle o kadar zaman gecirdik kuliste o kadar eglendik aksam yemek yedik ama sizinle bir foto cekemedim ya kendime kızıyorum. bana grup halinde bir fotonuzu gonderirseniz sevinirim. baska bir konserinizde rastladıgımızda mutlaka resimizi cekecegim....

Enchantment demiş ki:
19 mayıs saat 14 te çalıyoruz
20 mayıs bahçeşehir üniversitesinde ki tüm konserler güvenlik sorunu nedeniyle iptal olmuş üzülerek bildiririz :(

ps:dejavu başka bahara kaldı :(

bunu yazın ca bende 14 te çıkacaksınız sandım
ama olsun bekleriz gece 23 e kadar vaktı var :=)

abi şimdi geldim 19 mayıs rock şenliinden..yav iyi hoş da....nedir bu organizasyonun 3,5 saat sarkması ve tüm grupların 5er parça çalması...abi yapılmıycak şeydi....bi de yaş sınırı konması fena olmazmış...orda REFİKA çalınıyo,Serdar Öztop çalınıyo,kimisi rap dinler gibi "yov yov" çekiyo,kimisi mosh çekip kafa sallıyo...

herşeyin bi şeyi var...dimi ya??

sahne performansınız yine iyiydi tabii ki........

yolgezer ve deli fanı oldum!!!

merhaba yolgezer,ben bu sene kazandım uü yü ve sizi şenlikte dinlemek için görev yerimi görevlilere bırakıp kaçtım çim sahaya,süperdiniz şenliklerde...(bu arada şenlik konusu geçti ama kusura bakmayın)albümünüzü bende sabırsızlıkla bekliyorum,bi imza atarsınız dimi?:D
ayrıca solist ablamızın albümü tanıtırken 'bizim yani hepimizin albümü' diyerek tanıtması ve karşı tarafı gösterip 'bu sizin şenliğiniz,onların değil,eğlenmek sizin hakkınız,onların değil' diyerek alkış kopartması süperdi...
YOLGEZERe yollarda başarılar dilerim...

ulan iyiki bi bursalısınız ve iyiki uülüsünüz hee.ne yani adammı kıskandırıosunuz.bizde ankaralıyak varmıı :D yaw hakkat yanii ben bursada olsam zaten ezgi bıkar benden heralde o başka şehre göç edere büyük bi ihtimalle.neyse bursalılar ii bakın bu gruba ve bu kıza bi dediklerini iki etmeyin ha.gerçi bu güvende bursalı ben güvenmem ona .kanı bozuk herifin...

NE ÇATLICAM LAN PISIRIK HERİF.ULAN GÜVEN SANA İNAT BARIŞAROCKA KAMERA GÖTÜRCEM VE EZGİNİN BAŞŞROLÜNDE KISA FİLM ÇEKCEM.SANA İNAT LAN.ASIL SEN ÇATLICAN OZAMAN.OLUM YOLGEZERE METALİCANINKİNDEN DAHA İYİ BİR FİLM ÇEKCEM LAN.GÖRÜRSÜNÜZ LAN HEPİNİZ.ULAN Bİ SAYI BULCAM GELCEM FELEÐİNİZ ŞAŞCAK LAN(pi) :metal :metalhead :dan

Geri