Barış Akarsu

gel gör beni'yi her ikisinden de dinledim....ama Barış'ın canlı performansını da dinlemiştim ve iddia edildiği üzere diğer grubun yanında fıssss bi durum yok...çok başarılı.....

bu sabah radyo 1,tatil sabahı programında kendi orkestrası eşliğinde altı şarkılık bir canlı performans sundu..ve canlı performansının çok iyi olduğunu belirten arkadaşlara bir kez daha katıldım.çoook beğendim... :LOL:

Gel Gör Beni'yi Dorian'dan dinledim hiç beğenmedim..Barış kadar güzel yorumlayamaz kimse saatlerce dinliyorum Barış'dan..Barış keşke albüm öncesi bu şarkıya bi klip çekse herkes görse Gel Gör Beni nasıl olur!

SiPASTiK demiş ki:
Lan helal olsun,o yarışmadan pop şarkıcısı olarak çıksa parayı götürürdü.Ama yapmadı,davayı satmadı helal olsun.

gerçektende doğru bir tespit şimdiye çoktan köşe olurdu ismi lazım değil aynı yarışmadan çıkıpta şimdilerde kendisne ...... Bey diye hitap edilmesini isteyen tiyatronun duayenleri sayesinde oynadığı dizide kendini bişey zanneden birileri gibi :LOL:

rockerrocker demiş ki:
SiPASTiK demiş ki:
Lan helal olsun,o yarışmadan pop şarkıcısı olarak çıksa parayı götürürdü.Ama yapmadı,davayı satmadı helal olsun.

gerçektende doğru bir tespit şimdiye çoktan köşe olurdu ismi lazım değil aynı yarışmadan çıkıpta şimdilerde kendisne ...... Bey diye hitap edilmesini isteyen tiyatronun duayenleri sayesinde oynadığı dizide kendini bişey zanneden birileri gibi :LOL:

Koptum yaa barışın kendine bey diye hitap edilmesini istediğini düşündümde biraz :LOL: Bu tarz davranışlar bir insanla bu kadarmı tezat olur... ;)
Sipastik haklısın Barışın hiç bir zaman parayı götüreyim çabası olmadı olsaydı şimdi paraya para demezdi.Ama ben popçu değilim dedi ve sonuna kadarda arkasında durdu halada duruyor....
Helal olsun...

alizez demiş ki:
pudding demiş ki:
_merviii_ demiş ki:
Gel Gör Beni'yi Dorian'dan dinledim hiç beğenmedim..Barış kadar güzel yorumlayamaz kimse saatlerce dinliyorum Barış'dan..Barış keşke albüm öncesi bu şarkıya bi klip çekse herkes görse Gel Gör Beni nasıl olur!

komik karakter seni :LOL:

herkesin zevki kendine kim komik acaba :LOL: :LOL:

herkes görse falan demis ya gördük biz merak etmeyin..

sen daha bi komiksin :LOL:

Kod:
puding demişki:

herkes görse falan demis ya gördük biz merak etmeyin.. 

sen daha bi komiksin

komiklik yarışında değilim.herkesin zevki farklıdır dedim.sen diğerini beğenirsin,diğeride öbürünü.....şahsi fikrime gelince ben sert rock yorumu sevdiğim için barışınki bana hitap ediyor.dorian soft yorum yapmış.alt yapıda çok farklı...

pudding ne komiklik meraklısısın sen öyle.Çabuk çözmüşsün karakter olaylarına fln girmişsin bravo yani.
Barış'ın bu şarkıyı daha önce yorumladığını bilmeyen çok insan var.Evet herkes görse diyorum komik olan ne!Neyse sen takıl öyle..(hehehe)
Gel Gör Beni'yi daha önce de yorumlayanlar oldu ve olacaktır ama ben kimsenin Barış kadar başarılı yapacağını sanmam :)

Geri