Rind

iyi şeyler yapıcak depo ben biliyorum.Görürsünüz ,,ilerde türkiyenin en iyi bestecilerinde olucak,, Bozma moralini daha çok uzun zamanlar var ,vokal de bulursun,davulda herşeyi yaparsın ,,daha çok zaman var önünde,,

ekulak demiş ki:
BRAVO ARDA BRAVOOOO...!!!!!!!
yok ben arda'yla ilgili bişey demek istemedim.Arda çok iyi dünya tatlısı bi arkadaşımızdır.Çok severim ardayı,o da beni sever yanılmıyorsam.Tabi onun da hakkı albümü olan bi grupta çalmak.Hani faso fiso bi gruba gitse neyse ama T.N.K DE ÇOK İYİ şeyler yapıcak buna eminim. Deprem de en güzel yerlere gelicek onada eminim.Bol şanslar,,,, :D

ya neden böle oldu anlamadım ama çok üzüldüm arda konusuna siz hepiniz birdiniz neden böle oluyor tamam tnk de var belki albüm nedeniyle böle bişe olmuş olabilir ama ben olsaydım 2 defa düşünürdüm olun olmuş artık bişe demeye gerek yok umarım toparlanırsınız deprem...

canacanka-t demiş ki:
ya neden böle oldu anlamadım ama çok üzüldüm arda konusuna siz hepiniz birdiniz neden böle oluyor tamam tnk de var belki albüm nedeniyle böle bişe olmuş olabilir ama ben olsaydım 2 defa düşünürdüm olun olmuş artık bişe demeye gerek yok umarım toparlanırsınız deprem...

birinci olarak 2 kere değil onbin kere düşündüm... ve bu konu hep beraber konuşuldu... bu seneki bulunduğum psiklojik durumdan dolayı TNK'nin müziğini daha cok benimsedim..."DEPREM" benim proffesyonelliğe adım attığım beni yükselten ve herzaman yanımda olan tek gruptur... onların hakkını hiç bir zaman ödeyemem... gruptan ayrılma kararı deprem grubuyla uzaktan yakınan alakası olan birşey değildir... hepsi canımdır kanımdır... istedikleri sürece onların yanındayım..en ufak bir şüpheleri olmasın... bir de hal durum bilmeden bu şekilde konuşmayın.. kimse bu insanları benden daha iyi tanımıyor.. ortada bırakılmışlık yok!.. bu grubun kararıdır...!!!

cyberknight Tarih: Thu 29.12.2005 19:23 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

Bence de ARDA'ya kocaman bravo...!!!
göktu baba!!! bulunduğum hali anlamadan bana sormadan bu şekilde sölüyosun ama umarım anlarsın beni...

ekulak Tarih: Thu 29.12.2005 0:04 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

BRAVO ARDA BRAVOOOO...!!!!!!!

gördün mü erto!!! bu tepkin bana sölediin gibi değildi... benim korkum da buydu...

herşekilde her söyleyeceğinize saygım var.. ama bu forma yok" ortada bıraktı... sattı".... ve binimum zırvalıklarla bu formu kirletmeyin... rica ediyorum....

Deprem'e, Ertuğrul'a, Göktuğ'ya; benim müzik anlayışımı, fikirlerimi, zevklerimi en çok hayatımı ÇOK GÜSEL anlamda değiştirdiği için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim... her zaman yanınızdayım... görüşmek üzere!!!

Arda ile her hangi bir sorunumuz yoktur mantık ve arkadaşlık çevrevesi içince yollarımız ayırdık arda için en iyisi olmsını her zman isteriz ona TNK de başarılar yolu açık olsun ;)

DEPREM gene 2 sene önceki gibi iki kişi arkadaşlar ama azmimizi ve hırsımızı kaybetmedik elimizden tutan tek şey müzik onuda bırakırsak ölüden farkımız olmaz...
DEPREM eskisinden daha yalnız...

Herkesin yolu açık bence... Önemli olan yapılan işe inanmak ve sahip çıkmak... Deprem yoluna taze kanlarla devam eder, doğrusu bu...

Grubun aldığı karara saygı duymak lasım.

Herkesin yolu açık olsun....

Ya şimdi bana kızıcaksınız belki ama bence "baştan başa"yı Göktuğdan daha iyi kolay kolay kimse söyleyemez.
---
Hadi kaç koş rüyalar diyarından acı çeken geçmişe!!!!
Yüzleş birden bire ömrünü verdigin gerçekle!!!
---
Zooooooooor..cok zor ;)

arda ben sana o mesajın sebebini konuşmamız sırasında söyledim zaten...
herkes için en işyis olsun...deprem yoluna devam kesinlikle bir dağılma durumu yok...umarım herkes için en iyisi olur...

umarım istediğiniz gibi olur tekrar toparlanırsınız ama arda konusunda zaten bişe demedim diyememde çünkü içeriğini bilmiyordum olayların.
Sadece gruptan ayrıldığını duydum ve çok üzüldüm arda bana kızma kardeşim aranızda olanları bilemem ki zaten ağır bi mesaj atmadım umarım istedikleriniz gerçekleşir

Deprem grubu olarak yeni yılınızı kutlar,bu yılın size başarılarınızın devamını getireceğini diliyorum...gruptan ayrılışlara rağmen biliyorum kii yılmadan devam edecekler ve hepimiz bunu istiyoruz..yolunuz açık olsun arkadaşlar..

Ardanın ayrılması kötüolmuş ama hayırlısı demekten başka yapacak bişeyim yok... Profesyonel olarak devam etmesi daha iyi değilmi? Kendisi içinde çok iyi olucak.

Büyük tartışmalara yol açmayacağına eminim...

Deprem yola devam edecektir daha iyi şekilde....

Geri