Barış Akarsu

İzmir konserini sabırsızlıkla bekliyoruz. Ben parçasını akustik versiyon şeklinde de dinleyebiliriz umarım.

barisakarsu demiş ki:
selam dostlarım evet sonunda konserlerimiz başlıyor. yazılanları okuyorum lütfen gereksiz tartışmalara girmeyin bizi merak edenler varsa ait olduğumuz yerlerde yani konserlerde gelir bizi izler sonra söyliyecek sözleri varsa gelir adam gibi söylerler gerisi boş. dedim ya siz ne yapacağınızı iyi bilirsiniz konserlerimizde görüşmek üzere

Barış.

umarım yanlış anlaşılma olmamıştır usta kelimesi için daha çok erken manasında sölemiştim sözümü...barış sonuç olarak akademi türkiyenin de en ii yarışmacısıydı

barisakarsu demiş ki:
selam dostlarım evet sonunda konserlerimiz başlıyor. yazılanları okuyorum lütfen gereksiz tartışmalara girmeyin bizi merak edenler varsa ait olduğumuz yerlerde yani konserlerde gelir bizi izler sonra söyliyecek sözleri varsa gelir adam gibi söylerler gerisi boş. dedim ya siz ne yapacağınızı iyi bilirsiniz konserlerimizde görüşmek üzere

Barış.

Evet arkadaşlar Barış Abinin de dediği gibi şüphesi olan buyursun gelsin konserlere, sonra konuşsun ;)

barisakarsu demiş ki:

Barış.
Konser maratonu başladııı yaşasıııınn.. :p En en en kısa zamanda Konya'da görüşmek üzere Barışcım.. :twisted: :p

barisakarsu demiş ki:

Barış.

Hoşgeldin Barışcım,sen merak etme bizi.Bunlar halledilir konular.Sen canını sıkma yeter.Bak çok güzel konser haberlerin geldi.Sen onları düşün.Onlara konsantre ol yeter canım.Ayrıca usder ödülün için de seni kutlarım.Daha nice güzel ödülleri alman dileğiyle.....

evet Barış Akarsu, yazılanlara en iyi cevabın verileceği yerler konserler, 28.10.2006'da yayla sanat merkezinde buluşmak üzere

sevgiler,

barisakarsu demiş ki:

Barış.[ /quote]
Barışcım konserlerde birlikteyiz, yani ait olduğumuz yerlerde. Bizler rock ı, Türk rockı temsil ettiğimiz için, bu foruma da aitiz ayrıca. Atılan çamurları temizlemek zorunda hissediyoruz kendimizi. Ama, çamuru atanlara karşı değil tabii ki, onlar bizim konserlerimize gelmez, onlar bizim albümlerimizi dinlemez, onlar bizi tanımaz zaten, onlar ne ister biz bilemeyiz. Bizim çabamız, onlara Barışımızı ispat etmek olamaz, olmamalı. Onları kendi Dünyalarında yaşamaya mahkum ettik çoktan.Niye yanıt veriyoruz o zaman onlara, çünkü burası kamuya açık bir forum, bizim yanıtlarımız olmasa, onların genel, geçer görüşleri itirasız kabul görebilecek. Onlar niye var, ben bilemiyorum Barışcım. Ama bir müddet varolacaklar gibi görülüyor.

s_e_n_a demiş ki:
ya bırakın.. barış bile gülüyodur zaten bunlara.. uğraşmayın.. barış ciddiye alacağı "eleştirileri" bilir.. boş laflara karnı tok onun..

ne elalemin POPÇU demesiyle popçu olur, ne bizim dememizle ROCKÇI olur.. bu onun içinde, duruşunda, ruhunda..

e yani .
yarın dizi var , izlicekmiyiz :D

Kra demiş ki:
s_e_n_a demiş ki:
ya bırakın.. barış bile gülüyodur zaten bunlara.. uğraşmayın.. barış ciddiye alacağı "eleştirileri" bilir.. boş laflara karnı tok onun..

ne elalemin POPÇU demesiyle popçu olur, ne bizim dememizle ROCKÇI olur.. bu onun içinde, duruşunda, ruhunda..

e yani .
yarın dizi var , izlicekmiyiz :D

İşte olay bu... fazla söze ne gerek var... dizimizi izleyelim diyolar işte rock tan bahsedenmi var yani şimdi... barış topici işte budur...

Başlık temizleniyor yine kirletiyorlar ya hiç bıkmadınız.. :mad:

Konserlere devammm.. :p

* 20 Ekim Cuma Büyükçekmece Belediyesi'nin geleneksel olarak gerçekleştirdiği Ramazan Şenliğinin 20 Ekim Cuma günkü konuğu BARIŞ AKARSU. Yer: Büyükçekmece Kervansaray / İSTANBUL

* 24 Ekim Salı Düzce ( Bayramın ikinci Günü)

* 28 Ekim Cumartesi "CUMHURİYET GENÇLİÐİ BARIŞLA" Uyuşturucu konusunda gençleri bilinçlendirmek amacıyla USDER tarafından düzenlenen etkinlik. Yer : Hasan Ali Yücel Salonu KARTAL Saat: 20:00 / İSTANBUL

* 3 Kasım Cuma Yer: Sanatolia / ANKARA

* 18 Kasım Cumartesi Yer: AKM Yunus Emre Salonu / İZMİR

____ezik ötesi____

barış ıslak ıslak şarkısını iyi seslendirdi ve sağlam oldu ama son zamanlarda dizide kendini dalga oğlanı yaptı ve ggay bir duruş se :evil: zdim

Geri