Barış Akarsu

ozgurv demiş ki:
demirdemir demiş ki:
ozgurv demiş ki:
Konser programı bu kadar yoğun ve hızlı ilerlerken müziği hakkında yorum yapmadan eleştirecek bir nokta arayıp eleştiri yapmaya çalışan veya sadece laf olsun diye yazan sadece eleştirdim olmak için eleştiren arkadaşlar :!: siz bu yolda devam edin süpersiniz :twisted: inanın çok samimiyim :twisted:
Siz eleştrirek laf söyleyerek dibe vurmaya çalışşarak mutlu oluyorsunuz ben dinleyerek izleyerek mutlu oluyorum ne güzel :twisted: herkes mutlu :twisted:
......lütfen ......devam ......devam :twisted:

nitelik mi önemli nicelik mi? Bir de bu yönden düşünmek lazım;)

Her ikiside birbirine bağlıdır , her nesne ve olay, belli bir nitelik ile belli bir niceliğin birleşimidir.bu birleşimin bozulması o nesne ya da olayı başka bir olaya ya da nesneye dönüştürür. bir şeyin neyse öyle kalması için niteliksel yanının niceliksel yanıyla belli bir oranda birleşmiş, dengeye girmiş olması gerekir. denge bozulursa o nesne başka bir nesne olur ben bu şekilde düşünüyorum...

işte anlatmaya çalıştığım dengenin bozuk olduğu:)

dün canlı izleme fırsatı buldum ve gittiğime pişman oldum..Sahne performansı ve söyledikleri felaket :? Sahnede devleşen biri vardı ki o da gitarist Koray kaptan ;)

Barış Akarsu
tarih : 03 Mart Cumartesi, 22:00
mekan : Gölge Bar -- istanbul
bilet fiyatları 23 YTL
ön bilgi - 18 yaş sınırı vardır.
- Bilet fiyatına ilk içki dahildir.
- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir. etkinlik hakkında bilgi 2005 yılının Ocak ayında, Seyhan Müzik etiketiyle piyasaya çıkan, Islak Islak isimli albümüyle müzik dünyasına giriş yapan BARIŞ AKARSU, yeni albümü DÜŞMEDEN BULUTLARDA KOŞMAM GEREK ile yeniden karşımızda...

Uzun süren yoğun bir çalışmanın ardından muhteşem 11 şarkıyla ortaya çıkan albümün ilk klibi VURDUM EN DİBE KADAR isimli şarkıya çekildi.. Şarkının sözü Neşe Açıker ‘e bestesi de Namık Nagdaliyev e ait.

Stüdyo Ütopya da Ergin Altınel ve Ayhan Orhuntaş prodüktörlüğünde gerçekleştirilen albümde, 10 yeni ve 1 cover şarkı bulunuyor... Fuat Saka`ya ait RAPATMA, Barış Akarsu`nun yorumuyla bambaşka bir tat veriyor...

Barış Akarsu rock müzik piyasasının gündemini değiştirmeye hazırlanıyor ve siz de hazır olun diyor...

Barış, aynı zamanda müzik dışında da projelere imza atıyor ve Star tv de yayınlanmaya başlayan YALANCI YARİM dizisinin başrolünde oyuncu kimliğiyle de karşımıza çıkıyor.. Haftalardır reyting sıralamalarında en üst sıralarda yer alan dizide Barış Akarsu’nun oyunculuk performansı göz dolduruyor…

Albümü ve dizisiyle hayranlarını sevindiren barış akarsu şarkılarına çok güveniyor ...

http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HBAR2

diziiyi izliyorum bazen kacırsamda :)
albümü aldım zaten ben dınledım gercekten guzel sarkılar.
yanı 23 mılyon verırılır dıye dusunuyorum, ızmırde olsa sahsen gıderdım ben .. :)
sevilay bu arada bılgıler ıcın teekkur ederızz..

ben çalan kişi olarak barışın sahne performansını iyi buluyorum arkadaşlar ve barışla çalışmakta zevkli bu arada barış o kadar yoğunki kafasını kaşıyamıyor bazı hatalar aksilikler olması bu durumda göz yumulması gerekir barış seven hekese teşekkür ediyorum...

unutmayinki koca rock star bon jovi bile dizilerde oynadı:D

koray kaptanoğlu

the_guitarist demiş ki:
ben çalan kişi olarak barışın sahne performansını iyi buluyorum arkadaşlar ve barışla çalışmakta zevkli bu arada barış o kadar yoğunki kafasını kaşıyamıyor bazı hatalar aksilikler olması bu durumda göz yumulması gerekir barış seven hekese teşekkür ediyorum...

unutmayinki koca rock star bon jovi bile dizilerde oynadı:D

koray kaptanoğlu
Bu açıklama için çok teşekkürler Koray..
Beğeniler görecelidir, beğenmeyelere de saygı duyarım. Ancak bu forumda bir çok kişinin dinlemediği halde, berbat, rezalet, çok kötüü, ıyyy, o zaten yarışmadan geldi.. türünde yazması kesinlikle önyargıdan diye düşünüyorum. Barış'ı sahnede canlı dinleme fırsatım olduğu için ,az çok fikir sahibiyim vesahne performansını beğeniyorum. Tabi ki her sanatçı zaman zaman performans düşüklüğü yaşayabilir.Ben gelecekte çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Ayrıca gruba katılmış olmanıza da sevindiğimi belirtmeliyim. Başarılar dilerim. :p

Teşekkür ederim... Tabii ki herkes göreceli konuşabilir ama biraz da tartarak bu adam sonuçta daha 2. albümünde bakalım ileride nasıl olacak bunu bir ele almak lazım bodoslama berbat demek olmaz...

the_guitarist demiş ki:
Teşekkür ederim... Tabii ki herkes göreceli konuşabilir ama biraz da tartarak bu adam sonuçta daha 2. albümünde bakalım ileride nasıl olacak bunu bir ele almak lazım bodoslama berbat demek olmaz...

işte bu....daha herşey için çok erken..yolun başında bu adam...kat edecek ve öğreneceği çok yolu var...

Koray bu arada grup olarak da arkada eylendiğiniz çok belli oluyor.. :) teşekkürler sayenizde bizde eyleniyoruz..

gerçekten albüm şarkıları çok güzel
hangi birini önereceğimi bilemiyorum
performansları da gerçekten çok güzel Barışın
izlemenizi şiddetle tavsiye ederim
Sevilaycıım bilgiler içinde ayrıca teşekkürler ;) :)

9-10-11 MART BARIŞ PANAYIRI

9-10-11 MART BARIŞ PANAYIRI PROGRAMI

KADIKÖY MEYDANI

9 MART 2007 CUMA

14:30 KONSER "GRUP GÖÇEBE"

15:30 DOÐAÇLAMA TİYATRO "HEPİMİZ IRAKLIYIZ"

16:00 SÖYLEŞİ - Konuşmacı: Murat BELGE "Irak İşgaline Neden Karşıyız"

17:15 TİYATRO YOTA

18:00 KONSER "GRUP MARSİS"

10 MART 2007 CUMARTESİ

12:00 BASIN AÇIKLAMASI (Haydarpaşa Garı önünden)

12:30 SEMAVER KUMPANYA RİTM GRUBU

13:30 AÇILIŞ KONUŞMASI : Memet Ali ALABORA

14:00 KONSER "BARIŞ AKARSU"

15:00 TİYATRO SİMURG

16:00 KONSER "GRUP DYONISOS"

17:00 SÖYLEŞİ – Konuşmacılar: Ragıp DURAN – Nadire MATER- Burçun İMİR

"Savaş v Medyanın Dili"

18:30 Müzik "Çağatay KADI – Taner ÖNGÜR"

11 MART 2007 PAZAR

13:00 KONSER "TAKSAV ÇOCUK KOROSU"

14:00 KONSER "FUAT"

15:00 HANGAR SANAT ATÖLYESİ RİTM GRUBU

16:00 SÖYLEŞİ : "Küresel İklim Değişikliği: Bir Ucu İklim Bir Ucu Savaş"

Konuşmacılar: Ömer MADRA – Ümit ŞAHİN – Şenol KARAKAŞ

17:00 SAVAŞA KARŞI SES ÇIKAR ATÖLYESİ

KÜRESEL BARIŞ VE ADALET KOMİSYONU ORGANİZASYONU
http://www.kureselbarisveadalet.org/bak/

ankara konseri YENI

K O N S E R

BARIŞ AKARSU

Overall BAR-ANKARA

21 MART 2007 ÇARŞAMBA

SAAT:22.00(kapı açılışı)

Adres: Güvenlik Cad. No: 97 A.Ayrancı Ankara

yeni bir konser

K O N S E R

24 MART 2007 CUMARTESİ

ALP CAFE-KARADENİZ EREÐLİ

FİYAT:15 ytl

K O N S E R

30 MART 2007 CUMA

100.YIL ÜNİVERSİTESİ - VAN

Türkiyenin batısından doğusuna her şehrine gitmeye çabalıyor olması birçok sanatçının gitmek için tereddüt ettiği beğenmediği burun kıvırdığı sehirlerde veya bazen mekanlarda çıkıyor olması bana kalırsa kendine sevenlere dinleyenlere sesini ulşatırma çabasını ve saygısını gösterir...
Bu durumda bende Barış Akarsu 'ya saygı duyuyorum ;)

Geri