Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

degissinler diyen arkadas....sende biraz degisiklik yapip burdan gitsen.....hani farkli olursun....n1ha haaaa!!!!
nese hadi konser haberlerinizi bekliyoruz....ailecek severek dinliyoruz Valla :)

öhöm..cok yakında yeni konser olcak güzel bi grubuda yanımıza alcaz..
haftalık bir programada başlicaz sınavlarımız bittikten sonra tabiki...
Ayrıca çeşitli üniverstelerin bahar şenliklerinde çalcaz kesinleşince hepsini haber etcez arkadaşlar
çook yakında bekleyini...güle güle :metalhead
:elsalla

Arkadaslar biraz gercekci olup gercekci dusunun olurmu ben ukalalik olsun diye demiyorum yada benim grubum daha iyi falan demek istemiyorum ama bana bi kere davulun calismasi lazim dendi 1,5 sene once o zamandan beri gunde 2 saat calisiyorum bazen 6 saat eger muzik yapip bunula eglnip insanlari eglendirmek istiyorsaniz (50-100 kisiden bahsetmiyorum) boyle olmaz ama diyosaniz ki biz asiyiz bize 50 kisi yeter seven dinlesin buna da gulup gecerim kolay gelsin ama bu gercekten boyle hic bisey olmaz universitede konsere cikmak yada sikkodan bi barda programa cikmak kendini kandirmaktan baska birsey degildir...

Alc43Vol demiş ki:
Arkadaslar biraz gercekci olup gercekci dusunun olurmu ben ukalalik olsun diye demiyorum yada benim grubum daha iyi falan demek istemiyorum ama bana bi kere davulun calismasi lazim dendi 1,5 sene once o zamandan beri gunde 2 saat calisiyorum bazen 6 saat eger muzik yapip bunula eglnip insanlari eglendirmek istiyorsaniz (50-100 kisiden bahsetmiyorum) boyle olmaz ama diyosaniz ki biz asiyiz bize 50 kisi yeter seven dinlesin buna da gulup gecerim kolay gelsin ama bu gercekten boyle hic bisey olmaz universitede konsere cikmak yada sikkodan bi barda programa cikmak kendini kandirmaktan baska birsey degildir...

eren bizim makine gibi calma diye bi derdimiz yok.ben gunde 2 saati birak 2 dakika bile davul calismam studyo olursa orda ne yaparsak yapariz..son konser rezaletti gercekten kapasitenin cok altindaydi.arada bi aksilik oluyor ama senin ve grubunun gibi hedeflerimiz yok neysek oyuz.begenen dinler sizin gibi begenmeyenlerde uzak durur.bu bu kadar basit.artik ayni elestiriler icin forumu isgal etmeye gerek yok.elestirdiniz hay hay basimizin ustune ama bizden bukadar.boyle caliyoruz..daha fazla uzatmanin anlami yok.sikkodan barlari severim.kimse kendini ya da baskasini kandirmiyo.
gorusuruz.
adios.

Son konserde shooting star'dan sonra çıktınız.Biz de belki iyi gruptur filan diye bekledik dinledik ama direk hüsrana ugradik.Tamam farklisiniz ona birsey demiyorum ama konserde hic kimse yoktu bunu siz de biliyorsunuz herkes tek tek biziz'i terk etti.Bestelerinizi biraz daha heyecanli seyircilerin dikkatlerini cekecek sekilde yapmanizi tavsiye ediyorum.

hey ufaklıklar
yeter artık saygısızlık edip forumumuzu kirletmeyin.
herkes bizim kim olduumuzu biliyo ve oyüzden seviyo..
ve zamanla herkes görecek bizi kimsenin bundan şüphesi olmasın

Geri