Barış Akarsu

güzel güzel...bu barış çoşturmayı ve kendini sevdirmeyi biliyor....bu içten gelen bir özellik önyargılı giden bile onu tanıyınca görüyor ondaki ışığı...

Ankara konserinde sahnede düşmüş genelde mikrofon sehpası kırar diye biliyordum demekki sakarlıkta var :)
Gerçi eminim düşmesini bile çok başarılı bir şekilde şova dönüştürüp insanların neşelenmesini sağlamaya çalışmıştır.

aslında haluk levent kapattı böyle adamların önünü.
haluk levent yaptığını zanettiği şeyi yapamadığı gibi, bu müziğin yanlış tanınmasına da sebep oldu. barış akarsu, tamam emek verip buralara geldi ama daha çok çalışması lazım, daha çok yolu var...

Zaman zaten su gibi akıp geçiyor 2 -3 sene dediğiniz şey nedir ki!!

Barış esas yapmak istediklerini ve tarzını tam manasıyla oturtma işini 2. albümde yapacaktır. Bu konuda hiç şüphem yok. Kalıcı olacak Barış çünkü yetenekli, yetenekli olduğu kadar azimli, azimli olduğu kadar alçak gönüllü, alçak gönüllü olduğu kadar yapıcı ve pozitif bir insan. Herşeyden önce hırsına kurban olacak biri değil ve bu bence çok büyük bir (+) onun için. Yani biryerlere gelmek uğruna bazı değerlerinden asla taviz vermez

dün gece Sebastian Bach konserindeydik ve Barış da kendi idolü olan bu dev adamın konserindeydi. muhteşem bir geceydi, ağzım açık izledim Seb'i :metalhead binlerce kez daha izleyebilirim :taptim eminim ki Barış da aynı şeyi düşünüyordur :twisted:

TEAR_OF_SOUL demiş ki:
Oynadığı reklam filmine ne demeli.Ben sööliim öööggggghhhhh! Felaket...

:))))beğenip beğenmemek herkesin kendine kalmış.....güzel beni eğlendiriyor...barış zaten esprili çocuktur...barış neşe kaynağıdır..öyle kasmaz kendini.olduğu gibi doğal...

bu adamı sevmiorum diye forma bende giriyorum cnnkü bu barıs akarsu formu..eleştri yada görüş belitmek,sadece olumluları yazmak demek diildir..
barıs akarsu bnce cover parcayla cıkıs yapmamaliydı..ve kendi sesiyle,kendi tarzıyla cıkmalıydı..cok daha iyi olabilirdi..

maskara hemşerim manisalıyız ha ;) cover olayında haklı olabilirsin ama bu adam bu şarkıyla çıkış yaptı akademi türkiyede.yani herkes bu şarkıyla daha da sevdi onu o yarışmada.nasıl 6.cadde ye sabuha yapıştırıldı ise yarışmada sabuha cover ile çıkış yaptılar ise barış ta aynı şekilde.o da tutunabilmek için bu şarkıyı koydu kasetine ve klibi çekti.amaç tutunmak.amaç tamamen duygusal ;)

manisalılar hemşehriler altaalta..(bende manisadanım) .bu ıslak ıslak gerçekten sıkıcı bir muhabbet oldu..albümde 10 parça var..hepsi birbirinden güzel(tabii bana göre) ama antibiyotik doğru söylüyor biz yarışmada ondan ıslak ıslağı çok sevdik..albüm öncesi konserlerindede hep istedik.ona yakıştırdık.bence çok doğal ..ayrıca coverı çıkış parçası yapan bir yığın albüm var..yanılmıyorsam son olarak aylin aslımda bu albümünde ben kalender meşrebim kantosunu cover yapıp çıkış parçası olarak sundu..dumanı duman yapanda beni yak kendini yak coveri.örnekler çoğaltılabilir..

Kesinlikle Islak Islağın albüme alınış sebebi yoğun taleptir bu konuda ve albüm sadece Islak Islağa dayanan bir albüm değildir genel olarak albüm çok başarılı önyargılar gömüldüğü takdirde herkes bunu görebilir.

Arkadaşım sahibi demekle cem karaca gibi mi söylüyor demek iistediğin eğer anladığım doğruysa bu adamın sesinin renginin bu olduğunu ve kesinlikle özenti yada benzetme çabası içinde olmadığını çok rahat söyleyebilirm sana.
Bunu Barış Akarsuyu savunmak adına yazmıyorum eski mesajlarıma bakarsanız adamı en ağır eleştirenlerden biride benim, ama Barış Akarsunun asla taklit veya özenti olmadığı da çok net ve kabul edilmesi gereken bir gerçek...

Geri