Barış Akarsu

Barış Akarsu'yu dinlemiyordum..son klibini gördüm televizyonda sanırım yeni albüm? şarkısını beğendim dinlemeye karar verdim :) ..klip kurgusu da güzel olmuş sosyal mesajlar falan :)

Birgün gazetesindeki röportajı ,

"İnanılmaz bir önyargı var bizim toplumumuzda. İnsan kaybetmekten ellerine ne geçecekse…

Bir insana çamur atarak değil"

ben MUZ derim fanlarım erik.iletişiminiz mükemmel aferin size devammmm,
ayrıca Sayın İSMAİL YK.nın fanı değiliz toplumdan izole yaşamıyoruz ki bulaşıyor ordan burdan
yani bazen clıp'i dönen Töbe Töbe YARADANIMA...

ÖFFFFFF anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna.bir yanlış üç dogru hesabı..
BAYRAM günü uğraştığımız şeye bak yaf.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir.kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir.kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

alizez demiş ki:
GELELİM YAZ DEMEDİME ..ERCÜNEYT ÖZDEMİR 'İN BU BESTESİNİ DEMODA İLK DUYDUÐUMDA HİT OLACAK DEMİŞTİM..TAMAMINI DİNLEYİNCE İDDİAMI SÜRDÜRÜYORUM.DİLLERE MARŞ OLMASI GEREKİYOR BU ŞARKININ...

valla şarkı olarak belki dediğiniz gibi dillere dolanacak bir parça olabilir ama bence albümde rock olmayan tek parça diyebilirim :LOL: o sebeple marş olurmu bilmem ama beni etkileyen bir parça olmadığı kesin :LOL: belki konserlerde bunu daha sert söyleyebilir ama pop bir parça imajı veriyor bana ....
Benim en favori şakılarım kesinlikle BEN hem akustik versiyonu hem diğer versiyonu çok güzel ardından Yeter Be Umut Yıldız ın Kayboldum u ve Boğaç Gökmen nin Vazgeçme parçası ve çıkış parçası Vurdum en dibe kadar bunlar albümde benim en beğendiğim parçalar.

Barış'ın bir sonra ki albümünde sadece ondan parçalar istiyorum. Albümün 1. Ben 2. Yeter be parçalarını çok beğendim. Barış yaptığı her işin hakkını veriyor. Helal olsun.

Barış ın yarın akşam sat 19:00-20:00 saatleri arasında Maltepe Carrefourda imza günü var ayrıca yine yarın akşam (05.09.2006) saat 23:00 te TRT Fm min konuğu olacak.

Şarkılarını henüz dinlemeyen arkadaşlara radyo programını tavsiye ederim.

Bu hafta sonu ise Sarıyer Armutlu beldesinde Güz Şenliklerine katılacak

rockerrocker demiş ki:
Barış ın yarın akşam sat 19:00-20:00 saatleri arasında Maltepe Carrefourda imza günü var ayrıca yine yarın akşam (05.09.2006) saat 23:00 te TRT Fm min konuğu olacak.

Arkadaşım bir yanlışlık var galiba... :roll: yarın saat 23.00 de trt ankara radyosunda *geceye doğru* programına katılacağı duyurulmuştu kendi resmi web sitesinden...

sevilay_06 demiş ki:
rockerrocker demiş ki:

Arkadaşım bir yanlışlık var galiba... :roll: yarın saat 23.00 de trt ankara radyosunda *geceye doğru* programına katılacağı duyurulmuştu kendi resmi web sitesinden...

aynı radyo yani trt fm..

Barış Akarsu, 18 Eylül 2006 Ankara ...ANKAMALL Alışveriş merkezinde ...

***SINAV DERGİSİ "EÐİTİME MERHABA ŞENLİÐİ" kapsamında Halk Konseri, giriş serbest

Bu ücretsiz Halk Konserine katılan sanatçılar:

***KIRAÇ, MANGA, GÖKSEL VE BARIŞ AKARSU***[/b]

Geri