KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

Gerilere düşmüşüz başlık silindi diye korkmuştum :) Finaller bitince çalışmalarımızı hızlandırıyoruz. Bir an önce gitarist ve vokal adaylarını denemeye başlıyoruz. Eleman alma konusunda çok seçici davranıyoruz. İşinde başarısının yanı sıra kişiliğinin bize uyup uymamasına da çok dikkat ediyoruz.

Gitarist adayları bize başvurabilirler. Vokal için gündemimizde bazı kişiler olmasına rağmen, gitarist konusunda denediğimiz gitaristlerle uyum sağlayamadık. 2 gitarist denedik gerçi ama :)

Finallerimiz bitmek üzere :) Vokalimizi bulunca artık tam gaz çalışmalara başlıyoruz. Bestemizi yavaş yavaş kayda alıp onu da internetten yayınlıyoruz. Şu an sadece söz konusu bestenin 1.30lık kısmı var. Oluşması epey bir zaman alacak gibi zira herşey diğer elemanların hızına bağlı. Benim davulları yazmam çok uzun sürmez. Sözleri de yazmak çok uzun sürmüyor. Bir tam günümü ayırıp hepsini halledebilirim.

**playlistiniz çok güzel arkadaşlar..herkesin alternatif rock yaptığı bir ortamda farklı müzikler icra eden birilerini görmek çok güzel..beste çalışmalarına da songaz devam edin..inanın insanın kendini şarkısını çalmasından keyifli bir şey yok..kolay gelsin..grşmek üzre..

TANSELUS demiş ki:
**playlistiniz çok güzel arkadaşlar..herkesin alternatif rock yaptığı bir ortamda farklı müzikler icra eden birilerini görmek çok güzel..beste çalışmalarına da songaz devam edin..inanın insanın kendini şarkısını çalmasından keyifli bir şey yok..kolay gelsin..grşmek üzre..
teşekkür ettik :)
sizin karanfiller şarkınızı dinledim, düzenleme çok hoş olmuş :) lakin hucüm kayıt olduğu için kayıt biraz kötü olmuş :)
size de başarılar dileriz. yolumuza heavy metal için devam edeceğiz

:) Çalacaktık sana sözümüz vardı değil mi bizim :)
Hayırlısı ile bir kendimizi toparlayalım, gelelim bir kendimize onu da çalarız :)
Still loving you ya da lonely nights ile bunalıma gireriz bir ara :)

Lonely Nights çalın en büyük fanınız olayım. Her konserde en önde bulunayım :) Daha ne isterim hem yerli, hem de lonely nights çalan bir gruptan başka ;)

En kısa zamanda kendinizi toplamanız dileğiyle.
Geleyim vokal yapayım ben size :p

anarchist demiş ki:
Lonely Nights çalın en büyük fanınız olayım. Her konserde en önde bulunayım :) Daha ne isterim hem yerli, hem de lonely nights çalan bir gruptan başka ;)

En kısa zamanda kendinizi toplamanız dileğiyle.
Geleyim vokal yapayım ben size :p

Heavy metal söyleyebilirsen çok kral olur esasında :) Var bir iki aday ama ses soluk çıkmadı birinden. Artık bir bakacağız. Suskunluktan ben de sıkıldım. :) Bir vokalimiz olsa grup olacağız zaten, tek gitarlı heavy metal grubu ama :)

Her grubun şarkısı için ayrı vokal arıyoruz o zaman :)
Iron Maiden için ayrı, Scorpions için ayrı, Black Sabbath için ayrı, Judas Priest için ayrı... ;)

Heavy Metal klasiklerini çalmak üzere toplanan grubumuz katılacak olan elemanlarıyla (vokal+rtim gitar) repertuarını genişletirken bir yandan da beste çalışmalarına hızla devam etmek amacında. Yaşasın Heavy Metal Ruhu.

Geri