DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

Geçen cuma yolcuya uğradım sizi unutmuşum vokalist nasıl bir alto öyle !!!!Valla dinlemeyenler bir dinlesin derim, çok az kalabildim herşey gayet güzel geliyordu kulağa, ama salı geliricem bi dakine o zaman çalarsınız sanırım Tea Party. Kolay gelsin

alp demiş ki:
Geçen cuma yolcuya uğradım sizi unutmuşum vokalist nasıl bir alto öyle !!!!Valla dinlemeyenler bir dinlesin derim, çok az kalabildim herşey gayet güzel geliyordu kulağa, ama salı geliricem bi dakine o zaman çalarsınız sanırım Tea Party. Kolay gelsin

alpcim merahabalar :)
cuma???cumartesi olmasın alpcim :LOL: biz yolcu da cumartesileri sahne alıyoruz..cumaları değil ;) umarım bizi karıştırmadın :D
teşekkürler ederiz beğendirebildiysek azda olsa 8) vokalistimiz biraz arızalıdırda :p gel dinle bir gün..içelim güzelleşelim yahu :beer
hımm..bu arada biziz de de Cumaları çıkıyoruz artık salıları değil ;)
sen gel biz sana tea de çalarız party de :LOL:

neyse burdan bir daha duyuralım bu vesile ile..nedeni ise;
malum biziz afiş işlerinde biraz sıkıntılı :evil: birileri afişleri çalıyormuş yada yırtıyorlarımış..kimse yakalayıp iyi bir dövmek gerek :evil: :evil:
herne ise bu afiş olayından dolayı bazı arkadaşlarımız gelmek istiyor olabilir yada gelen kim lan bunlar diyebilir :D
dedirtmiyoruz;

DosAge Her Cuma 21:30-24:00 arası Biziz Rock Bar'da sahnede & DosAge Her Cumartesi 22:30-02:00 arası Yolcu Rock Bar'da sahne almaktadır arkadaşlar..yanlışlık olmasın;çizeriz :LOL:

NOT:yönetici ve moderetör arkadaşalardan isteğimizdir;başlıktaki mesajlara dokunmazlar ise çok seviniriz!!!!malum bizim başlığın durumu ortada.. :!: teşekkür ederiz..

Yok yolcuya geldim hatta gördüm seni fırat, cumartesidir ozaman. gün kavramı pek kalmadı artık bu saat oldu daha yeni yatıcam. Hatta girince bi garip oldu sahneyi değiştirmişler. Daha iyi olmuş bence.

alp demiş ki:
Yok yolcuya geldim hatta gördüm seni fırat, cumartesidir ozaman. gün kavramı pek kalmadı artık bu saat oldu daha yeni yatıcam. Hatta girince bi garip oldu sahneyi değiştirmişler. Daha iyi olmuş bence.
cumartesidir abi ;) sahnenin yeni yeri güzel oldu..daha iyi ama biraz darlık çekmiyor değiliz..neyse sen gel orda görüşür,ötüşürüz alpcim bol bol :) ;)

arkadaşlar dün gerçekten çok iyiydiniz.
bütün şarkıların hakkını tam anlamıyla verdininz... :metal
dinlediğim en iyi gruplardan biri....gerçekten çok eğlendim...
sizi her zaman takip edicem...çok mu yağladım.:) ama hakediyosunuz arkadaşlar... :taptim
başarılar...

eyvallah proxx çok sağol.

burada böyle güzel bir eleştiri duymaya ihtiyacımız vardı gerçekten. neyse geç olsun kötü olmasın :p . her zaman bekleriz eğlenmeye :D .

evet biraz geç oldu...sizi önceden keşfedemediime yanarım...
bu arada okuyanlara söyliim hiçbiri ne dostum ne yakınımdır sadece gittim beğendim içimden geldi ve yazdım... :bilmem
gidin görün siz de bayılacaksınız..gerçekten çok iyiler...

bir geç yorum da benden :D arkadaşlar gerçekten çok iyiler birkaç programlarını izledim ama özellikle bu cumartesi yolcu'daki çok çok iyidi, o gece yolcu'da olan herkes eğlendi(grup elemanları dahil :D ) bu programı kaçıranlar şanssız insanlardır diyorum.
sanırım seyirci sayısı arttıkça elemanlar da coşuyor :D
grubun seyirciyle iletişimi gayet iyi, yaz bitince ankara da dolunca çok daha eğlenceli olur
cumartesi gecesi için arkadaşlara tekrar teşekkür ederim :D :D :D

Sagol Burakcım...Siz eğlendikçe biz daha çok coşuyoruz valla..:LOL:
Sen gel biz seni her hafta eğlendirelim..Ayrıca bu cuma da climb-lacuna nın sözlerini ezberlememiş ol bak neler geliyor başına :p

Yarın 21:30 da Biziz'e herkesi bekliyoruz arkadaşlar...

sizi ilk defa izledim....gayet başarılı bir performansdı.
Özellikle vokaliniz ve bateristiniz çok ama çok başarılı..
Bir de bizim için bir derdim varı tekrar çaldığınız için çok teşekkür ederim...

DosAge bu hafta cuma ve cumartesi tatile firar etmiştir;bu sebepten dolayı programlar bu haftalık yok..haftaya devam tam yol :twisted:
dosta düşmana meraklısına manyağına sinir olanına duyurulur :)

evet arkadaşlar heleşükür tatilimizi yaptık,güç toparladık,moral depoladık ve sonunda ankaraya gelip tekrardan toparlandık(e tabi tatilde de boş durmadık hani ;) )..
1 haftalık aradan sonra ufak bir hatırlartma yapalım
DosAge;

Cuma günü 22:00 civarlarında Biziz Rock Bar da (rutin)
Cumartesi günü 22:00 civarlarıda Yolcu Rock Bar da (rutin)

hepinizi bekleriz arkadaşlar.. :beer

NOT:muhtemelen yeni dönem iyiden iyiye başlayınca bu saatler 1-2 saat öne alınacak gibi görünüyor..detaylar ilerleyen günlerde.. ;)

merhaba, hele şükür tatiliniz bitmiş geçen hafta biz çıktık bizizde, eğlendik de hatta birlikte de çıkabilirdik artık cumaları fakat benim 12'den sonra müzik yapmam hala yasak :( Ben ne zaman izleyebilicem sizi, siz gelin olmaz mı? Kendinize iyi bakın başarılar...

medusa666 demiş ki:
evet arkadaşlar heleşükür tatilimizi yaptık,güç toparladık,moral depoladık ve sonunda ankaraya gelip tekrardan toparlandık(e tabi tatilde de boş durmadık hani ;) )..
DosAge;

NOT:muhtemelen yeni dönem iyiden iyiye başlayınca bu saatler 1-2 saat öne alınacak gibi görünüyor..detaylar ilerleyen günlerde.. ;)

Aslında böyle daha iyi 12'den sonraki programına yetişirim,gerçekten çok istiyorum gelmeyi,ama o kadar çalıştıktan sonra lütfen benim için volume'u biraz indirin :LOL: kafa bu kazan değil ki =)

Başarılar , Kolay Gelsin , Umarım Gelebilirim

ozlem_a demiş ki:
merhaba, hele şükür tatiliniz bitmiş geçen hafta biz çıktık bizizde, eğlendik de hatta birlikte de çıkabilirdik artık cumaları fakat benim 12'den sonra müzik yapmam hala yasak :( Ben ne zaman izleyebilicem sizi, siz gelin olmaz mı? Kendinize iyi bakın başarılar...
amanın öslem..sen kfanı yorma ya biz geliriz ya siz gelirsiniz ama gönül ister aynı sahneyi alalım bir gün ;) neyse nasılsa geliriz :) aynı yerde çalıyoruz nede olsa..heralde görürüz birbirimiz daha yahu :LOL:

Bronx demiş ki:
medusa666 demiş ki:
DosAge;

Aslında böyle daha iyi 12'den sonraki programına yetişirim,gerçekten çok istiyorum gelmeyi,ama o kadar çalıştıktan sonra lütfen benim için volume'u biraz indirin :LOL: kafa bu kazan değil ki =)

Başarılar , Kolay Gelsin , Umarım Gelebilirim

bar orası yahu kütüphane değil ki :LOL:

Hahaha Mert sen gel biz daha cok acarız sesleri.Metal grubu olan sizlersiniz alışkınsındır :p Basarılar Diyv...

2 senedir begenerek izliyoruz Cin Seddi'ni.
Beraber calmak cok hoş olur gercekten.Söyle bir Soprano - Alto düeti süper olur :) Selamlar Cin Seddi'ne...

yolcuda geldik izledik sizi 2. bölümde bir derdim varı çaldıkdan sonra ayrıldık bardan...gayet iyisiniz...fırat olm o kadar geldik insan bi gelir muhabbet eder öyle olsun :)...neyse sezon açıldığında daha iyi olucak her şey, böyle devam...

Saygılar&Sevgiler...

Geri