Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

saoolun arkadaslar eyvallah. 1nisan cumartesi gecesi vinoda cıkamıoruz tadilattayız. bu arada artık vino yeni adını aldı. MiniBar..
cok hos isim valla .. gelecek hafta yepyeni ses sistemiyle karsınızda olucaz işalla...

ama pazar gunu biziz konseri, 5nisanda da garaj konserimiz var. herzaman yanınısdayıs yani. bekliorus. ama hafta sonu müthiş oluca minibar'a beklıorus ona göre...

ama pazar gunu biziz konseri, 5nisanda da garaj konserimiz var. herzaman yanınısdayıs yani. bekliorus. ama hafta sonu müthiş oluca minibar'a beklıorus ona göre...

ForROCK! #7

5 Nisan Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

16bv.jpg

Hünkâr Bile Beğendi
The Guest
Evil Cats

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

o diilde bugun cok iiydii! seyirci kıtlıığı olması dısında süper konserdi..ciddi fecii eglendim!!ztn bestelere laf yok..Sahnede birascık daa kıpır kıpır olsanızz çok daa ii performanslar sergiliceksiniz!!! teprikler tekrardan.. grsmek üzree.. ;)

teşekkürler evilcats ve guset elemanları
sizede başarılar

bizizde garsonları cok eglendirdik bi onlar vardı herald eheheh
ama gözel konserdi valla

carsamba aksam 8den soora GARAGEdayız
herkesi beklioruz
50 kere gelcez diip gelmeyenleride beklioruz

simdi sole bisi var..ismi vino olan mekanin ismi minibar oldu..yine her cumartesi 22:00 - 00:00 saatleri arasi Hünkâr Bile Beğendi bu mekanda sahne alcak.(tunus cad. 53/A)
ayrica bu haftadan itibaren sahneye bizden once ismini hatirlamidigim bir baska grup ve bizden sonra da emin degilim ama sanirim sokak kopekleri cikacak.. guzel olur zannedersem herkesi bekleriz haftasonu icin..

cumartesi Minibar - Giris UCRETSİZ!!

son biziz konseri gerçekten iyidi ama işte bi kac kişi dısında kimse yoktu ama ben gördüm bülent abi acayip eglendi

yaw bi de bişey arif sahnede cok hareketli ama diger elemanlar arifin tam tersine cok sakin bi şekilde duruyolar biraz arife ayak uydurulsa süper olur:)

carsamba basarılar...

rebelde_gokhan demiş ki:
son biziz konseri gerçekten iyidi ama işte bi kac kişi dısında kimse yoktu ama ben gördüm bülent abi acayip eglendi

yaw bi de bişey arif sahnede cok hareketli ama diger elemanlar arifin tam tersine cok sakin bi şekilde duruyolar biraz arife ayak uydurulsa süper olur:)

carsamba basarılar...

Arif'e ayak uydurmak...

:roll:

çok çalışmak lazım

yardımlarınız,desteiniz için çok teşekkürler hbb :!: :!: bizim bazı şarkılarda çok güzel dans ediodunuz,tebrikler :D
sizi izleyemedim bugün malesef, başka sefere artık.. aynı sahneyi ilerde tekrar paylaşmak dileğiyle..

çok teşekkürler arkadaşlar.
sizinlede aynı sahneyi paylaşmak çok güzeldi..

ben burdan tüüüüüüm Garage Bar ekibini kınıyorum.. bu kadar sorumsuzluk bu kadar umursamazlık ömrü hayatımda görmedim :!: :!: :!:
dileriz en yakın zamanda bu tür konserleri sadece PARA kazanmak için yapmazlar :!: :evil:

Geri