deli distor

selam millet !!!deli distor tam gaz yolunda ilerliyor...gruptan uzağım ama kalbim onlarla..orhana katapulta erdoğana ve adını sayamadığım tüm deli ditor emekçilerine sevgiler....yakında görüşmek dileğiyle...

Herkese benden 1 vigor

Deli distor ün namını herkes biliyor onlar albüm çıkarsalar türkiye onlara yetmez bence mükemmel bi grup antalyada onları dinledim rus kızları bile orhanın sesi ve melodileriyle turkçeyi konuşuyorlardı orhana sorduğumda dil dile deymeden öğrenilmez dedi çok şaşırdım ve çok etkilendim onlardan sizleri seviyorum ve ankaraya bekliyorum.... sevgiler saygılar buarada
stephany browne(meneger) sizi dinlenmiş gerçekten çok beğenmiş italyada projeloeri varmış bu aralar sanırım k.i.b byeee

erginn demiş ki:
Deli distor ün namını herkes biliyor onlar albüm çıkarsalar türkiye onlara yetmez bence mükemmel bi grup antalyada onları dinledim rus kızları bile orhanın sesi ve melodileriyle turkçeyi konuşuyorlardı orhana sorduğumda dil dile deymeden öğrenilmez dedi çok şaşırdım ve çok etkilendim onlardan sizleri seviyorum ve ankaraya bekliyorum.... sevgiler saygılar buarada
stephany browne(meneger) sizi dinlenmiş gerçekten çok beğenmiş italyada projeloeri varmış bu aralar sanırım k.i.b byeee
saolasın kardeşim elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıorumm...

bu arada hadi canısı kardeşim gel de ankarayı sallayalım bitsin bu hasret

bu_rak kardeşim bu gruptam iş olmaz deme ben bu grubu çok iyi görüyorum bence sen kıskanıyorsun onları seni tanımıyorum nasıl birisin ama bu adamları git bi gör deli distor diyolarya işte deliler işte manyak adamlar...

ben bu polemiği devam ettirmek istemiyorum deli distoru bilen biliyor yürüsün onlar sonsuz destek bizden destek olmayıp köstek olanlara sözümüz yok elbet bir gün deli distorun nasıl bir grup olduğunu anlayacaklar

bu_rak demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
seni tanımıyorum nasıl birisin
çok iyi biriyim...

canacanka-t demiş ki:
bence sen kıskanıyorsun onları
henüz 3 yaşında bir kardeşim var...ondan bile...

canacanka-t demiş ki:
adamları git bi gör
gittim,gördüm...vokal yapan arkadaş şahink'ya benziyor...

neyse işte beni konuşturmayın...işim var gücüm var kardeşim...
ya burak kardeşim demek şahin k ya benziyo orhan ölemi ama senin asıldığın hatunla çıktı geldiğin o gece bardan naber demekki sen şahin k yı sevecek kadar düşük hatunları tercih ediyosun sanırım kıskandın o yüzden laf atıyosun bize
neyse senin işin varmış :D

katapult demiş ki:
ya burak kardeşim demek şahin k ya benziyo orhan ölemi ama senin asıldığın hatunla çıktı geldiğin o gece bardan naber demekki sen şahin k yı sevecek kadar düşük hatunları tercih ediyosun

ben zaten o yüzden gidip konuşmadım hatunla... :LOL:

her insan hata yapabilir...

bu_rak demiş ki:
katapult demiş ki:
ya burak kardeşim demek şahin k ya benziyo orhan ölemi ama senin asıldığın hatunla çıktı geldiğin o gece bardan naber demekki sen şahin k yı sevecek kadar düşük hatunları tercih ediyosun

neyse şef biz müziğimize bakalım.............................

kames_9_kat demiş ki:
bu_rak demiş ki:
katapult demiş ki:

şimdi senin doğman hata diyecem ayıp olacak demiyorumlan

haklısın...

elimde olsa doğmazdım...

bu_rak demiş ki:
kames_9_kat demiş ki:
bu_rak demiş ki:
katapult demiş ki:

şimdi senin doğman hata diyecem ayıp olacak demiyorumlan

haklısın...

elimde olsa doğmazdım...
yok mşef şaka yaptım seni tanıyoruz burak şaka yaptığınıda biliyoruz deli distora alınmak yakışmak hehehehehehehe
hadi bakalım sanada grubunda başarılar

burak kardeşim bu hasetlik nerden geliyor deli distora ve bana karşı bunu herkes çok iyi bilior..sen bence daha fazla polemik yapma....kız arkadaşın bana aşık oldu diye boş laflar konuşma o yüzden..bu onun seçimiydi..ayrıca şahin k ya benziyor olsam bütün herkes bana hasta olmazdı dimi...

valla deli distor cidden yaptığı işe sadık ve çok iyi müzisyenlerden oluşan bir grup...tabi ki onlara karşı kıskanç bir çevre oluşacak ama onlar bence kıskançlıklarını bir kenara bırakıp deli distoru alkışlasınlar..............

depp demiş ki:
valla deli distor cidden yaptığı işe sadık ve çok iyi müzisyenlerden oluşan bir grup...tabi ki onlara karşı kıskanç bir çevre oluşacak ama onlar bence kıskançlıklarını bir kenara bırakıp deli distoru alkışlasınlar..............
or_han demiş ki:
burak kardeşim bu hasetlik nerden geliyor deli distora ve bana karşı bunu herkes çok iyi bilior..sen bence daha fazla polemik yapma....kız arkadaşın bana aşık oldu diye boş laflar konuşma o yüzden..bu onun seçimiydi..ayrıca şahin k ya benziyor olsam bütün herkes bana hasta olmazdı dimi...

Şaban ve Ramazan...

or_han demiş ki:
kız arkadaşın bana aşık oldu diye boş laflar konuşma o yüzden..bu onun seçimiydi..
kızı bu işe karıştırma... :LOL:

allaim yaaa neler okuyorum...bu nasıl bir saygısızlıktır tanrım...deli distor gibi süper bi grubun formunda bu tür sözler yerine sevgi kelebekleri ucmalı :) bu arada konser istiyoruz yaaa....nolur bizi mahrum bırakmayın bu güzel grubun güzel performansından :) saygılar abi :)

Geri