Barış Akarsu

crazymuge demiş ki:
severcik demiş ki:
üzüldüm diyemem.üzüldüğüm tek nokta ölmesi durumunda rock ikonu haline gelecek olması.barış akarsu tşörtleriyle gezecek tiplerin olacağını düşünmek beni gerçekten üzüyor.
senin gibi kıt beyinli insanların rock müzik dinliyor olması da beni gerçekten çok üzüyor...ayrıca ota b_ka rock müzikten çok çok iyi anlıyormuş gibi yorum yapmanız ise daha çok üzüyor..

simdi neden o arkadasa kıt beyinli dedin?orada o adamın ne anlatmaya çalıştıgını anlayamayan kıt beyinli olan sensin.ne yazık ki ankaraya senin gibi adamlar sokaklarinda rockciyim diye geziniyor.

dusselyalnizlik demiş ki:
crazymuge demiş ki:
severcik demiş ki:
üzüldüm diyemem.üzüldüğüm tek nokta ölmesi durumunda rock ikonu haline gelecek olması.barış akarsu tşörtleriyle gezecek tiplerin olacağını düşünmek beni gerçekten üzüyor.
senin gibi kıt beyinli insanların rock müzik dinliyor olması da beni gerçekten çok üzüyor...ayrıca ota b_ka rock müzikten çok çok iyi anlıyormuş gibi yorum yapmanız ise daha çok üzüyor..

simdi neden o arkadasa kıt beyinli dedin?orada o adamın ne anlatmaya çalıştıgını anlayamayan kıt beyinli olan sensin.ne yazık ki ankaraya senin gibi adamlar sokaklarinda rockciyim diye geziniyor.
ya bi git seninle bu kötü anlarda rockçı tiki özenti muhabbeti yapamicam..ne demek istediğini anladım ama burası yeri değil..kıt beyinli olan insan bunu anlayamaz o arkadaş gibi..sen gibi..

Arkadaşlar Barış`düzeliyor..Dua etmeye ve inanmaya devam..parazitlere dikkat ;)

dusselyalnizlik'a biraz katılmamak elde değil. Özellikle bazı tesptileri var ki çok yerinde oldu, cuk oturdu.. Bazı konularda çok haklı.. Kimse kimseyi yiyip durmasın burda..

dusselyalnizlik demiş ki:
crazymuge demiş ki:
severcik demiş ki:

Kimsenin kimseye burAda rockçıLığına laf söylemeye hakkı yok...Hiçkimse de sidik yarıştırmıyor burada...
:arrow: Konu sapmasın...

www.maNgafanclub.com ailesi olarak sevgili BARIŞ AKARSU'ya geçmiş olsun dileklerimizi sunarız..

Bir an önce yanımıza hakettiğin güzel yerlere dönmen dileğiyle seni seviyoruz...

Kazada hayatını kaybedenlere rahmet,yakınlarına başsağlığı dileriz...

Tanrı onu da bizden ayırmasın.. dualarımız seninle..

Barış aslandır,güçlüdür,her şeyin üstesinden gelir..Kalkacak ayağa..Dün geceden beri perişan insanlar..Dayanamıcak artık sevenlerinin üzülmesine kalkacak..Barış bizi bırakıp gidemez..Barış vazgeçmez..Kılına zarar gelse dayanamazdık..Allah'ım lütfen yardım et ona nolur yardım et..
Vazgeçme diyen sensin sen de vazgeçemezsin !!!

İnsan müsveddeleri uzak durun bu başlıktan..Modlar da müdahale etsiin artık bi !!!

:( ikinci bir Kerim Tekin vakasına donusmez umarım.. hayatının en parlak donemınde boyle birsey yasaması gercekten onun icin , ayrıca ailesi ve sevenleri açısından cok uzucu... umarım en kısa zamanda eski sağlıgına kavusur aramıza geri döner..

_merviii_ demiş ki:
Barış aslandır,güçlüdür,her şeyin üstesinden gelir..Kalkacak ayağa..Dün geceden beri perişan insanlar..Dayanamıcak artık sevenlerinin üzülmesine kalkacak..Barış bizi bırakıp gidemez..Barış vazgeçmez..Kılına zarar gelse dayanamazdık..Allah'ım lütfen yardım et ona nolur yardım et..
Vazgeçme diyen sensin sen de vazgeçemezsin !!!

İnsan müsveddeleri uzak durun bu başlıktan..Modlar da müdahale etsiin artık bi !!!

bende acil şifalar diliyorum inşallah gelicek

Forumda adam çok hasta durumdayken bile birlik olmamız gerekirken polemik yaratan arkadaşlara helal olsun diyorum .. sadece ortalığı karıştırmak icin varsınız bi bk bildiğinizden değil

dualarımı esirgeyemeyelim en kısa zamanda iyileşmesi icim dua edelim ve kısa zamanda duzelip eskiden oldugu gibi sıcaık kişiliyle karsımıza cıkar ailesnee allah sabır versin :S

yukarıda geçen iğrenç muhabbete pes diyorum ve severcik seni kınıyorum.
Barış Akarsuyu katıldığı yarışmayla sevdim,sevdim çünkü o yarışmadaki tek samimi insan oydu,hep yüzü gülümserdi,allah nasip ederse kurtulursa yine devam edecek Barış, yine gülecek,yine sahnelerde coşacak.
rock müzik akıllı insanların işidir,bunu hep derim. ama severcik şahsının yaptığı yorum insanlığa aykırıdır. İnşallah barış iyileşir,düzelir de ileride yaptıklarıyla tişörtlere kazınır ölümüyle değil sen de utanırsın.

1/7/2007 02:56

Özel Bodrum Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde bulunan Barış Akarsu’nun sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Fakat son dakikada aldığımız haberlere göre yapılan tedavilere Akarsu’nun tepki verdiği söylendi. Doktorlar Akarsu'nun kalbinin cihaza bağlı kalmadan çalışmaya başladığını ve tansiyonunun normale döndüğünü açıkladı.

Ayrıca Akarsu'nun nefes alıp vermeye de başladığı bildirildi.

kaynak : http://www.ucankus.com/haberic.asp?pw=34666

Geri