deli distor

Abi Valla Helal Olsun Size Yahu Sizinle Sdik Yarıştırılmaz Bizimki Eşşeklik Etmiş Ama Sizde Altta Kalmamışsınız İkramiyeyi Ben Size Aps İle Gönderirim Kankalarım Benim ;)

kames_9_kat demiş ki:
__thediyVwoice__ demiş ki:
bu dınledıgımız ve içinde ankara havaları calan demo sizin degilmi??? hatta sözlerde bebeler bebeler gibi yada bilmem ne abi kalk oynayalım gibi şeyler gecen şeyler mi???
seni kutluyorum bravo yani bildin :alkıs
ya zaten sizi müzisyen olarak karşımıza alıp konuşmak hata adam gibi cevap verseniz sasırırdım zaten... hiç bir şey demiyorum sadece yapılırda bukadar alaycı olamaz be. sizin hiç ciddi oldugunuz an yok sanırım yaptıgınız iş te ortada... artık birşey demiyorum ne kuriyacakmışım artık sizi muhattabım almam olur biter... :!: adam gibi bir soru soruldu size biraz ciddiye alın adam gibi cevap verin... kendinize de iyi bakın daha fazla bir lafım olmayacaktır...

kames_9_kat demiş ki:
bu dınledıgımız ve içinde ankara havaları calan demo sizin degilmi??? hatta sözlerde bebeler bebeler gibi yada bilmem ne abi kalk oynayalım gibi şeyler gecen şeyler mi???
seni kutluyorum bravo yani bildin :alkıs
ya zaten sizi müzisyen olarak karşımıza alıp konuşmak hata adam gibi cevap verseniz sasırırdım zaten... hiç bir şey demiyorum sadece yapılırda bukadar alaycı olamaz be. sizin hiç ciddi oldugunuz an yok sanırım yaptıgınız iş te ortada... artık birşey demiyorum ne kuriyacakmışım artık sizi muhattabım almam olur biter... :!: adam gibi bir soru soruldu size biraz ciddiye alın adam gibi cevap verin... kendinize de iyi bakın daha fazla bir lafım olmayacaktır...
benim sana fazla sözüm olmaz gelme dinleme yorum yapma veeeeee SANANE allah allah yaaaa

diyv kardeş sen kusura bakma bizim grup biraz yav...k bi grup sen alınma bizim muhabbet böle sana bi kastımız yok yani..Kames 9 kat bu aralar çok damarlı ona bakma .Bu arada biz müzisyen olduğumuzu da iddia etmiyoruz zaten.Kim müzisyen ki biz olalım??Neyse eyvallah yorumların için sizin gruba da başarılar

CANISI demiş ki:
diyv kardeş sen kusura bakma bizim grup biraz yav...k bi grup sen alınma bizim muhabbet böle sana bi kastımız yok yani..Kames 9 kat bu aralar çok damarlı ona bakma .Bu arada biz müzisyen olduğumuzu da iddia etmiyoruz zaten.Kim müzisyen ki biz olalım??Neyse eyvallah yorumların için sizin gruba da başarılar

Bu Açıklaman İçin Teşekkür Ederim...Cidden Şaşırttın..Ama Çok Sagol Eyv...

Başarılar

90'LAR GECESİ

YOLCU BAR-Kızılay Ank
20:00'dan itibaren
Klipler, konserler....
6 ytl (ilk içki dahil)

canlı canlı:
JOKER
Kulak pası silecek!

Grubunuza başarılar. :)

Not:
JOKER
Her cuma 22:00 Yolcu (Kızılay-Ank)
Her Çarşamba 23:00 Overall (Güvenlik Cad. Ayrancı-Ank)

deli distor türkiyenin en iyi ve en farklı amatör gruplarından biridir...deli distoru deli distor yapan diğer gruplardan tamamıyla farklı bir çizgide ilerliyor oluşudur...
başarılar arkadaşlar... ;)

ekulak demiş ki:
deli distor türkiyenin en iyi ve en farklı amatör gruplarından biridir...deli distoru deli distor yapan diğer gruplardan tamamıyla farklı bir çizgide ilerliyor oluşudur...
başarılar arkadaşlar... ;)
saol ertğrul ama sende gayet saygı değer bir bascısın ciddiyim gördüğüm en güzel bascılar arasındasın(ben çook bascı gördüm) ama en önemlisi yaptığın işe çok saygılısın sana bol başarı diliyorum :D

sen çok şey biliosun okan fazla yaşamassın :)
şaka bir yana alpayla asansörde tanıştığım doru aynı binada ben davul dersi alıyodum o da ney dersi alıyomuş ve asansörde karşılaştık gölgeye gelince biz orayla görüşmüyoruz orada görüşüyoruz grup olarak birbirimizle biz hep oradayız altuuuu malltuu ee sende gel katıl ibze al sana açık bir teklif

Arkadaşlar Bu arada Egemen arkadaşımız hastalanmış kendisine acil şifalar diliyorum...En kısa zamanda iyileş seni tekrar pembe sahalarda görmek istiyoruz.Türkiyenin senin gibi şerefli insanlara ihtiyacı var

Umutcum seni burda görmek ne güzel...Konser olayına varız deli distor olarak menajerle konuşalım hoca sana haber veririz biz josef k ile aynı sahneyi paylaşmaktan mutlu oluruz...

fendertelecaster demiş ki:
harbi mükemmel bi grup,canli performanslari mükemmel,kayitlarina laf yok zaten,biri artik dikkate alsinda bir albüm yapsin bu çocuklara yaf...
aynen katılıyorum..
Hakkınızda çok şey duymuştum, fakat inanmadım önceleri hiçbirine; sizi izledikten sonra tüm fikrim değişti..
tebrikler ve başarılar..

jackfairy demiş ki:
fendertelecaster demiş ki:
harbi mükemmel bi grup,canli performanslari mükemmel,kayitlarina laf yok zaten,biri artik dikkate alsinda bir albüm yapsin bu çocuklara yaf...
aynen katılıyorum..
Hakkınızda çok şey duymuştum, fakat inanmadım önceleri hiçbirine; sizi izledikten sonra tüm fikrim değişti..
tebrikler ve başarılar..
bize inanmayan bissürü kişi var ama dinleyen insalnların hiç birinden olumsuz bir leştiri gelmedi ama bakın altını çiczyorum (dinleyen İNSANLARIN) neyse böyle düşünmene sevindim ve yakında deli distor studyoya girip 3 şarkıyı kaydedecek ama kusura bakmayın bunları size internetten yollayamayız koserden konsere dinleyebileceksini çünkü biz bu kayıtları müzik evlerine vermek için yapıcaz belkide albüme koyarız telif melif işte anlayın kusura bakmayın hepinizi öptüm saygılarrr

Geri