deli distor

Ne oluyor ya burda ?? Kendini bilmez birinin yaptığı saçma yorumlara cevap vermeye bile değmez bırakın konuşsun ya muhattap olmayın bıronks mudur nedir .... Ayrıca canısı size sataşmadı adam gibi yazısını yazdı çıktı...nerenizden uyduroyosunuz anlamıyorum.... Bronx adam ol bitmiş bir olayı uzatma!!

Ne saçmalıyosun sen ya??? 1-İnsan arkadaşını her zaman destekler.2-Size sataşan yok3-Siz kimsiniz ki size sataşınca prim yapcaz kendini ne sanıyosun. sen çok yükseklerde uçuyosun biraz aşağı in...Kendini james sandın galiba...unutma sen amatör bi grubu olan amatör sayfalarda takılan (bizim gibi) birisin kendini bu kadar abartma o kadar büyük bişey değilsin...

arkadaslar bence bu tartısma yenıden alevlenecek... hiç geregi yok... şimdilik cekimser yaklasıyorum ne sizi ne de davulcumu savunuyorum iki tarafta belirli terlerde haksız... bunu herkes kabul etsin. yarın öbur gun brlıkte bır konser organızasyonu oldugunda bırbırınızın yuzune nasıl bakacaksınız??? prof. yolunda ılerlemeye calısan grupların yapacagı seyler degıl bunlar... lutfen uzatmayın diyorum son kez...

Orda olamayacağız ama kalbimiz sizinle beyler :D
umarım güzel olur...başarı dilemeye gerek yok...
zaten çok başarılısınız... ;) yinede adettendir...
başarılar...

Ayıpsın hocam zil takımı değil mehter takımı istesen bulurum ben sana .Bizim Zildjian zil takımı köpeğen olsun senin. grüşürüz 15inde...

KleiNackH demiş ki:
warya öleceğim özellikle deli distorun headlinerları anladı....!!! 15 de bizim konser war ya 2. zil takımı lazımdı gelcek misiniz hemen...?
arda koçum istersen sana bendeki iron kobrayıda vereyim ayıpsın iki twin yaparsın olmamı nedemek gelecez ben sana getiririm

bu arada gitaristimiz erdoğan doğum gününü 14 ocakta izmirde kutlayacak konserden sonra ufak bir parti planladık herkes davetli (parti ankarada olacak)

Geri