Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

Beyler bugun bizi yanlız bırakmadığınız için çok teşekkürler, ben sizi Biziz'de izlemek istemiyorum açıkcası Locus Solus'a şartlanmıştım=)- Biziz haberini duyunca kafam karıştı=)-, ama gelmeye calışıcam..
Kendinize çok, çok iyi bakın=)-

Selamlar : Hünkâr Bile Beğendi

Geçen sizin druptan biriyle tanıştık biziz de Cin seddi çalıodu.... Yasemin&sinem sayesinde 17 Aralık orda olacaz ii çalışmalar....

kendinize ii bakın , sevgiler...... buRaks

beyler her ne kadar tanışamamış olsak da, sağolun bizi yalnız bırakmadığınız için ;) 17'sineymiş kısmet :D
cuma günü görüşmek üzere!
başarılar ;)

öncelikle selam burak..sen bizim vokalle tanışmışsın(arif).konser günü tanışırız hep birlikte başarı dileklerin için teşekkür ederiz..görüşmek üzere..

mert ben de tanışmak istiyorum seninle 17sinde artık tanışır kaynaşırız..buarada odtu de beğendim sizi sende başarılıydın..
can sana da selamlar sizede başarılar umarım iyi geçer tüm gruplar için..

göktuğ saol kardeş..senide görmek isteriz..hoşçakal..

Eyvallah beyler..
Hoş bir performanstı, Begenerek izledik Ardacım, Arifcim, Ozancım ucunuzude opuyorum yureginize saglık umarım daha çoşkulu syircilere çalarsınız, besteler eglenceliydi ama vokalin sesi boğuk geliyordu, teknik olmalı ama Arif sahne şovu mu diyim, sahnedeki rahatlığımı diyim, bu aksaklığın önüne geçti gibi..
Kendinize çok iyi bakın başka güzel konserlerde görüselim=)-

saolun beyler,bence de çok eğlenceli bi geceydi.orda olan ve bizi dinleyen herkese teşekkürler. başarılarımızın devamını diliyorum arkadaşlar:) şaka gibi grubunu tümden öpüyorum.. umarım başka konserlerde de beraber oluruz...

evet evet.. gayet hoş bir konser oldu, ama erincin de dediği gibi vokal sesi çok boğuk geliyodu. sahnedeki rahatlığınıza, hata yapınca panik yaşamamanıza da ayrıca imrendim ne yalan söyliyim :D
tanıştığıma da pek memnun oldum ;) başka konserlerde de görüşmek üzere...

teşekkürler şaka gibi..
sizin performans da iyiydi..ya madem ses boğuktu keşke konser esnasında söyleseydiniz de düzeltseydik.
herneyse bence genel itibariyle konser iyiydi tüm gruplar başarılıydı..

Geri