Barış Akarsu

severcik demiş ki:
üzüldüm diyemem.üzüldüğüm tek nokta ölmesi durumunda rock ikonu haline gelecek olması.barış akarsu tşörtleriyle gezecek tiplerin olacağını düşünmek beni gerçekten üzüyor.

hmmm. öyle yani? peki anlaşıldı,kendini belli etmişsin. gerçek bir rock müziği severin böyle bişey düşünebileceğini bile düşünmek hata olurdu zaten.. ben bikaç şarkısını bilirim,dinlemezdim yani. ama yine de üzgünüm şu an. onun da bir ailesi olduğunu düşünemeyecek kadar sığ bir insan(!)sın... ne diyim!

severcik demiş ki:
üzüldüm diyemem.üzüldüğüm tek nokta ölmesi durumunda rock ikonu haline gelecek olması.barış akarsu tşörtleriyle gezecek tiplerin olacağını düşünmek beni gerçekten üzüyor.
senin gibi kıt beyinli insanların rock müzik dinliyor olması da beni gerçekten çok üzüyor...ayrıca ota b_ka rock müzikten çok çok iyi anlıyormuş gibi yorum yapmanız ise daha çok üzüyor..

aileside ulaştı bodrum'a.
bu arada genel durum hakkında şöyle bi bilgi daha vereyim tepki vermesi gerekiyordu bu zamana kadar ama vermedi bu işleri daha da zorlaştırsa da kalbi atıyor umut sürüyor...

SON HABER:

Barış'ın şimdiye kadar makineyle sağlanan kalp ritimi artık kendi kendine çalışmaya başlamış. Tansiyonu normal seviyede... Nabız birazcık yükselmiş ama önemli değilmiş. Bu haber hastane çevresindeki insanları çok sevindirmiş...

Haberi www.baris-akarsu.com sitesinin Admin'i SEVTOS'dak aldık. Kesinlikle doğrudur...

Dualarımızı esirgemeyelim lütfen...

crazymuge demiş ki:
SON HABER:

Barış'ın şimdiye kadar makineyle sağlanan kalp ritimi artık kendi kendine çalışmaya başlamış. Tansiyonu normal seviyede... Nabız birazcık yükselmiş ama önemli değilmiş. Bu haber hastane çevresindeki insanları çok sevindirmiş...

Haberi www.baris-akarsu.com sitesinin Admin'i SEVTOS'dak aldık. Kesinlikle doğrudur...

Dualarımızı esirgemeyelim lütfen...
VAZGEÇME BARIŞ VAZGEÇME DİRENMEKTEN...
BARIŞ ASLA VAZGEÇMEYECEK!

Bu başlık altında ki bazı mesajları okudum ve dehşete kapıldım...

Bu ne terbiyesizliktir... Siz insan olduğunuzu mu sanıyorsunuz ???

Ayıp !!!

Müziğini beğenmeyebilirsiniz, asla dinlemez ve izlemezsiniz ama 29 yaşında gencecik bir insan hayatının en güzel ve verimli çağlarında ölümle pençeleşiyor.

Bu insanlığa sığmayani cahillik ve bencillik kokan satırları yazarken bu insanın Annesi, ailesi, arkadaşları, sevenleri hiç mi aklınıza gelmiyor. Ne biçim insansınız...

Yazıklar olsun, siz ve sizin gibiler yüzünden "insanlık" diye bir kavram kalmadı !!!

Çok zor günler.... Beyin ödemi, beraberinda beyin kanaması... Sadece iyileşmesini gözlerini açmasını değil, beyninde de kalıcı bir hasar kalmadan kötü ve hatırlanmaması gereken bir anı olarak kalmasını diliyorum.

Pozitif düşüncelerinizi, dualarınızı ve sevgilerinizi esirgemeyin... Çünkü ben öyle yapıyorum.

Acil şifalar dilerim...

Sevgiler,

NOT: MODERATÖRLER VE İLGİLİ YÖNETİCİLER.... NEDEN BU BAŞLIKTAKİ GEREKSİZ VE KÖTÜ AMAÇ TAŞIYAN MESAJLARA MÜDEHALE ETMİYORSUNUZ, LÜTFEN GEREKLİ HASSASİYETİ VE ÖZENİ GÖSTERİNİZ....

RBC demiş ki:
dusselyalnizlik demiş ki:
umarım duzelir.bakıyorumda yakışıklı meraklisi bayanlarimiz çok uzulmus.yoksa umrunuzdamı rock müzik sizin.bu arada o arabada 2 kisi daha öldü ve ölenler şofor koltugunda degildi.hatırlatmak isterim.onlarin ne suçu vardi?Bu kafayla bu toplum 2 adim ileri gidemez.barıs akarsu yaşarsa ki umarim duzelir 2 kisiyi öldürmekten cinayetten yargılanabilir.çünkü hatali.viraja hızlı girmis ki alkollu olma ihtimali yuksek gibi.

gerçi bunu yazmanın sırası değil ama bilip bilmeden insanlar atıp tutunca yazma gereği duydum.. cinayetten yargılanmaz. zaten öyle bir yargılama usulüde yok. somut olayın koşuluna göre ya biliçli taksirinden yada olası kastından dolayı yargılanır, ayrıca savcı incelemesini yapar, hakim olayın koşullarını ele alır ona göre hükmünü verir. belkide olay basından öğrendiğimiz şekilde gelişmemiştir,bu artık yargının işidir. bir olayın ne olduğunu bilmeden insanlara suçlu etiketinin yapıştırılması kadar (hatalı dediğin için) iğrenç bir durum yoktur. kazada ölen diğer iki kişi için allah rahmet eylesin. eminimki Barış'ın onları öldürme amacı cinayet işleme amacı yoktur. olsa zaten kendini tehlikeye atmaz. lütfen ifadelere dikkat edelim.

sende çok abarttin ha kimse kimseye katil demedi.hukuk dersi verme.trafik kazasinda kişinin ölümüne sebebiyetten yargılanma,sorusturma vardir.onu kastettim.kesin bir kanaatta getirmedim.kazanın ayrıntılarını ögrenmek lazim dedim.ben ailemden 2 kişiyi kaybettim kazadan.o acıyı ben bilirim.birilerini kahraman yaparken insanlari ezmeyin.baris akarsu ölürse ki umarim boyle birsey olmaz göbek atmayacak kimse.onu bu hale getiren medya ve su populist yapıyı sorgulamali.sizce bir müzisyen miydi dizi oyuncusumuydu yoksa müzik adamimi son dönemde?dünyada bizim kadar müzisyenlerin dizi ve film çektigi bir ülke varmi?kara kaşına kara gözüne bayılmadi mi çogu kişi?müzik adına ne yaptı?yapamazdi çünkü dizi oyunculugunu seçti.bugune kadar su forumlara 2 mesaj yazmayan bayanlar konu basligini felç etti akın etti yalanmı?Barış akarsu kötü adammı?hayır.ona tapıyorsunuz diye insanlıgımdan mi taviz verecegim.4-5 tane mesaj attim bu konuyla ilgili.adam gibi oku ve ne anlatmaya çalistigimi anlamaya çalis

Demir Demirkan ve Haluk Levent'e , M. Ali Erbil ve eşine hastanede Barış'ı ziyaret edip destek verdikleri için, Okan Bayülgen'e ise programında Barış çok güzel sözlerle onore edip acil şifa dileklerini ilettiği içn sonsuz teşekkürler..

burada hala müzik adına eleştiri yapma maskesi altında şu durumdaki bir insana nefret kusan kişileri terbiyeye davet ediyorum.İnsanların acılarına bari saygı duyun. Hala ar haya edep gibi duygularınız var ise... yoksa buyrun konuşun.

burada kendini kaybeymis,hayatini kaybetmis ve mantık teorisinden uzaklasmis bir yığın ruh hastası goruyorum.işte ataturkun emanet ettigi genclik.diger ölen 2 kızdan niye kimse bahsetmiyor dedim.ortalik birbirine girmis.ölüme sebebiyet olabilir dedim toz kondurulmadi.bilip bilmeden hukukçu profesorler dogdu.ihtimaller üzerine bile tartısma yaratıyorsunuz.kimsenin kesin bir kanıya vardıgı yok.siz neden avukatlık meslegine merak sardiniz 1 gunde.yazdıgıma bin pisman oldum.bu konuyu kapatalim.umarim iyilesir ve su dizi oyunculugunu bırakip muzisyen olmaya karar verir

siz bni şimdi yine yanlış anlıcanız.bnm düşüncelerim müzik ve tarz zevkimdendir.kimse ölsün istemem.inşallah ölmez acil şifalar dilerm ailesine ve kendisine....

(bunu 3-4 topic önce yazıcaktım ama bazı terbiyesine hakim olamayan arkadaşlar yüzünden aşırı sinirlendim eğer yine laf atıp dozu kaçırırlarsa dicek hiçbir şeyim yok.)

Geri