piiz

üzgünüm ki ne dream tv imiz var ne de youtube umuz(www.youtube.com sitesine erişim İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nin 2007/384 sayı ve 06.03.2007 tarihli kararı gereği engellenmiştir.) klibinizi oldukça merak ediyorum. kralda çıksa belki bi nebze:p
canlı performansınız çok iyi ki bunu siz de biliyorsunuz.başarınızın devamını dilerim.kolay gelsin

ya biliyorum çok geç olacak ama erhan ın gittiğine üzüldüm :( ama emini bu çocuklar yine güzel şeyler yapacaklar... yeni vokalinizle sizi yine sahnede izlemek isterdim, benim bu isteğim üzere ANKARA ya gelirsiniz, benim artık sizi ESKİŞEHİR de izleme şansımda kalmadı. uzun bir aradan sonra takip edeceğim sizi :)
BOL ŞANSLAR....

bravooo

merhaba eskişehire birkere geldim ondada sizi dinleme şansına sahip olduM:p Gerçekten bağımlılık yapıyor şarkılarınız çok iyi...Kuzen olmasa dinleyemeyecektim sizi bu arada bursaya gelmeyi düşünüyormusunuz sizleri bursada da görmek bizi mutlu eder.Semaf yani semaya slmlar :LOL:

Piyasaya yönelik ve şarkı sözlerini de pek anlamlı bulmadım açıkçası..maksat kafiyesi uysun diye yazılmış gibi sanki..

Pek olumlu eleştiri yapamadım ama önemli olan her tür eleştiriyi dikkate alıp daha iyisini yapmaya çalışmaktır ;)

Umarım daha iyi işler çıkarırsınız..Başarılar...

_JiMi_ demiş ki:
Piyasaya yönelik ve şarkı sözlerini de pek anlamlı bulmadım açıkçası..maksat kafiyesi uysun diye yazılmış gibi sanki..

Pek olumlu eleştiri yapamadım ama önemli olan her tür eleştiriyi dikkate alıp daha iyisini yapmaya çalışmaktır ;)

yanıldığını düşünüyorum,müzik için eleştiri yapılabilir belki ama genelde bakılınca iyi bir iş çıkarmış çocuklar. Takdir etmek lazım :)
( bu arada tabi ki favorim SERDE )
emeği geçen herkese teşekkürler :)

e-d-ge demiş ki:
_JiMi_ demiş ki:

yanıldığını düşünüyorum,müzik için eleştiri yapılabilir belki ama genelde bakılınca iyi bir iş çıkarmış çocuklar. Takdir etmek lazım :)
( bu arada tabi ki favorim SERDE )
emeği geçen herkese teşekkürler :)

Herkesin kendi düşüncesini belirtmeye hakkı var dostum..Sen yaptıklarını takdir edilesi buluyosun ben bulmuyorum..Arz-talep meselesi yani ;)

Kolay gelsin..

evet herkesin kendi yorumunu yapması çok doğal ama benden sana tavsiye PİİZ in sahne perfonmansını izle fırsatın olursa. Ben sadece bir şarkıya yönelik yorum yapılmamasın isterim DOSTUM :)
anlaştık........ :)

e-d-ge demiş ki:
evet herkesin kendi yorumunu yapması çok doğal ama benden sana tavsiye PİİZ in sahne perfonmansını izle fırsatın olursa. Ben sadece bir şarkıya yönelik yorum yapılmamasın isterim DOSTUM :)
anlaştık........ :)

Eskişehirde izledim zaten dostum için rahat olsun..Yani bodoslama yorum yapmıyorum merak etme izlediğim gördüğüm şeyler doğrultusunda konuşuyorum..Sahne performansı önemlidir evet ama herşey sahne performansı demek değildir..Hoplamak-zıplamak vs.. tüm sorunları çözmüyor..Umarım bu sefer beni daha iyi anlamışsındır..Konuyu da çok uzatmak istemiyorum onun için eğer tekrar söylediklerime cevap yazma ihtiyacı duyacaksan lütfen ö.m at ordan devam edelim bu başlığı oyalamayalım artık..

Sevgiler,saygılar,başarılar..tüm huylu huysuz arkadaşlara,grup üyelerine,insanlara vs.. ;)

Sizi Kocaeli Ünv.de okuyan bi arkadaşım sayesinde tanıdım şimdiki vokaliniz üzerine alınmasın ona kötü demiyorum ama ilk vokaliniz mükemmeldi.
vazgeç gönül bomba bir cower olmuş elinize yüreğinize sağlık.
inşallah sizleri birgün canlı canlı dinleme fırsatı buluruz yolunuz açık olsun.

www.grupenkaz.anatolianrock.com

anaaa erhan yok mu artık :( vallaha yeni haberim oldu güzel vokaldi, manisada rock müzik yapan az sayıda insanlardan biriydi, neyse hayırlısı budur belki, başarılar arkadaşlar.

Dün akşam bir kanalda izledim klibinizi(şimdi hatırlamıyorum ama kanal önemli değil zaten :) ). Geçen sene Eskişehir'de izlediğimde çok iyi grup demiştim, televizyonda ise tam profesyonel olmuşlar dedim :) Sahne duruşu ve şarkı tam olmuş. Artık albüm görelim sizden :)

Geri