DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

soracağım sorunun cevabını yeni kadro lafından anlamış oldum medusa666 nickli kardeş bizim eski grubun vokaliyle paranteze geçti sanırım...neyse başarılar dilerim...

TOLGA006 demiş ki:
sevendust demiş ki:
ya bu program pek güzel bi olaya da vesile oldu efem sonunda tolga arkadaşımızla da tanışabildik inşalla daha sık görüşürüz kendisiyle....

dedigin gibi insallah daha sık görüsürüz..dün aksam gözler sizi aradı :) ..ama yoktunuz...baska programlara insallah...görüsmek üzere...acil sifalar:)
o gözler bu hafta da arıyacak beni bu sefer de çalışıyorum :cry: artık bi sonraki haftaya görüşürüz tolgacan

sunstroke demiş ki:
İlk programda bazı aksaklıklar oldu tabe.Bass overdrive yandı mesela Murat'ın sesi pek duyulmadı...Ha unutmadan bi de Erkin sıçtı :LOL: :LOL: , Ozan bagetleri fırlattı,ben bir iki(aslında en fazla bir de :LOL: ) kez yanlış tondan söyledim(mi acaba :LOL: :LOL: ) Ama biz çok eğlendik..Tekrar sahnede olmak çok güzell ;)

hocam her zamanki gibi mütevazisin seviyorum bu yönünü :LOL: :LOL:

_81_ demiş ki:
soracağım sorunun cevabını yeni kadro lafından anlamış oldum medusa666 nickli kardeş bizim eski grubun vokaliyle paranteze geçti sanırım...neyse başarılar dilerim...
kardeş sen baya uzak kalmışsın anlaşılan artık yeni kadroyla yeni programlara bekleriz

sevendust demiş ki:
sunstroke demiş ki:
İlk programda bazı aksaklıklar oldu tabe.Bass overdrive yandı mesela Murat'ın sesi pek duyulmadı...Ha unutmadan bi de Erkin sıçtı :LOL: :LOL: , Ozan bagetleri fırlattı,ben bir iki(aslında en fazla bir de :LOL: ) kez yanlış tondan söyledim(mi acaba :LOL: :LOL: ) Ama biz çok eğlendik..Tekrar sahnede olmak çok güzell ;)

hocam her zamanki gibi mütevazisin seviyorum bu yönünü :LOL: :LOL:

Öyleyimdir huyum kurusun :LOL: :twisted: Hade çabuk bitir işlerini de bizi sensiz bırakma :twisted: :twisted:

lichking23 demiş ki:
Abowwwww!!! Dosage konser verirmişti, bizim haberimiz olmazmış :( Ulan nası kaçtı bea, neyse kısmet bi dahakine artık.

Merak etme canım benim hiç bişey kaçmış deil henüz :twisted: :twisted: .Bu pazartesi bekleriz..Özledik sizi valla :) Bu arada dün Kurban konserini beğendiniz mi?? :twisted:

qataloq demiş ki:
Dün gece gayet iyiydiniz 8)
Sizi uzun bir aradan sonra yeniden sahnelerde görmek çok keyifliydi. :LOL: Bana hediye ettiği şarkı (HIM - Gone with the sin) için Güneş'e çok çok teşekkür ederim :) ;)

Teşekkür ederim canım gene geldin bizi yalnız bırakmadın da yeriniz yanlıştı şööle ortalara doğru geçseydiniz daha bi güzel olacaktı :D Ayrıca şarkı için de "ne demek!! her zaman "

essrar demiş ki:
dün sizi ilk defa izledim çok iyiydiniz başarılar :D

Teşekkür ederiz efendim..Gene bekleriz :D

Bu pazartesi (yane yarın oluyo :) ) Garage'da görüşmek dileğiyle arkadaşlar.. :!: :!: :twisted:

ya kurban konseri rezaletti..orta okul..lise..kendimi yaslı hissettim..iki parça dinledim dinlemedim..çıktım gittim..yok sahneye sise atanlar..yok sahildeymis gibi insan kulesi yapanlar...kızın biri bana ya burda bi kız gördünüzmü..alköllü bilincini kaybetmis...kaybettikde onu gören varmı:)..diye bile sordu...ama kurban iidi gene..okada rezalete ii çaldı bile...

Yarın yine gelmeye çalışacağım programa. Bu sefer doğru yerde dururum diyeceğim ama orası da sahneye uzak. :LOL:
Yok yok en iyisi ben yine ön saflarda yerimi alayım ;) :LOL: :zipla :elsalla

DosAge ahalisi size yarın için başarılar, bu sefer daha iyi olacağınıza eminim, programı dinlemeye gidecek herkese de şimdiden iyi eğlenceler...

TOLGA006 demiş ki:
ya kurban konseri rezaletti..orta okul..lise..kendimi yaslı hissettim..iki parça dinledim dinlemedim..çıktım gittim..yok sahneye sise atanlar..yok sahildeymis gibi insan kulesi yapanlar...kızın biri bana ya burda bi kız gördünüzmü..alköllü bilincini kaybetmis...kaybettikde onu gören varmı:)..diye bile sordu...ama kurban iidi gene..okada rezalete ii çaldı bile...
yav keşke telefonlarımızı alsaymışız beraber takılırdık neyse artık bi dahaki sefere.. bu arada tolga kardeş şu yaş konusunu geçelim benim çok moralim bozuluyo :(

vay be. dosage yeniden toplanmış bi de üstüne 2 konser vermiş de haberimiz olmamış. neyse artık bi dahaki konsere soundtrack arkadaşımızı alıp geliyorum kesin. siz bizi unuttunuz ama biz sizi unutmadık :p her pazartesi garaj da di mi? yanlışlık olmasın. hadi görüşürüz.
:twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

amsoblue demiş ki:
vay be. dosage yeniden toplanmış bi de üstüne 2 konser vermiş de haberimiz olmamış. neyse artık bi dahaki konsere soundtrack arkadaşımızı alıp geliyorum kesin. siz bizi unuttunuz ama biz sizi unutmadık :p her pazartesi garaj da di mi? yanlışlık olmasın. hadi görüşürüz.

Unutmak ne mümkün efendim gözlerimiz yollarda kaldı bekleye bekleye :D Evet bu pazartesi ve her pazartesi Garage'dayız bekleriz...

Görüşmek üzere :twisted: :twisted:

TOLGA006 demiş ki:
Orta okul, lise olayına katılıyorum kesinlikle, bizde çileden çıktık,dediğin gibi sahneye olmayacak şeyler atanlar, ortada geziniğ oraya buraya kusanlar vs.. Ama Kurban gibi bir grubun yeniden toplanması şerefine dayandık. Kurban'ın da sahne performasında çok iiydi bence, çok elendik.
Güneşcim elemanlar memlektte ama geliorlar az kaldı, hep beraber gelecez bi akşam, grşmek üzere..

Geçen hafta bizimle birlikte coşan özellikle 04'çülere ve de A.B.E.S'e çok çok teşekkür ediyoruz.

İrem'cim Stockholm Syndrome'u ancak programın son parçası olarak çalabiliyoruz gitarın akord edilmesi gerekiyo çünkü.. :roll: Sizi tekrar hep beraberce görmek çok güzeldi gerçekten :twisted:

Anıl'cım ayrıca beni kırmayıp bana bi parçada sahnede eşlik ettiğin için ayrıca teşekkür ederim sana.. :!: :!:

Bugün de her pazartesi olduğu gibi Garage'dayız arkadaşlar..Görüşmek üzere.. :twisted: :twisted:

ewt şu an gecenin 2.21 inde bir dosage konserinden çıkıp yurda alınmayan bi insan olarak sıcağı sıcağına konserle ilgili yorumlarımı sizlerle paylaşayım istedim(merak etmeyin dışarda kalmadım arkadaşın internet kafesine sığındım :D )
stockholm syndrome iyiydi, güzel çaldınız walla :) . yalnız muscle museum için aynı şeyi söyleyemiycem. gitarist arkadaşım alınmasın ama çok acayip çaldı mm' i. ben de bir muse sever olarak yadırgadım bunu ama fazla da önemsemeyin eğlendik sonuçta 8)
ozan kırdı geçirdi yaw. en son havada baget parçaları uçuşuyodu :LOL: sahnenin önüne düşen parçayı aldım bu güzel gecenin bi hatırası olarak ;)
bu gece yeni bi izleyici grubu kazandınız galiba(istekleri genelde repertuar dışından olsa da :p )
neyse ben oyun oynıcam şimdi :roll: haftaya görüşürüz.

amsoblue demiş ki:
ewt şu an gecenin 2.21 inde bir dosage konserinden çıkıp yurda alınmayan bi insan olarak sıcağı sıcağına konserle ilgili yorumlarımı sizlerle paylaşayım istedim(merak etmeyin dışarda kalmadım arkadaşın internet kafesine sığındım :D )
stockholm syndrome iyiydi, güzel çaldınız walla :) . yalnız muscle museum için aynı şeyi söyleyemiycem. gitarist arkadaşım alınmasın ama çok acayip çaldı mm' i. ben de bir muse sever olarak yadırgadım bunu ama fazla da önemsemeyin eğlendik sonuçta 8)
ozan kırdı geçirdi yaw. en son havada baget parçaları uçuşuyodu :LOL: sahnenin önüne düşen parçayı aldım bu güzel gecenin bi hatırası olarak ;)
bu gece yeni bi izleyici grubu kazandınız galiba(istekleri genelde repertuar dışından olsa da :p )
neyse ben oyun oynıcam şimdi :roll: haftaya görüşürüz.
ya keşke yurda alınmasaydım da dinleyebilseydim ben de :( neyse artık önümüzdeki programlara bakıcaz bu sefer tayfam yalnız bırakmaz beni umarım gerçi güneş muhteşem koruma sağladığın için bana ayrıca teşekkür ediyorum cnm ;) pazartesi görüşebilmek dileğiyle

amsoblue demiş ki:

Bagetleri çok çürük yapıyolar yav ben napiyim :p .

Bu gece 22 civarı garage'dayız her pazartesi olduğu gibi. Hatırlatalım :) .

dün gece yine çok eğlendim(gerçi tanıdık kimse yoktu ama :( )
güneş şebnem ferah şarkılarında, basçı(adını bilmiyom kusra bakma) muse şarkılarında, gitarist(senin de adını bilmiyom yaf :( ) duman şarkılarında, ozansa her şarkıda :D çok iyi bence. bu söylediimi diğer şarkılarda iyi deilsiniz şeklinde algılamayın lütfen. kastettiğim bu söylediklerimde daha bi üstün performans gösterdiğiniz. duman ve şebnem ferah şarkılarında seyirci bayaa coşuyo(ben de muse şarkılarında.. pek belli etmiorm ama :) ). sanırım repertuara biraz daha türkçe şarkı ekleseniz daha çok seyirci çekersiniz çünkü bu hafta insanların yabancı şarkılarda biaz tepkisiz kaldıını gördüm. tabi karışmak gibi olmasın, siz bilirsiniz yani..
neyse haftaya tekrar görüşmek üzere. umarım haftaya tanıdık yüzlerde olur :p

Evet bu sene serserilik seviyemi aşağı kademelere çekme çalışmalarım yüzünden güzel Dosage cı arkadaşlarımı göremiyorm. Derslere lanet olsun, erken biten metrolara da :D :( :x :roll: Ben bir konsere gidip daha da uğrayamayan bir insanım yani inşallah ne bilim bi değişiklikler olur da arrrtık gelirim doya doya dinlerim yorum bilem katarım belki. Güneşciğim bu arada çok kırıldım :? Ya ben öteki yarı mıyım bi ismim var aşkolsun ;) Emrah şu çok blue olan arkadaşta Cumhur ya zaten biliyosunuzdur onu ama :D neyse konserlere gelmeyen adamın söz söylemeye hakkı mı olurmuş canım :twisted:

amsoblue demiş ki:
duman ve şebnem ferah şarkılarında seyirci bayaa coşuyo(ben de muse şarkılarında.. pek belli etmiorm ama :) ). sanırım repertuara biraz daha türkçe şarkı ekleseniz daha çok seyirci çekersiniz çünkü bu hafta insanların yabancı şarkılarda biaz tepkisiz kaldıını gördüm. tabi karışmak gibi olmasın, siz bilirsiniz yani..
neyse haftaya tekrar görüşmek üzere. umarım haftaya tanıdık yüzlerde olur :p

Yok canım Cumhur niye karışmak gibi olsun..Yeni fikirlere (gelişmemiz yönünde :)) daima açığız sen bizi uzun zamandır izleyen birisin ki senin fikirlerin oldukça önemli bizim için :)..Ayrıca tanıdık yüzler konusunda da katılıyorum ben de tanıdık yüzler görmeyi özledim valla ;)

SoundTrack demiş ki:
Evet bu sene serserilik seviyemi aşağı kademelere çekme çalışmalarım yüzünden güzel Dosage cı arkadaşlarımı göremiyorm. Derslere lanet olsun, erken biten metrolara da :D :( :x :roll: Ben bir konsere gidip daha da uğrayamayan bir insanım yani inşallah ne bilim bi değişiklikler olur da arrrtık gelirim doya doya dinlerim yorum bilem katarım belki. Güneşciğim bu arada çok kırıldım :? Ya ben öteki yarı mıyım bi ismim var aşkolsun ;) Emrah şu çok blue olan arkadaşta Cumhur ya zaten biliyosunuzdur onu ama :D neyse konserlere gelmeyen adamın söz söylemeye hakkı mı olurmuş canım :twisted:

Neden bilmeyeyim adını Emrah'cım biliyorum tabii ki ;) O şekilde seslenmek hoşuma gidiyo yalnızca :twisted: ..Ayrıca da biraz önce belirttiğim gibi tanıdık yüzler görmeyi özledik..Herhalde anlatabilmişimdir ;)

Bossanova demiş ki:
e bizde gelelim artık haftaya...özleyenler vardır belki...=)

Back vokal de yapıcak mısın gelince ;) Ben özledim valla gel de bir nur yüzünü görelim artık Emin'cim.. :) ;)

Bugün de her hafta pazartesi olduğu gibi saat 22.00 sularında Garage'dayız efendim..Daha önemli bir işiniz yoksa gelin derim ben :twisted: :twisted:

slmlar herkese!
geçen pazartesi yine güzel bir dosage performansı izledik. bi kaç da tanıdık yüz gördük :LOL:
walla pazartesi bence çok iyiydi çünkü bizim sevdiğimiz şarkıları(muse şarkıları, paint it b., under the bridge,..) hep arka arkaya çaldınız, saat 12den önce dinleyebildik hepsini(12de gitmemiz gerekiyodu).
bu hafta size yeni bir tavsiyem var :D artık bu kadarı da fazla diyebilirsiniz ama :p kendimi tutamıyorum. hiç dinledniz mi ya da duydunuz mu bilmiyorum ama Portishead diye bir grup, beth gibbon diye bi vokalleri var. işte bahsi geçen bu grubun her şarkısı olmasa da(trip-hop olması itibarı ile bayaa turntable ve klavye efektleri mevcut) bazı şarkıları dosage tarafından icra edilmeye oldukça uygun bence. tavsiyem bu grubun şarkılarını bi inceleyip size uygun gelen 1-2 şarkısını çalmanız(mesela radiohead creep yerine; çünkü creepi şu ana kadar 100 farklı ağızdan 100 milyon kere dinlememiş olan çok az kişi vardır, biraz değişiklik gerek di mi ama :LOL: )(ya da belki de my chemical romance yerine :p gerçi siz onlardan para alıyosunuz onların reklamını yapmak için ama :D ).
işte böyle. umarım bu pazartesi görüşebiliriz. portishead i bi düşünün 8)

son-1.jpg

heyyyy herkes uyuyomu....

Geri