KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

Karaleke hakkında çok şaşırtıcı şeyler duydum. :LOL:
Önümüzdeki ilk konserde, 19 Mart'ta göreceğiz sanırım. Umarım benim beklediğim gibi olmaz bu şaşırtıcı şey.

Alexilaiho demiş ki:
Deep Inside Tayfası Gitaristlerine çok teşekkürler . Onlar Olmasa ne yapardık bilmiyorum. Metal Zone Pedallarını verdiler de çalabildik. Çok teşekkür ediyoruz. Ula Can Top sakal , Bere , Kamuflaj ve Postal süperdi demi. İyi güldük vallaha. Grubumuz için yorum yapan herkese teşekkürler.

ne demek yav herzaman 8)

bu arada vokal arkadaşa biraz öneride bulunmak istiyorum ;) dinliyemedim sizi ama bazı yorumlar ii değil diye sakın kafana takma sonuçta amatör gruplarız bu eleştiriler çok doğal ;) kimse sesini veya vokalini beğenmek zorunda değil.sadece gaza getirsin bu yorumlar seni :twisted: Yani herkese ses veya vokal beğendirmek zor iş zaten kimseninde böyle bi zorunluluğu yok bence ;) Bence moralini bozma benimde vokalimi pek sevmezler :twisted: ama herşey zamanla gelişir otorur yeterki azmini kaybetme :p :twisted:

:metalhead heavy metal :metalhead

KARALEKE GRUBU DAÐILMIŞTIR.

19 Mart'ta açıklanan konsere çıkamayacağımız için çok özür dileriz. Ne yazık ki şartlar dağılmayı gerektirdi. Daha önce konserlerde birlikte olduğumuz insanlara çok teşekkür ederiz... Herhangi bir kavga durumu söz konusu değildir bu dagılmada...

deerrudolf demiş ki:
Nasıl lan? Nerden çıktı bu şimdi?

Tabii ki sebepleri var, ama yeterince keskin değiller. Daha çok sık eleman değişiklikleri grubu çok yordu, oturmuş bir kadro olmaması ve durmadan eleman değişmesi bizi bu kararı almaya yöneltti ve 2 yıllık maceramız bitti... Zaten çok da anlam ifade etmiyor sanırım bu karar insanlar için ama ben gene de yazma gereği duydum.

üzüldük valla ama en iyisini grup elemanları bilir. dağılmak tek çözümse tek cevap şudur ki herkesin yolu ayrı ayrı açık olsun.

junkcan demiş ki:
Zaten çok da anlam ifade etmiyor sanırım bu karar insanlar için ama ben gene de yazma gereği duydum.

Açık konuşmam gerekirse Karaleke'nin müziğinden çok fazla haz ettiğimi söyleyemem, bilen bilir. Ama yine de iş sadece müzikte bitmiyor. Can; ismi lazım olmayan kimi grupların/kişilerin aksine iyi niyetle bir şeyler yapmaya çalışıyorsun ve de arkadaşımızsın. Bu bile önemli.
Bu anlamda insanlar için fazla bir şeyi ifade etmediğini düşünmen yanlış zannımca.

Ne diyeyim; hayırlısı olsun tüm elemanlar için.

deerrudolf demiş ki:
junkcan demiş ki:
Zaten çok da anlam ifade etmiyor sanırım bu karar insanlar için ama ben gene de yazma gereği duydum.

Açık konuşmam gerekirse Karaleke'nin müziğinden çok fazla haz ettiğimi söyleyemem, bilen bilir. Ama yine de iş sadece müzikte bitmiyor. Can; ismi lazım olmayan kimi grupların/kişilerin aksine iyi niyetle bir şeyler yapmaya çalışıyorsun ve de arkadaşımızsın. Bu bile önemli.
Bu anlamda insanlar için fazla bir şeyi ifade etmediğini düşünmen yanlış zannımca.

Ne diyeyim; hayırlısı olsun tüm elemanlar için.

teşekkür ederim Çağlar

Ulan saçmalamayın kim wasp çalcak bize? Yorulduysanız biraz ara verin dinlenin anasını satıyim, kaç tane grup var ki sizin tarzınızda çalan?

Belki Can'ın söylediği gibi yüzbinleri üzmeyecek bu karar ama herkesin bildiği bir tayfa var, Rectifier, Mindcrime, Melatonin, Snf 64 ve bu gibi gruplardan oluşan. Ve bu insanların yakın arkadaşları. Bu insanlar hep birbirlerinden destek ve gaz alıyorlar. Karaleke'nin dağılması demek, konserlerde bundan sonra 1 heavy metal grubunun yerine ne olduğunu bilemeyeceğimiz bir grubun yer alması demek. Karaleke'nin dağılması demek bu bahsettiğim kişiler tarafından desteklenecek grupların 1 azalması demek, sanki çok fazlaymışız gibi, ayrıca konserlerimizi izleyecek kardeş grupların sayısının 1 azalması demek!

Herhangi bir konserde içeri girdiğimizde "ooo Karaleke de burdaymış" diyemicez bundan sonra! Zaten fazlasıyla küçük , kendi halinde (ama mutlu! :D ) bir komuniteyiz, onun için 1 grup da 1 gruptur!

Ben de şahsen çok çok başarılı bulmuyorum Karaleke'yi, Can'la da pek anlaşamayız hatta :LOL: ama yine de çok üzüldüm! Hatta kızdım! :roll:

Neyse işte, eminim doğru yolu bulacaklardır zamanla, bulmazlarsa meşe odunlarımızı ıslatırız! :twisted: Di mi beyler????

berkayın dediklerine aynen katılıyorum ve odun zopayı ılık suyun altına ıslanması üzere bırakıyorum...Biz hangi heavy metal grubun konserinde coşacaz sorarım size?Şimdi belki çok süfer çalmıyosunuz ama zamanla daha da coşacaz hep beraber.Bir şey daha var Çağlar'ın da dediği asıl önemli olan süfer müzik değil dayanışma ve dostluk

Abi, kadro oturmadı diye dağıtılmaz grup bence, beklersin oturtursun kadronu, çalışşırsın güzelce (kadro tamamlanır tamamlanmaz konsere çıkmadan ;) ) sonra gelirsin tekrar karşımıza "KaraLeke geri döndü beyler. Ayrıca bugün malzeme dersim var" diye :D .Hem bizim için kardeş grup olayı da çok çok önemli... Siz dağılırsanız biz ve Angar... Ah, MindCrime da dağılmak durumnda kalırız, olmasın öyle... Crossfire bile (BENCE!) en has elemanlarını kaybettikten sonra bile ayakta kaldı, dağıtmadı! Hem bundan sonra da bir grup kurup yine metal yapmaya devam edeceksin, neden grubun adı değişsin ki? DAğılmasın KaraLeke olarak kalsın...
Biraz zaman sana daha iyi şeyler yaptıracaktır, inanıyorum buna...

Geri