Redhanded

sinir potansiyeli yüksek biri olmam kaynaklı açığa çıkan gerginlikten dolayı kimse kusura bakmasın arkadaşlar :twisted: bi'daha olmayacak umarım :p

selinus teşekkürler msjın için

gitaristlerimiz her hafta bizi de şaşırtıyorlar,gerçekten çok iyilerdi.

bu hafta ayrı bi'güzeldi program,çok güzel eğleniyordu herkes,ben de aralarına katılmak istedim ne yalan söyleyeyim ;)

hepiniz hoşçakalın,görüşmek üzere..

VOCAL_REDHANDED

selam herkese..ne kadar aksilik olsa da moral bozmamak lazım bence.grup arkadaşlarımı sonuna kadar destekliyorum..senin(selinus) ve tüm tıp camiasının tıp bayramını kutlarım...bu arada bu akşam ankara tıp fakültesinde yaklaşık 1500 kişilik tıp partisi olacak.onu da
buradan duyurmak isterim..saygılar

merhaba arkadaşlar,
bu cuma çok güzeldi,çok kalabalıktı biziz :D
çok eğlendik hepimiz,
tıpçı arkadaşlara ayrıca teşekkürler..
haftaya cuma yine beklioruz hepinizi

hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED

bi'şey merak ediyorum tus çok mu zordu bu sefer?

bu tus a giren arkadaşlar hemen uyumaya gittiler herhalde ya da yogun çalışma temposuna fazla kaptırdıklarından tus a girdiklerini unutup kaldıkları yerden çalışmaya devam ettiler :p

neyse biz her cuma biziz deyiz 22.30 sularında
bekleriz efendim :)

VOCAL_REDHANDED

Tesekkurler ukumi. En kotu programimiz boyle olsun diyorum. Bir aksilik olmazsa iki hafta sonra yine oradayiz. Hepinizi bekleriz.

işalla o zamanda dinleme şansımız olur kayseride pek olmuyor böle programlar:( yine hiltondamı olacak bu organizasyon nefret ettiğim yerlere gitmek zorunda kalmak istemiyorum

mesajın için tekrar teşekkürler ukumi
evet yine hilton'da olacak program,bi'değişiklik olursa afişte belirtilir sanıyorum.
bekliyoruz hepinizi
perşembe gölgeye'de bekliyoruz efendim :) 22.30da.
hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED

mesajın için tekrar teşekkürler ukumi
evet yine hilton'da olacak program,bi'değişiklik olursa afişte belirtilir sanıyorum.
bekliyoruz hepinizi
perşembe tunalı gölgeye'de bekliyoruz efendim :) 22.30da.
hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED

Tunalı gölge'yle birlikte yeni bir redhanded dönemi başladı,mekan güzel,grup iyi,herkeze tavsiye ederim.Yalnız gruptan bir ricam olacak yeni bikaç parça eklerseniz biz,grubu her hafta dinleyen,redhanded funları olarak çok mutlu olacağız. :roll:

mrb ben sibel artık perşembe günü tunalı gölgede çıkyor muşsunuz benim neden haberim yok ve çok kalabalık oluyormuş sizin gruptan çok övgüler duyuyorum ama yaşayamıyorum başarılarınızın devamı ile hepinize sevgilerimi iletiyorum

terrytory5 & selinus çok teşekkür ederiz msjlarınız için
yeni parçalar üzerinde çalışıyoruz,
bomba etkisi yaratacak :sniper :twisted:

nese görüşürüz yarın tunalı gölgede
biliorsunuz artık sanıyorum ki 22.30

hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED

selinuscuum çok teşekkür ederiz desteğin için
:metalhead
evet bir aksilik oldu çıkamadık
şu an başka bir yer yok çıkacağımız
sadece perşembeleri tunalı gölgedeyiz 22.30da