DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

walla klavye çalamam ama istersen geri vokal yaparım senin hatırın için :p başkasına da yapmam bu güzelliği haberin ola :D bu arada beni bascı olarak istemiyo oluşunuz sanırım bascı bulduğunuz anlamına geliyo ki sevindirici bi haber :LOL: inşalla en kısa zamanda görüşücez tekrar :) di mi :roll: neyse hade saalıcakla kalın :p
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

amsoblue demiş ki:
walla klavye çalamam ama istersen geri vokal yaparım senin hatırın için :p başkasına da yapmam bu güzelliği haberin ola :D bu arada beni bascı olarak istemiyo oluşunuz sanırım bascı bulduğunuz anlamına geliyo ki sevindirici bi haber :LOL: inşalla en kısa zamanda görüşücez tekrar :) di mi :roll: neyse hade saalıcakla kalın :p

Görüşcez görüşcez sen merak etme :twisted: Sen klavye öğren gel :D Baktık bulamıyoz çekirdekten yetiştirmeye karar verdik ;)

Padget demiş ki:
Sorması ayıp dosage hangi gün nerde çıkıyor ? Merak ettik bir dinliyelim. Teşekkürler.

Yakın zamana kadar çıkıyordu :D ama grup içinde bazı deişiklikler olduğundan bir süre daha bar programı yok maalesef :twisted:

ges-tapo demiş ki:
Merakla bekliyoruız efenim hade artık bir an önce bitsin şu yeniden yapılanlanma

Bitecek efendim bitecek yakındır :twisted: Biz de çok özledik sahneleri valla gece rüyalarıma girmeye başladı artık :D

ya ben klavye çalmayı çok istiyorum ama napsak başlasak mı bu yaştan sonra oğrenmeye :p :p :D beni yetişitirn çekirdekten lutfen 12 yıl içinde bende sizle çıkarum artık sahnelere :D:D neyse ben daha gitar çalamıyorm 2 yıldır uğraaşıpta klavye benim neyime :D :D bi butterflies and hurricanes çalalım dersiniz sonra bana da oyle Matt kadar çalın istersiniz sonra kalırım tabe :D :D (ha bu arada klavye çalan biri bulsanızda bi çalsanız bu şarrkıyı ne bomba olur yaw) :D c ya

walla ben çekirdekten yetiştirilmeye varım :twisted: tabi işinize gelirse :p neyse şimdi yazasım yok pek bi şey çok yorgunum :p hade görüşürüz artık en kısa zamanda inşallah :D

Bitecek bitecek yakındır tam gaz stüdyo çalışmalarımız devam ediyor :twisted:

didi_in_chains e de teşekkür ediyoruz buradan..Umarım programlar başladığında da görüşürüz ;)

Ve derin bir sessizlikten sonra fırtına kopacak.. :twisted: :twisted: :LOL:

ne fırtınası kardeşim hala daha playlist´e bir sevendust eklemeyen zihniyet fırtına mı koparacak.. neyse bişey demiyom artık :kafaat
umarız çalışmalarınız dediğiniz gibi tam gaz devam ediyordur, bu arada program duyurusunu yazın valla ben de anca burdan görücem gibi (özledim be :( )

left outside alone ve paint it black coverlarını çok sevmiştim. ankaralı olduklarını duyunca üzülmüştüm, canlı dinleme şansım yok diye. umarım kısa zamanda toparlanır yaparsınız birşeyler. başarılar arkadaşlar

sevendust demiş ki:
ne fırtınası kardeşim hala daha playlist´e bir sevendust eklemeyen zihniyet fırtına mı koparacak.. neyse bişey demiyom artık :kafaat
umarız çalışmalarınız dediğiniz gibi tam gaz devam ediyordur, bu arada program duyurusunu yazın valla ben de anca burdan görücem gibi (özledim be :( )

Playlist'e 5 tane Sevendust,18 tane de Tool ekledik yeni..Artık fırtına koparabilir miyiz sence canım arkadaşımm :twisted: :twisted: Gönlün oldu mu :?: :?: :LOL: Çalışmalar hakikaten tam gaz devam ediyor hem repertuar olsun hem de 5.elemanı bulma çalışmaları olsun :D Yakında görürsün umarım artık buralarda program haberlerini tabe vaktin olursa... :LOL:

sabbath demiş ki:
left outside alone ve paint it black coverlarını çok sevmiştim. ankaralı olduklarını duyunca üzülmüştüm, canlı dinleme şansım yok diye. umarım kısa zamanda toparlanır yaparsınız birşeyler. başarılar arkadaşlar

Teşekkür ediyoruz sabbath güzel yorumların için :) Umarım yine de birgün (programlar başladığında tabe :)) canlı performansımızda da bulunma şansın olur..

Geri