Barış Akarsu

önümüzdeki hafta gidiyoruz dna live bara.
umarım cumartesi günkü miting gerçekleşirde orayada gidebiliriz.
ama barış bu aksilikler peşini bırakmaz... çıkmaz gene orada. ama umarım ben yaılırım :)

küresel ısınma mitingi eylem takvimi

» İstanbul:

Buluşma noktası: Kadıköy Haydarpaşa Numune Hastanesi önü, saat 12.00
Yürüyüş: Saat 13.00
Miting Alanı: Kadıköy Meydanı (Beşiktaş İskelesi yanı), saat 14.00
Miting konuşması: Memet Ali Alabora, sanatçı
Konser: Nejat Yavaşoğulları, Barış Akarsu, Grup Çamur

Evet arkadaşlar bu akşam Kemancı DNA dayız yarında mitingde

aslında protestoyla işim olmaz diyorsunuz ama içinde yaşadığımız bu dünyada yaşamaya devam etmek istiyorsak sesimizi duyurmaktan kaçınmamamız gerek bence

bugünkü miting yada konser diyeyim arkadaşları beklediğimiz için yürüyüşe katılamadık.. ancak saat 2.15 gibi orada olabildik. mehmet ali alaboranın o güzel ve gerçekten anlamlı yazısını dinledikten sonra moral felan kalmadı. gelecekte böyle giderse neler olacağı hakkında duyduklarım beni gerçekten çok üzdü.
ilk olarak barış çıktı sahneye. ne barışarocktaki gibi nede zeytinlideki gibi oldu. herkes ç9ok saygılıydı... bilmeselerde şarklarını tempo tutturdular ve bolca alkışladılar. bu çok güzel birşeydi. barış 3 şarkı söyledi. enstrüman olarakta sadece gitar vardı !!!

ve sonradasahnede nejat yavaşoğulları.. tek kelimeyle harikaydı hatta ötesi :) bu kadarmı insan pozitif enerjili olur yaa hep gülümsedi çok güzeldi çamurla beraber sahnedeydiler. tek kelimeyle harikalardı !!!

Çok anlamlı ve güzel bir gündü küçük bir BARIŞAROCK organizasyonuydu zaten günü organize edenlerde BARIŞAROCK aktivistleriydi. Keşke orada yükselen sesler biryerlere ulaşsada çözümler üretilse ama malesef geleceği düşünen yok ki

Evet ilk olarak Barış sahneye çıktı gitarist arkadaşı Umut ile beraber sonrasında Nejat Yavaşoğulları Çamur grubu ile beraber ve sonrasında Çamur sahne aldı. Herşey çok güzeldi organizasyon güzel yapılmıştı yapanların ve katılanların yüreklerine sağlık.

Evet cumartesi gününden güzel bir anı Nejat ağbi Barış

turkrock34ul.jpg

Nejat ağbi Barış ve Umut
turkrock17wh.jpg

Nejat ağbi Barış ve BARIŞAROCK aktivisti bir arkadaş

turkrock24ok.jpg

not: resimlerin size larını küçülttüm hem siteye yük olmasın hemde onun yerine daha fazla resim paylaşabilmek adına

BARIŞ AKARSU,ne yapmak nerde olmak istediğini bir kez daha gösterdi.Bir kere daha takdir ettim.Küresel Isınma eylemine katılan,emeği geçen ve destek veren herkese teşekkürler.ROCK bir hayat felsefesidir,yapılmaz yaşanır diyenler ; buyrun BULUTSUZLUK ÖZLEMİ-BARIŞ AKARSU-ÇAMUR aynı sahnede. :D

sevilay_06 demiş ki:
BARIŞ AKARSU,ne yapmak nerde olmak istediğini bir kez daha gösterdi.Bir kere daha takdir ettim.Küresel Isınma eylemine katılan,emeği geçen ve destek veren herkese teşekkürler.ROCK bir hayat felsefesidir,yapılmaz yaşanır diyenler ; buyrun BULUTSUZLUK ÖZLEMİ-BARIŞ AKARSU-ÇAMUR aynı sahnede. :D

evet arkadaşım çok iyi özetlemişsin rock yanlızca müzik tarzı diye düşünülemez rock bir yaşam felsefesidir ve sadece yapılmaz yaşanır ve yaşanılanlar paylaşılır .

Ogün bir kez daha BARIŞAROCK aktivisti arkadaşlar olsun katılan değerli sanatçılar olsun hepimiz gördük bunu.

:!: :!: :!: Susma, sustukça sıra sana gelecek :!: :!: :!: :!:

Güzel resimler için teşekkürler...
Barısarock aktiviteleri içinde yer alması ve sonuna kadar destek olması umarım bazı kişilerin beyinlerindeeki ön yargıları çürütmeye başlamıştır artık...

selam

Arkadaşlar herkese meraba ben burda yeni üye oldum ve burdaki ilk mesajım barışımın adına yazılanları okudum ve çok üzüldüm hiç önemli deyil uzak deyil çok yakınsa herkes barışın ne olduğunu görecek ve dedikleriyle kalacaklar. şimdiden bunu görüyorum o zaman ne diyecekler biliyormusunuz ya ayıp etmişiz adam hakikatende iyiymiş dediklerini duyacam ve buna inanıyorum bütün barış severler sevgiyle ve barışla kalın. :kemancı

:metalhead GÖREN VE GÖREMİYENLER :elsallaa TEK KELİMEYLE BARIŞ AKARSU" :metal

Geri