Salane (eski-Josef K.) (Alternatif Rock) - Ankara

Josef K.? böyle eski bi post punk grubu yokmuydu? ordan mı alınmış isim? öyle müzik yapıyosanız kalkıp gelirim ankaraya:) ama o grup da franz kafkanın pomanından almıştı zaten ismini. kendim sorup kendim cevaplıyom ya..:)

kuntumut demiş ki:
speedo demiş ki:
Josef K isminde eski bir yabanci post punk grubu var diye biliyorum?

evet, güzel bir grup, yalnız biz bunu öğrendiğimizde 3-4 defa konsere çıkmıştık ve değiştirmek istemedik pek
sonra öğrendik ki bu grup 20 yıl önce falan dağılmış
yanılmıyorsam iskoçlar ve dinlediğim kadarıyla güzel şarkıları var
bu eski "josef k." nın türkiyedeki dinleyicileri bizim grubumuza adımızdan dolayı umarım kıl olmazlar

EFSANE GERİ DÖNÜYOR :p

JOSEF K. 10 MART CUMA GÜNÜ, SAAT 13:00 DA, ODTÜ MİMARLIK AMFİSİ'NDE, ODTÜ ROCK ŞENLİKLERİNDE.

Josef K., Josef K.'dan sonra sahneye çıkacak olan gruplar (Idea, Defo, Gulyabani), ve gece sahneye çıkacak olan Replikas, 10 Mart günü ODTÜ'de bulunmanız koşuluyla size güzel bir gün yaşatacaktır.

ODTÜ Müzik Toplulukları'na teşekkür ederiz.

josef_k_afisi_by_kuntumut.jpg

josef k.'dan ali, deniz, umut kafe kaffa'da (bestekar sok. no. 38) bugünden itibaren her cumartesi saat 19:00 - 21:00 arası unplugged formatındaki canlı performanslarını sergileyecektir.
herkesi bekliyoruz.

Evet, konser if'te olacakmış. İdea'yla birlikte.

Ayrıca her cumartesi Kafe Kaffa'ya bekliyoruz sizi. Her hafta daha keyifli bir program olmaya başlıyor. 19:00 civarında başlıyoruz, 2 saat boyunca çalıyoruz. Kaffa'nın adresini de vereyim tekrardan: Bestekar Sok. No. 38, Ankara.

arkadaşlar cumartesileri kaffadaki programın başlama saati 19:30u bulabiliyor
ayrıca 22 nisanda if'te durak, idea, seyduna'yla birlkite konserimiz var
bekliyoruz konsere de programa da

Geri