deli distor

Aman allahım inanamıyorum koskoca :!: :!: Deli Distor :!: :!: Amatör gruplar forumunda.

Ben şahsen Adana doğumluyum, zamanında ben 2.5 yaşındayken babam iş nedeniyle "Alanya'ya taşınıyok.." demişti. Ben çok üzülmüştüm memleketime veda edeceğim diye. Sonra Alanya'ya geldik. Ben 18'ime girdiğim gün doğm günümü kutlarken tanıdım onları ve şeref duydum. Gizli gizli konserlerini kameraya çektim. Amcam Dubai'den kamera getirmişti 300 dolara, onunla çektiydim. Alanya'ya taşınmak zorunda kaldığımız için Şanlı "Türkiye Cumhuriyeti Memur Atama komitesi"ne minnettarım. Buradan bir daha asla odama kaçak elektrik ve telefon hattı çekmeyeceğime Deli Distor üzerine yemin ederim.

Hatta sizinle İtalya'da karşılaşmıştık Egemen bey. Bilmiyorum beni hatırlar mısınız. Şu ödül için de; bende o "Allstars in Rome" festival bileti var o geçer mi?

Hayranım size Egemen Bey'in bir bagetine, Alpay beyin Saksafon ve klarnet ağızlığına kurban olurum. Onlara dokunmak için canımı bile veririm..........

Buraya forum açma nezaketini gösterip bize "Deli Distor"a ulaşma fırsatı verdiğiniz için Dünya çapındaki tüm hayranlardınız adına teşekkür eder, o kutsal ayaklarınızdan öperim.

p.s:Size Roma'dan bir hatıra replik hatırlatmak ve duymayanlara -haddim olmayarak- sunmak isterim. Bunu 1999 yılında Madonna ve Danny DeVito'nun sunduğu festivalde Danny DeVito haykırmıştı:::::

" :!: :!: :!: LADIES AND GENTLEMAN. NOW GIVEN UP FOR:::INCRRREDDIBBLE "DELIIIIII DISTOOOOR"........LET'S GET READY TO RUMBLEEEEEEEE :!: :!: :!: "
Hemen arkasından Egemenin davuluyla Canısı adlı o muhteşem Cover'ı Bütün Roma'ya haykırmışlardı....

Saygılar Deli Distor....

abi süpersin bizi bu kıadar sevdiğini bilmiyoduk tek kelimeyle muhteşemsin...bizi şımartıyosun o kadar abartma...alanya yı yeterince yedik artık ankaradayız bi müddet en yakın zamanda konserlerimiz başlıcak...

Benim konser bileti geçicek mi??
Lütfen ölürüm bile sizin için.
kafamdan :!: KOVA KOVA :!: asit boşaltsınlar, öleyim yine de konserinize gelirim.
Kerekirse :!: PET ŞİŞE :!: den bilet yaparım.
Bakın sizin son 104 gündeki bütün konserlerinize geldim.

p.s:Yeter artık bırakın alçakgönüllülüğü size yakışmaz.

Batush cum sağol iltifatların bizi şımartor zaman ayırıp bize yazdığın içn ayrıca teşşekür ederiz deli distor adına...sana bi kıyağımız olacak bekle...

amamın beyler bilsetdik daha önce açardık formu turkrocka ama neyse önemli olan şu an burada olmamız ..... herkese teşekkür ederim
ve mikasa kardeşime özellikle kendisi bizim tam bir fanımız dır ve neredeyse bütün kozserlerimize gelip bizi en önden izler

Evet abi eskişehir'i ben de unutamam o konser tam bir sürprizdi benim için..Miksajcıyla küçük problemler yaşamıştık ama sonunda halletmiştik kısa bi sürede.. Bu arda kıyaktan bahsetmişsin hemen bu konuya geleyim Deli Distor BOL kampanyalı ve kıyakçı bir gruptur sana da kıyağımız olur merak etme:)) Bu arada grubumuz çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmektedir... Konser trafiğimiz başlıyor !!!

Estağfurullah ne sazanı ! Geeçen ordaydık evet. seyirci başta bize ısınmadı tabi sıradışı bi grubuz allah için... Biz de şaşşırdık..neyse gecenin ilerleyen saaterinde herkes patlamaya başladı ilaçlarına içki attım laf aramızda koptu tabi bunlar haliylensonra bi kaç bizi uyuz etmeye çalışan izleyici geldi çok iyisiniz falan diye ya bi gidin allahınızı severseniz dedim daha iki dakka önce duruyodunuz hardcase gibi falan muhabbeti oldu...sonra haklısın dediler ve herkes uzaklaştı ordan ilginç

bende daha önce böle saçma bir izleyici topluluğu görmedim biri benim bageti yürütmeye çalışyodu son anda yakaladım ya yok bizi tanısalar istediklerinde bagetimi cereceğimi bilirler ama iş şebeklik olunca MÜSAMA YOK

beyler hatırlı uğurlu olsun benim kardeşim kamesde bu gruptaymıştabenim hebrim yokmuş nasıl olur alla alla neyse ama saolsun bana bir cd verdi bütün besteleri var gayet iyi ee tabi hepsi hucum kayıt

Geri