Diplomatic Immunity - (Rock) - Ankara

supersin Calavera şu günlerde aldığım en güzel haber. 24 le ılgılı gelışmelerı izlıyoruz... o geceyle ılgılı fotoğraf işi içinde lazım olunursa benım profosyenel fotoğrafcı bır arkadasım var yardımcı olur.

Ayyy ben sanırım uykuluymuşum gayette açık yazmışsın :)

Geçen cumartesi Murattanda bilgi aldım, ohhh çok eğleneceğiz, güzel oldu Kasım ayı :)

Bu arada 24'ünde Pamela'nın Eskişehir konseri olacağından Queen Gecesi ya 23'ünde olacak ya da olmayacak. En son dakika gelişmesi şimdilik budur.

Ayrıntılar için bana özelimden ulaşabilirsiniz merak eden arkadaşlar. :D

Saygılar

Ya iyi haberleri vermek gibi kötüleri de vermek benim görevim tabii (şikayetçi değilim canım :) ) Ben de program saatini vermek üzere girmiş olmayı isterdim sisteme fakat üzülerek söylemek istiyorum ki 10 Kasım D.I. programı iptal olmuş bulunuyor (birtakım teknik nedenlerden diyelim). Aslında ertelendi de denebilir zira yeni bir tarih için beklemedeyiz.

If Performance Hall programında bir değişiklik yok (şimdilik).

Beklemede kalın...

Saygılar

http://launch.groups.yahoo.com/group/artun_erturk/

11.Kasım da yani Cumartesi akşamı bir aktivite varmı Hangibardaki muhabir arkadaşlardan biri ısrarla olduğunu hatta afişlerin asıldığını söyledii...

En doğru bilgi senden gelir die düşünüyorum :)

Açıklığa kavuşturmak üzere beklemedeyim şu an. Böyle bir organizasyon olsa bugün yarınkini teyid ederken onu da söylerlerdi diye düşünüyorum ben ama...Öyle bir şey varsa hemen haberiniz olur, merak etmeyin :D

Nerden başlasam bilmemki....

Gecenin sonunda avuçlarımın kızarmış olduğunu farkettim.

Çok özlemişiz hemde çok.... İnanılmaz güzellikde bir geceydi...

Eralp çok geçmiş olsun, sevgili Koray Lovesong için, Murat haber verdiğin için, Barış, Eralp, Alp ve Artun sahnede olduğunuz için çok teşekkürler.

Harika bir gece yaşattınız, ağzımız kulaklarımıza varıyordu sizi izlerken.

30 Kasım da görüşmek üzere....

eralp'e salgıladığı muhteşem enerji için saygılarımı sunarım.
gecenin süprizleri "love of my life" ve "bed of roses" için de teşekkürler.

Geri