Hair (60-70's Rock'N Roll) - Ankara

nefess5hz.jpg

bizde hizmet sınırsız.. ;)

Cok guzel ve eglenceli bi gun olacak umarim, Echoes ve Oyun'u da dinlemek istiyordum zaten, harika bir firsat olacak bu...
Yarin Nefes'e herkesi bekliyoruz,
Belese bu kadar grup dinleyemezsiniz baska zaman ;) :p

Echoes ve Oyun ile beraber çalmak için sabırsızlıktan çatlıyorum :)
Geliniz efendim, herkesi bekleriz.

Yaşasın Hair-Echoes KArdeşliği :tap:
Cidden yakışıyoruz birbirimize oy oy oy
Black night çok güzel oldu.
Ortam harikaydı.
Daha ne olsun!!!!

Bu arada Odtü performansınızdan çok daha iyiydiniz.Çok eğlendik :)

Arkadaşlar dün inanılmaz eğlendim, sizi dinlemek zaten bir keyifti benim için, bir de çalarken sizin gibi insanların dinlediğini bilmek de ayrı bir zevkti! Sizlere buradan cok teşekkür ediyorum!! Yalnız bir maruzatım olacak: BURN istiyorum ben!!!yakın beni :D
can - oyun

Dün gerçekten çok keyifliydi..seçtiğiniz o müthiş parçaların hakkını veriyorsunuz bence,sahnede uyumunuz süper.
Bazı ses aksaklıkları için üzgünüm elimden geleni yapmaya çalıştım..:)
Birlikte daha çok çalalım,hep çalalım..grüşmek üzere

Dün akşam hair grubunu sahnede ilk kez dinledim ve pek bir hoşuma gitti. Hair,Echoes ve Oyun kardeşlik zincirine katılan Blu"e" Velvet :) ile birlikte
tam gaz konserlere devam.

RunRabbitRun demiş ki:
Black night çok güzel oldu.
Ortam harikaydı.
bence de..
RunRabbitRun demiş ki:
dimi..
bird-y demiş ki:
Dün gerçekten çok keyifliydi..seçtiğiniz o müthiş parçaların hakkını veriyorsunuz bence,sahnede uyumunuz süper.
doğru diyosun..
bird-y demiş ki:
Bazı ses aksaklıkları için üzgünüm elimden geleni yapmaya çalıştım..:)
hadi lenn.. :D
bird-y demiş ki:
Birlikte daha çok çalalım,hep çalalım..grüşmek üzere
evet evet!!!..

Rock Şenliği öncesi ortalığı hareketlendirmek, yıllardır eskimeyen parçalarla eğlenmek için HUROCK'tan Rock Party 7 etkinliği...

126ic.jpg

Konser öncesi Beytepe Kampüsü K Salonu'nda 13.30'da yapılacak olan 'School of Rock' film gösterimine tüm Hacettepe'liler davetlidir.Konser ise herkese açıktır :)

yolcu konseri çook güzeldi!! hair'ı ilk defa dinledim, tarzınız çok güzel tam hoplayıp zıplamalık :D programınız da hayırlı olsun. Doya doya eskiler dinleyebilicez 8)
çok başarılar...

hairi ilk kez dinledimm..bence gayet guzeldi ve cok eglenceliydi..ben sahsen cok begendim acaba alper oldugu icinmi:D abi o sesle en kotu gruba girse bile muhtesem bi konser olur bence..neyse kisacasi hairide sevdik ama RocksN ilk goz agrimiz:p
basarilarr diliorum arkadaslar harikasiniz..

Geri