Rind

ben ne depremin crunch yemesine nede nedjima yada tömbekide takılmasıyla uğraşacak ve de sizleri eleştirecek bi adam değilim sadece güzel müzik yapıyorsunuz hakkaten destekliyorum da deprem grubunu,ben gerçekten iyi biyerlere geleceğinizi inanıyorum onun için de biraz gaz veriyim dedim ama yapadım galiba ya da ben yanlış bişiler yazdım ya da sizler yanlış anladınız neise ertuğrul,deprem çağtayı ve canı gerçekten çok seviyorum ve hepinizi öpüyorum kusura bakmayın beyler grşmek üzere saygılarrrrrr

ekledik , yorumlarımızı yazdık .. daha çok insanın dinleyebilmesi için iyi bir fikir ... seviyoruz sizi bekliyoruz sabırsızlıkla ne sunacağınızı...

ay lav yuu deprem band :)

yaklaşık 6 senedir her türlü dostum olan ve hep beraber müzik yaptığım Deprem 23 sene önce bugün dünyaya gelmiştir...
iyi ki doğdun... ;)

Uzun süreden sonra kelepçe'ye bi TIKladım..

Ne iyi de yapmışım tıklayarak , şu zamana kadar dinlemediğim için bile düşündüm durdum ne yapmışım ben diye...Böyle şarkılar yapan var mı başka şu sıralar?... Yok..

Bir yol var tam önünde ,
O yol benim kalbime gider durur tükenmez , tükenmez umut gibi

Bu aşk burda bitemez
Bu dert seni tüketmez
Düşlemedim yalnızlığı
Of..

Bu dert bende ölüm gibi
İsmin saklı cevher gibi
Yüreğimde kelepçeli
Of...

Önünüzdeki Projeleri Az da Olsa Burak Çıtlattı...Umarım Herşey İstediğiniz Gibi Olur
Saygılar Grup Deprem..

baylar bayanlar bu gruba dikkatt etmeli ha aman öle sevgilinizden ayrıldınız ailenizle kavga etiiniz aman sakın ha bu tarz olaylardan sonra dinlemeyin deyemiyecem çünkü süper bu adamlar kelepçe,yalan,kalbim,baştan başa hepsi süper parçalar sabahtan akşama kadaar dinleyin zaten bi ara kelepçe dinledik bilgisayarı açık unutmuşuz sabah kalktık ooooo kelepçenin die gezioduk aaama süper adamlar vallla bunlara aman dikkat yane eheee!!!!! aman ha her yemekten sonra deprem dinlemeyi unutmayın sakınn !!!

Geri