DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

Ya şöyle bir konser olsada çıksak diyorum Göktuğ.Mesela güzide bir okulda :D
Basçınız Ertuğrul programlarımızı kurutuyor bu arada, bir dahakine sahnede paralayacağız kendisini :p ona göre.

Görüşmek üzere :elsallaa

cumartesi günü yine yolcudaydım... geçen haftaya göre daha bir coşkulu daha bir dolu dolu , süpper istenilen bir sound olmasa da eskilere göre bir gömlek daha üstün geliyordu sesler.... (kabinlerin yerlerinin değiştirilmesi buna sebebiyet vermiş olabilir).... bu kez "Güneş"in sesi daha bir dolu geliyordu....

herkes yapması gerekeni had safhalarda yapmaya çalışıyordu.... stressiz, bolca keyifle ve pür neş'eyle....

devamını dilerim....

:!: Kolonların yerini değiştirin diye ısrar eden kim acaba ? :D

Başarılar Özkan Abi , Haberlerinizi Burdan Ve Ordan Alıyorum.Gayet iyi yardırmış gitmişiniz :D
Yolcu'daki bi programınıza geleceğim sözüm var ;)

p.s : Artık Allegro'da göremiyorum sizi hayrola ?

Görüşürüz.

Dosage'ı cumartesi dinleyebildim,oldukça keyif aldım.Şarkılar süper,tonlar güzel,basçı bi harika..:)
Kolay gelsin,sanırım biçok cumartesi grüşücez yolcu da..

"bird-y" ve "Serginal" teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar.
Mert Cuma sizin oralardayız.Görüşürüz :)
Bu akşam 21:30 civarı Garage Rock Bar'dayız.
Bekliyoruz eğlenmeye... :elsallaa

bu akşam garajda mısınız? çarşambaya mı geçtiniz yaw?
cumartesi yolcu da izledim sizi walla milletin dediği gibi bi değişikti öncekilere göre. ses gerçekten de eskisine göre daha iyi geliyodu. siz de sanki genelde olduğunuzdan daha istekli gibiydiniz. süper bi akşamdı ; her ne kadar erken ayrılmak zorunda kalmış olsam da...
o zaman bugün özkan ın jübilesi mi war? dün gelemedik diye üzülüoduk bugün gelebiliriz umarım.
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

Teşekkürler arkadaşlar.Eğlenen seyirci olduğunda biz de daha istekli çalıyoruz.Siz isteyin yeterki biz çalarız.
Ben önümüzdeki C.tesi Yolcu'da yokum haftaya Cumartesi (1 Nisan) Yolcu'da olacak jübilem.Sonra kesiyoruz sakalları...:p
"amsoblue" dün yazdım ben mesajı dün dü yani program :)
Görüşmek üzere arkadaşlar :elsalla

Mrblar arkadaşlar... Salı günü Garage'da dinleme fırsatım oldu sizi :) Gerçi programın tümünü dinleyemedik grup olarak (bunu da bizim kabalıgımız olarak bilesiniz) umarımm bi sonraki sefer düzeltiriz bu durumu.. Sound olarak iyi bir grup gördüm sahnede.Vocal'in sesi de vurucu!! Yanlız gitarların tonları bi garip geldi kulagıma.. Bi kez daha dinlemeyi çok isterim sizi.. Tekrar görüşmek dileğiyle.. Müzik hayatınızda başarılar....

Özkaaaaannn...Jubile insani...gitmeden bi haber edersin bişiler yapılır sanırım :)=

Bu arada o okul olayı ne oldu harbi?Bence kesinlikle kaçmamalı :)= Hani yaşlanıyoruz da puahahahah :)= Birileri kafamı yaracak :)= Gelişme olursa beni de haberdar edin olur muuu???

.Başarılar kocaman kocaman...

cyberknight demiş ki:
Özkaaaaannn...Jubile insani...gitmeden bi haber edersin bişiler yapılır sanırım :)=

Bu arada o okul olayı ne oldu harbi?Bence kesinlikle kaçmamalı :)= Hani yaşlanıyoruz da puahahahah :)= Birileri kafamı yaracak :)= Gelişme olursa beni de haberdar edin olur muuu???

.Başarılar kocaman kocaman...
siber manyak.. :LOL:

başarılar özkan baba... :) bizi kardeş grup sayar mısınız:):) bizim bir brutal bokal olayı vardı ya ben ankaraya geelcektim. sokakalrdan gelip meşhur olacaktım:p :). tekrar başarılar bu ara ankaraya geşleceğim herhal.

Mustafa naber yaw nerelerdesin? Hakkaten gelioyordun hani !Bekledik o kadar seni.
DosAge grubuna başarılar benden de :)
1 Nisan'da Ankaradayım.TSK giysileriyle mi gelsem acaba :)
Hepinizi öpüyorum

arkadaşlar yeniden sizinle digging the grave söylemek çok eğlenceliydi :D sahneye bile çıkardınız ya, sağolun! :D arkadaşlara söz vermiş olmasam kalırdım gece boyunca eğlenirdik valla...

yine görüşmek üzere... :metalhead

ace_ventura demiş ki:
arkadaşlar yeniden sizinle digging the grave söylemek çok eğlenceliydi :D sahneye bile çıkardınız ya, sağolun! :D arkadaşlara söz vermiş olmasam kalırdım gece boyunca eğlenirdik valla...

yine görüşmek üzere... :metalhead
haftaya gene bekleriz..gene söletiriz ama :twisted: ;) :LOL:

Geri