Rind

daha tam olarak dinlemek nasip olmadi ama FORUMUNUZA BUYURDUM... :) bu arada okuduum ve anladigim kadariyla bi sekilde KAYiSLAR kopmus....ama bunu düzeltecek olanda sizsiniz sorun etmeyin fazla :)
en azindan koptugunun FARKINDASINIZ :)

shitty demiş ki:
daha tam olarak dinlemek nasip olmadi ama FORUMUNUZA BUYURDUM... :) bu arada okuduum ve anladigim kadariyla bi sekilde KAYiSLAR kopmus....ama bunu düzeltecek olanda sizsiniz sorun etmeyin fazla :)
en azindan koptugunun FARKINDASINIZ :)

Hoşgeldin başlıgımıza shitty hanım 8)
Biz misafir perver bir grubuz misafire gerektigi gibi nezaket gösterir ve gerektigi gibi davranırız elini sıcak sudan soguk suya koymayız... :)
Bizim kayışlar kopalı yıllar oldu özellikle benim kayışım kopalı...NE hayatta ne müzikte bir elimle bir ziki dogrultamadım üzerinize afiyet....Neyse zaman göstrecek her şeyi...ya yeni bir kayış bulacagız ya da eski kayışları eskisinden daha güzel bir hale getiririp tekrar takacagız...
Neyse çok konuştum gene her zaman bekleriz...
Sadece müzik yapınnnnnn....

dur yavas... :) karsindaki de çok saglam olmamakla beraber size akil vermeyi bir borç bilir ve hafiften KAÇAR!!! :)
NESE ya yoluna girer umarim hersey...size harbiden BASARILAR...

Deprem.Barış Manço dan beri sesiniz soluğunuz çıkmıyor galiba.Neden bu karamsarlık.Siz iyi grupsunuz ama.Vokal sorununu hallederseniz umarım.Yoksa işiniz çok zor :twisted: :)

IceCry demiş ki:
Deprem.Barış Manço dan beri sesiniz soluğunuz çıkmıyor galiba.Neden bu karamsarlık.Siz iyi grupsunuz ama.Vokal sorununu hallederseniz umarım.Yoksa işiniz çok zor :twisted: :)

En güzel aşk zor olandır demiş atalarımız :LOL: ...
Zorluklarla pişmessek sulanmamış beton gibi çatlarız.Bilirsin yeni yapılmış betona soguk su dökerler durmadan çatlamasın diye buda böyle bir hesap olsa gerek...Sesimiz solugumuz kesildi dogru demişsin çünkü bir sesimiz yok artık ama sesimiz tekrar gürleyecek Allah'ın izni peygamber efendimizin kavliyle...
Neyse uzun lafın kısa winston box'ı iyi diyince iyi olunuyorsa ben iyi diyeyim hep beraber iyi olalım...

hani bazen insanların; kimsenin anlayamayacağı durumlar, olaylar olur ya birey biery bütün elemanlarımız sorunlarıyla uğraşmaktadır... müziği unuttuğu için değil, bu kafayla iyi müzik yapamadığına kanaat getiren arklarım ve ben brazcık (...) mola verdik. bizim yüzümüz asık olursa siz nasıl eylenceksiniz... ama şu an "bazen olayları zamana bırakmak lazım" durumu söz konusu... yeni besteler, konserler kapıda sadece "tık tık" yapılcak ;)

not: yiğitcim senin kaçak malların yine yarı yolda bıraktı yeter artık olum sana iş bulacam... böle kaçak olmuyo :!: :!: :!: :p

bir haftadır hayatı yollarda geçen bu garip bebe sonunda 2000 km yol kat edip yerin altında bir süre vakit geçirdikten sonra evine geri döndü...biraz olsun kafamı toparlayıp geldim...
Biraz zaman ve sonunda yine DEPREM diyeceğiz ve yolumuzda dahada hızlanacağız...her adımda daha iyi müzik yapmak tek hedefimiz...hadi ama nerde kalmıştık?????!!!!!!!

keşke sadece bir ayla sınırlı kalsa...bizde en kısa zamanda güzel bestelerle dönmek hedefindeyiz umarılım ki kısa olsun...

ya deprem ne olacak bu grubun hali yani sizin vizyononuz ne? hedefiniz konusunda bi açıklama yaparmısınız ?? yani biz deprem fantaları pardon fanları bunu merak ediyoruz. teşekkürler.

bu grubun vizyonu hedefi medefi yoktur...biz bu işi seviyoruz,bu işi yaparken mutlu oluyoruz...illada amaç derseniz,ilk amacımız kendimizi tatmin etmek kendimizide hiç bir şekilde tatmin edemiyoruz hep daha iyisini arıyoruz...illa hedef istenirse bu gösterilebilir...müzik bir tutkudur öyle olmalıdır...bazı şeylere araç etmemek lazım müziği,edenler utansın diyorum...bazı şeylerin peşinden koşmamak lazım ama imkanlarıda iyi kullanmak lazım...

neyse hadi bırakalım bürokrasiyi artık müzik yapalım....

ekulak demiş ki:
bu grubun vizyonu hedefi medefi yoktur...biz bu işi seviyoruz,bu işi yaparken mutlu oluyoruz...illada amaç derseniz,ilk amacımız kendimizi tatmin etmek kendimizide hiç bir şekilde tatmin edemiyoruz hep daha iyisini arıyoruz...illa hedef istenirse bu gösterilebilir...müzik bir tutkudur öyle olmalıdır...bazı şeylere araç etmemek lazım müziği,edenler utansın diyorum...bazı şeylerin peşinden koşmamak lazım ama imkanlarıda iyi kullanmak lazım...

neyse hadi bırakalım bürokrasiyi artık müzik yapalım....
tabi ki müzik tutkudur ama herkes bir yerlere gelmek ister ozaman ne kadar tutku olur bilinmez...bazı şeyleri araç edinerek amaca ulaşılması lazım...ben sanmıyorum kimse ben kendimi tatmin ediyorum o yüzdem müzik yapıorum desin..nereye kadar...

sayın Vokal Aday Adayları dikkatinize!!!:

gelirken en azından paranızı da getirin de bize kitlemeyin!!! yada paranız yoksa haber verin bak böle param yok falan.... işin parasında diilim sadece zorluk çıkıyo ondan

Reşit abim cok saolasın sen beğendiysen artık şüphem kalmadı.

p.s.: Başarcım sen anladın tatili bekle!!!

ertuğrul isyan etti ben de edecem sonunda.sizi bi kere dinledim o da biziz'de.orda rezalet bi konser verdik dediniz.rezaletiniz de iiydi güzeldi ama ben artık haika bi konser izlemek istiyorum sizden.çok merak ediyommm.

KleiNackH demiş ki:
kayıtları dinlediniz mi bilmiyorum!? kalbim dışında vokaller depreme ait... bu adam niye sölemiyor ertuğrulla beraber? bana bir açıklayın!!!

Bu konuda katılıyorum.Deprem,ünlü olma.Vokal ol :)
Ya bir dene.Bir konser ver sen vokal ol.Bence kayıttaki vokal kötü değil.
:?:

Geri