Salane (eski-Josef K.) (Alternatif Rock) - Ankara

rockandwindeki "kendi havamda" bestesi için albümü beklemek gerekiyor
biz de sabırsızlıkla bekliyoruz
onun dışındaki yaptığımız hücum kayıttaki şarkıların bir kısmını tamamen değiştirmeyi düşündüğümüz için, yani bir kısmını artık çalmayacak olduğumuz bir kısmında da değişiklikler yapacağımız için (yani konserlerimizdeki playlist değişecek) herhalde bir süre dediğin gibi bir şey yapamayız
ilgin için teşekkürler
albüm çıkınca alırsın artık :)

şu rockandwin çıksın, ne güzel albüm, oh mis gibi albüm, keşke her şey rockandwib albümü kadar güzel olsa
(reklam yapıyorum)

Josef K. nın basçısı denizle şu an içiyoruz ve jaco dinliyoruz . Deniz bu adama hayran bende sefdim . Bu arada Josef k yı dinleme fırsatı bulmuştum Ankarada ve özellikle vokalistin (ki kendisi arkadaşım olur) sesine ve yorumuna hasta oldum tabi bu yürürken sakız çiğneyemeyen hatta gofret ambalajını açmak için biryere oturmak zorunda kalan insanın vokal yaparken gitarı bir virtiöz edasıyla çalabilmesi beni şaşırttı . Her neyse sağlam grup işte müzikten anlıyolar :)

alperiX demiş ki:
Josef K. nın basçısı denizle şu an içiyoruz ve jaco dinliyoruz . Deniz bu adama hayran bende sefdim . Bu arada Josef k yı dinleme fırsatı bulmuştum Ankarada ve özellikle vokalistin (ki kendisi arkadaşım olur) sesine ve yorumuna hasta oldum tabi bu yürürken sakız çiğneyemeyen hatta gofret ambalajını açmak için biryere oturmak zorunda kalan insanın vokal yaparken gitarı bir virtiöz edasıyla çalabilmesi beni şaşırttı . Her neyse sağlam grup işte müzikten anlıyolar :)

bu başlıkta okuduğum en güzel mesaj
gofret olayı süpermiş

speedo demiş ki:
Josef K isminde eski bir yabanci post punk grubu var diye biliyorum?

evet, güzel bir grup, yalnız biz bunu öğrendiğimizde 3-4 defa konsere çıkmıştık ve değiştirmek istemedik pek
sonra öğrendik ki bu grup 20 yıl önce falan dağılmış
yanılmıyorsam iskoçlar ve dinlediğim kadarıyla güzel şarkıları var
bu eski "josef k." nın türkiyedeki dinleyicileri bizim grubumuza adımızdan dolayı umarım kıl olmazlar

sizin şarkıları bir siteden dinleyebiliyomuyuz ya var mı biryerlerde acaba merak ettim ben eski josef k fanıyım acaba tarzlar yakın mı :?

çok yakın değil tarzlarımız ama herhalde josef k seven biri de beğenebilir
internete gelince henüz yok öyle bişey, bizi tatmin eden bi kayıt yok elimizde
ama o da olacak

Geri