deli distor

eheueh iftar mı nerede yaa...lütfen yazın burayada...cok iyi bi fikir yaa sizin gibi yüce müzisyenlerle tanışmak ben ve benim gibi fanlarınız için bi şeref olacaktır :)

Arkadaşlar iftar yemeği başka bir yere alındı balgatta rock severlerin uğrak yeri olabilecek güzel bi evde egemenin kendi evinde toplanıcaz tarih yine 28 ekim cuma...

Rezervasyon için: 05334502725 bir an önce yerinizi ayırtın ki ayakta yemek yemeyin günah...

Bende ordayım DEPREM grubu olarak bu güzel ayımızda ve cuma günü mübarek günde deli distoru yalnız bırakmayacaz tabiyki...
Fotograf makinede mi getirecem ve buraya güzel fotolar ekleyecem...
Forever delidistor ;)

evet keşke her grup deli distor kadar duyarlı olsa..............
iftardan sonra da teravi namazına gidilecekmiş hepberaber haberiniz olsun

ben bunu grubu savmakle,onlara tapmakla ne kdr doru yolda oldugumu bi kere daha anlamış bulunmaktayım..allah katında bu yaptıgınız davranıştan ötürü en üst amatör grupsunuz...(bu arada amatör dedim ama abi kusura bakma format icabı ) nese saygılar abi...

depp demiş ki:
evet keşke her grup deli distor kadar duyarlı olsa..............
iftardan sonra da teravi namazına gidilecekmiş hepberaber haberiniz olsun

evet arkadaşlar teravi namazından sonrada mevlüt var oraya gitcez....ama herkesin duyarlı olması gereken bir konu var lütfen abdestsiz gelmeyelim.....

Arkadaşlar bu mübarek ayda konser vermenin caiz olmadığını düşünüpkonser serimize devam edioruz büyük bi hızla ....bizi izleyen dinleyen herkese teşekkürler siz siz olun özenti olmayın nirvanaya mirvanaya özenip gitar mitar kırmaya çalışmayın gitar bulamayan raksever arkadaşlar var...bu arada başkasının izinden giderseniz kendi izinizi bırakamazsınız diyor bi abimiz...hoşçakalın deli distorca kalın

ben seni sevdim, sana baktım
ama sen beni sevmedin...
zaten hiç sevmedin
boşver...
sevmek..

OFFFFFF
pazarda kiloyla mı satılıyo bu sözler? bütün rokaşk şarkılarında fa-sol fa-sol yükselme kısmı olması şart mı

laa kerem kardeş...sen iyi göremion demek ki..bakmayı bilmek lazım demiş bi abimiz :) eheuehe sahsen bu kdr seveni olan bi grubun boşver laa demoyu fln bunlar kdr datlı müzisyen bulda öp bas ucuna koy lahnyy :) sevgili canısı sana olan askımdan yanıp tutuşuyorum..lötfen bu ramazan ayında bi sevap işlede su garibi güldür...pohaha:)

Geri