Barış Akarsu

merhaba hoşgeldin DEJ-A barış akarsu nun bu iki albümüde çok güzel olmasına rağmen bu iki albümdede kendini tam olarak yansıtamadığını üçüncü albümünün tam istediği gibi olacağını söylüyordu.yarışmada vaad edilen sözler yerine getirilip barış akarsu yurtdışına gitseydi hem onun için çok şey değişecekti ve hem de inanıyorum ki ülkemizide gayet iyi temsil edecekti.

evet hep söylerdi 3 albümüm benim istediğim gibi olacak
çünkü artık madden bazı şeylerin üstesinden gelebilecti.
Neyazıkki ülkemizde bazı şeyleri kendi istediğiniz gibi yapa bilmek için paraya ihtiyaç var. onun içinde illaki bazı şeylere göz yumuluyor. Barış bu anlamda çok zorluk çekti. Dişiyle, tırnağıyla geldiği ve tam herşey düzelmeye başadı diyecekken bu kezde yaşamasına izin verilmedi. söylediği gibi malum "Buralarda yaşamak izne tabiydi "Canım benim o da farkındaydı bu topraklar üzerinde Barış olarak
kalmak ,Barış'ca yaşamak çok zordu. Eminim onun bayrağını taşıyacak
nice Barışlar yiteşecek ardında. çünkü onu iyi çocuklara anlatmaya devam ediyoruz son nefesimizi verene kadarda devam edeceğiz bunda kimsenin kuşkusu olmasın

berfinkoc demiş ki:
evet hep söylerdi 3 albümüm benim istediğim gibi olacak
çünkü artık madden bazı şeylerin üstesinden gelebilecti.
Neyazıkki ülkemizde bazı şeyleri kendi istediğiniz gibi yapa bilmek için paraya ihtiyaç var. onun içinde illaki bazı şeylere göz yumuluyor. Barış bu anlamda çok zorluk çekti. Dişiyle, tırnağıyla geldiği ve tam herşey düzelmeye başadı diyecekken bu kezde yaşamasına izin verilmedi. söylediği gibi malum "Buralarda yaşamak izne tabiydi "Canım benim o da farkındaydı bu topraklar üzerinde Barış olarak
kalmak ,Barış'ca yaşamak çok zordu. Eminim onun bayrağını taşıyacak
nice Barışlar yiteşecek ardında. çünkü onu iyi çocuklara anlatmaya devam ediyoruz son nefesimizi verene kadarda devam edeceğiz bunda kimsenin kuşkusu olmasın
tartışmaya girmeyeyim diyorum ve hatta daha önce burda yazdıklarımıda silmiştim ama bazı şeyleri görmemezlikden gelip saçma sapan yorumlara müdale etmemekde olmuyormuş.. berfinkoç diyorki bukezde yaşamasına izin verilmemiş ve onun bayrağını taşıyacak nice Barışlar yiteşecek ardında.

öyle anlatmışsınki olayı hiç bilmeyen bir insan sanki, onu sevmeyen insanlar tarafından öldürüldügünü sanar arkadaş kadere kazaya degere inanırmısın..ve ayrıca onun bayragı diye bişey yok milettin ulusun bayragı diye bi söz vardır onu taşımak yüceltmek de her şahsın vazifesidir yorum yaparken sözlerine dikkat etmelisin

BARIŞ AKARSU anısına O'nun resimleri, görüntüleri ve albümleri dışında söylediği şarkılardan oluşan dvd ve albüm ; ''AYRILIK ZAMANSIZ GELİR'' çok yakında çıkıyor..

öyle anlatmışsınki olayı hiç bilmeyen bir insan sanki, onu sevmeyen insanlar tarafından öldürüldügünü sanar arkadaş kadere kazaya degere inanırmısın..ve ayrıca onun bayragı diye bişey yok milettin ulusun bayragı diye bi söz vardır onu taşımak yüceltmek de her şahsın vazifesidir yorum yaparken sözlerine dikkat etmelisin

haklısın arkadaşım bu ülkede kuralsız bozuk yollarda ölmek,heran neden geleceği belli olmayan bir maganda kurşununda ölmek, hatta bir polisin arkadan ateş edip kafasından vurularak ölmek, daha dört aylık bebelerin soğutan ve açlıktan donarak ölmesi, radyasyonlu çay içerek ölmek ,hepsi bunların hepsi sadece kader sen ve senin gibi küçük beyinlilerin kafası
bunları almadığı için ölmeye devam ediyoruz.

karanlık sayfa senin hala burada olmanı anlayamıyorum. burası barışı ''anlayanlar'' grubu ki senin anlamadığın gayet açık.hala fark edemiyorsun değilmi onun herkesden farklı olduğunu hepimiz için yerinin ayrı olduğunu ve ne senin sözlerinin bunu değiştirebileceğini nede bir başkasının

teşekkürler ocein

karanlık sayfayı sallayın ya başedemiyor gidiyor
kafasına esiyor laf atıyor kaçıyor :D

yazık problemleri var bırakalım kendini rezil etmeye devam etsin ben eğleniyorum ama onun bu halinede acıyorum doğrusu :D :D :D

yav son 3 5 kişinin mesajlarını okuyunca karanlik_sayfa nın olayı sabote eden kötü kişilik olduğunu düşündüm fakat herkes ne dedi diye okuyunca ağzına sağlık ne güzel konuşmuş dedim.
Barış akarsu iyi biriydi kötü biriydi iyi şarkıcı ve de kötü bilmem duymam ama ne o yada kız arkadaşı adam olsaydıda hız kurallarına uysaydı.Allah tan sadece kendilerine zarar verdiler .Barış akarsunu ölmesi yerine karşıdan gelen bi ailenin ölmesi daha mı iyi olurdu?
saygılar umarım sözlerim çarpıtılmaz

1. ortada hızlı araba kullandılar diye bir şey yok. 2. o kazada hiç kimsenin ölmesini istemezdik. 3. hatalı baştan sona kadar yoldur .4'' adam olsaydı'' falan bunlar kullanılması hoş olmayan sözler üstelikde barış abi gibi biri için

Bu yeterli cevap olmuştur umarım

hiç durmadan aniden İzmir-Bodrum Karayolu'na çıktı. Akarsu ve iki arkadaşının bulunduğu otomobil, İzmir'den Bodrum yönüne giden 38 yaşındaki Halil İbrahim Çetin'in kullandığı 34 AT 9921 plakalı meşrubat dolu kamyonun altına girdi. Kamyon, Akarsu'nun kullandığı otomobile sol yandan hızla çarptı.

Yaklaşık 30 metre sürüklenen ve ardından takla atan otomobil, hurda yığınına döndü. Otomobilde bulunan 37 yaşındaki Nalan Kahraman olay yerinde, 24 yaşındaki Zeynep Koçak kaldırıldığı Bodrum Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Torba Taksi Durağı'ndaki şoförlerin yardımıyla araçtan çıkarılan 29 yaşındaki Akarsu, ambulansla Özel Bodrum Hastanesi'ne kaldırıldı. Akarsu'nun duran kalbi doktorların çabasıyla yeniden çalıştırıldı. Solunum cihazına bağlanan Akarsu'dan alınan kan örneklerinin incelenmesinden sonra alkollü olup olmadığının anlaşılacağı belirtildi.

Kaza tesbitine göre Akarsu'nun asli kusurlu olduğu ve 2918 sayılı Karayolları Kanunu'nun 84'üncü maddesine göre, kavşaklarda geçiş önceliği kuralını ihlal ettiği belirtildi. Geçiş önceliğinin kamyonda olduğu belirtildi. Kamyon şoförü Çetin'in ise ‘Diğer Kusurlu’ olduğu, aynı yasanın 52/1-a maddesine göre kavşağa yaklaşırken hız azaltma kuralını ihlal ettiği belirtildi.

FRENE BİLE BASAMADIM

Jandarma tarafından gözaltına alınan kamyon şoförü Çetin, “İzmir'den gelip Bodrum'a gidiyordum. Kavşağa yavaşlayarak girmeme, selektör yapıp korna çalmama rağmen Torba tarafından gelen araç aniden kavşağa girdi. Ne fren yapmaya ne de yönümü değiştirme fırsatım oldu. Sürücünün kavşağa bakmadan hızla gireceğini tahmin edemedim. Çok üzgünüm'' dedi.

kaynak ise
http://www.haberaktuel.com/news_detail.php?id=79077

haberin tarihi 30 haziran yani kazadan 1 gün sonra her şey daha net değil ilk başlarda arabayı kullananın barış akarsu olduğu sanılıyordu daha sonra sevgilisinin kullandığı ortaya çıktı.gerçekten bütün olayları başından sonuna kadar takip etmediğin belli.ayrıca kamyon şoförü suçsuz olsa neden şu an hapiste barış abinin sevgilisi suçlu olsa adamın ne işi var hapiste. lütfen artık barış abiyle uğraşmayı kesin.

:arrow:
Kurulmus saat gibi
çalisiyor bu dünya
Kimler geldi kimler geçti
Hala ayni rüya

Yalan olmus sözler yalan
Bu düzeni bozuk dünya yalan
Kelle koltuk altinda
Gidiyoruz bu yoldan

birakin yeter be
Hergün ayni seyler
Bu düzeni kim kurduysa
Gün gelir elbet biter

soz-muzik : baris akarsu

İSTERDİM
Ölümü düşünmek gözlerinde çığlıklarla
Kuşlara isyan etmek uçamamaktan
Yüreğimdeki sancıları yaşamayı sevmek
Öğrenmemek bildiklerini de silmek

İsterdim yeniden doğmak yada hepten yok olmak
İsterdim daha iyi olmak bir melek gibi
Kanat açıp dağlara uçmak
Birileri buna izin vermedi
Buralarda yaşamak izne tabi

Saçına dokunmak rüzgarların temasıyla
Yeniden coşabilmek karanfillerle
Uçurumları yenmek kaygan zeminlerde
İsyanlara dalmak deli cesaretiyle

Kanat açıp dağlara uçmak

Acıyı yok etmek kalbinden sevdiklerimin
Geceyi çekip almak günlerinden
Maviye akmak sisli güz denizinde
Günahları affetmek tanrının dileğiyle

Kanat açıp dağlara uçmak

fordcan demiş ki:
yav son 3 5 kişinin mesajlarını okuyunca karanlik_sayfa nın olayı sabote eden kötü kişilik olduğunu düşündüm fakat herkes ne dedi diye okuyunca ağzına sağlık ne güzel konuşmuş dedim.
Barış akarsu iyi biriydi kötü biriydi iyi şarkıcı ve de kötü bilmem duymam ama ne o yada kız arkadaşı adam olsaydıda hız kurallarına uysaydı.Allah tan sadece kendilerine zarar verdiler .Barış akarsunu ölmesi yerine karşıdan gelen bi ailenin ölmesi daha mı iyi olurdu?
saygılar umarım sözlerim çarpıtılmaz

fordcan demiş ki:
yav barış abin kovalasın seni hatta vatanı milleti de barış abin kurtardı onun bayrağını taşımaya devam etsen kolay gelsin

iki mesajını alt alta alıntıladım. (çok gerekliymiş gibi..)
bir kere yargıya intikal etmiş bir konuda fikir beyan ederek suç işliyorsunuz . ikincisi (bizi daha çok üzen kısmı) ''iyi ki BARIŞ öldü '' diyerek saygı ve insaniyet sınırlarını zorlamışsın.
söyediklerimi çarpıtmışsınız diyeceksin, ama zaten çarpık olan bir söylemde bulunduğunun farkındasın zannımca..

sevgili BARIŞSEVERLER;
Arkadaşlar lütfen bu başlıkta sadece BARIŞ'IN müziği ve hayat felsefesi ile ilgili paylaşımlarda bulunalım. burası bir sohbet alanı değil paylaşım alanıdır. birbirimize ''merhaba'' , ''hoşgeldin'' tarzı mesajları özelden yazalım.
bu başlığın açık kalabilmesi için lütfen duyarlı olalım. başlık daha önce karşılıklı gereksiz tartışmalar ve konu dışı paylaşımlar yüzünden zaman zaman kilitlenmişti..
BARIŞ AKARSU --- AYRILIK ZAMANSIZ GELİR çok yakında müzik marketlerde...

Geri