Boss Gt-8

mallar depoya girmiş perşembe günü.ilk rolandlar bu gün ankara'ya ulaşmış.kendim gördüm bizzat.yarın pianolarla birlikte bossları falanda bi kamyonla gönderiyolarmış ankara'ya.pazartesi mallar satışa çıkcakmış.son dakika haberleri bunlar.yahuu bende burda zuhal ile forum arasında irtibat bürosu gibi oldum. :LOL: istanbuldaki arkadaşlar keşke bi sorsalardı bu gün.orda satışa çıkmış olabilir.neyse kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

melihbozkurt84 demiş ki:
mallar depoya girmiş perşembe günü.ilk rolandlar bu gün ankara'ya ulaşmış.kendim gördüm bizzat.yarın pianolarla birlikte bossları falanda bi kamyonla gönderiyolarmış ankara'ya.pazartesi mallar satışa çıkcakmış.son dakika haberleri bunlar.yahuu bende burda zuhal ile forum arasında irtibat bürosu gibi oldum. :LOL: istanbuldaki arkadaşlar keşke bi sorsalardı bu gün.orda satışa çıkmış olabilir.neyse kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

vallahi saol biraz geciktirdiler ama bakalım nasıl olacak. gerçi ben gt-8 alana kadar gt-20 çıkar ama olsun varsın :)

arkadaslar bu gt8 için patches indiriyorum yalniz programını bulamadım patcheslerin acilmasi icin programın yuklenmesi geek nerden bulabilirim bu programı?

Zuhal Müzikten Açıklama..

Merhaba arkadaslar,

ne kadar gitarist olmasam da gt-8 in bir efsane oldugunu 1 ay önce Japonya'da bize özel yapılan tanıtımında anladım :)

fiyatlar ve boss konusunda bir açıklama.. tüm roland ürünlerinin fiyatları ortalama %20 - %30 düştü.. bu düşüşün sebebi özel bir indirim değil, sadece distribitörlüğü Zuhal Müzik' e geçen Roland - Boss - Edirol grubu ürünlerin gerçek olması gereken fiyatları..

Yani kısacası bu fiyatlar kısa bir sürelik değil.. sürekli olarak geçerli..

GT-8 ' e tüm dünyanın abanmış bir şekilde sipariş vermesi sebebiyle siparişler yetişmiyor bu sebebten biraz beklemeli ürün sahibi olabilirsiniz.

Şu an Ankara ve İstanbul Zuhal Müzik Mağazalarında GT-8 bulunmakta.. iştahla deneyip satın alabilirsiniz. Peşin ödemelerinizde de % 10 indirimimiz olacaktır.

Sevgiler.. Saygılar .. Hörmetler..

Ahmet PESEN
Zuhal Dış Ticaret A.Ş.
Piyano & Klavye Dept. Sorumlusu
Promosyon & Halkla İlişkiler

1 hafta içinde bende siparişimi vericm işallah ama bu patch olayı korkutuyor beni..digitech rp200 a da direk siteden bulup yazıodun..şimdi nasıl arkadaşlar? kablo ile aktarım mı yapıyoruz?? kudurucam sabırsızlanıyorum...............

outcry demiş ki:
1 hafta içinde bende siparişimi vericm işallah ama bu patch olayı korkutuyor beni..digitech rp200 a da direk siteden bulup yazıodun..şimdi nasıl arkadaşlar? kablo ile aktarım mı yapıyoruz?? kudurucam sabırsızlanıyorum...............

Başlığı biraz okursan herşey ayrıntılı olarak yazıldı, istediğin bilgileri öğrenebilirsin...

bosst-gt8 ve pod xt live dan başka kıyaslama bulamadım. digitech gnx4 lar ansıl acaba bilen var mı? boss gt-8 mi alırdınız digitech gnx 4 mu? yani avatajları dejavantajları nedir arkadaşlar??

arkadaşlar bu gün zuhalden GT-8 imi almış bulunmaktayım.dedikleri fiyata.atılıp tutulduğu gibi çin malı falanda değil.ve gayet güzel kutusu ile şuyuyla buyuyla geldi alet.artık boss ları ucuza alabileceğimizi görmüş olduk.vatana millete hayıtlı uğurlu olsun.:D ben kafanızı şişiemeye balıyacam şimdi kusuruma bakmayın.aleti yaklaışık bi 6 saattir aralıksız kurcalıyorum.ama şunu hala çözedim.diyelim bi tonun içinde fx1 den yada 2 den bi efect kullandık.fakat şakı içinde bu fx1 i iptal etmek istiyoruz.şimdi bunu nasıl yapcaz?aleti manuele alınca fx1-2 yi kapatıp açabiliyoruz ama o zamanda preset değiştiremiyoruz.fx li ve fx siz presetler halindemi kaydetmeliyiz?yani bu şarkı içinde fx in çıkarılmasını en kısa yolu nee?

şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Hayırlı olsun melih umarim yakin zamanda aleti cozersin.
Cöz ki aldigimizda bize bu arkadaşlar gibi teknik servis hizmeti verebilesin :D
Ayrica aklima takildi millet cin mali yaygarasi yapiyordu.Sen cin mali olmadigini soyledin, peki nere yapimi bu alet ?

Geri