Barış Akarsu

Ellerinize kollarınıza sağlık bu müziği durmadan arıyordum bence gerçekten mükemmel bir $arkı ama filmden alıntı yapılmı$ bu $arkı Merve Sevi ' nin APTAL sesi bile geliyor auehae :) tekrar tesekkurler ..

crnky demiş ki:
ya o şarkıcı türkücü yarışmalarına katıldığı için ağzıyla kuş tutsa bile önyargımızıkıramaz diye düşünüyorum... :)

sizler bilirsiniz..hayatın her alanında önyargılı olursanız hiç bir zaman gözünüzdeki perdeleri kaldıramazsınız..ve kaldıramadığınız zamanda birçok güzellikleri teğet geçmiş olursunuz :LOL:

20 Ocak Cts
Saat:20:30 Barış AKARSU Konseri
Yer : Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi :

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Bahariye Cad. No. 39 Adliye Yanı Kadıköy - İstanbul (216) 336 12 00

22 ARALIK CUMA (BU GECE) 23:50 SON ÜTÜCÜ BARIŞ AKARSU KONUK

BARIŞ AKARSU'NUN YILBAŞINDA SAHNE ALACAÐI YER

BEYOÐLU GÖLGE BAR

31 ARALIK 2006

GİRİS: 30 ytl LİMİTSİZ BİRA

SAAT:22.00

Gölge Bar
Adres: İstiklal Cd. İmam Adnan Sk. No:8 K:1 Beyoğlu.
Tarif: Vakko'nun karşı sokağı..

Barış Akarsu, bir şekilde dizisi sayesinde ilgimi çekti. Sonra şarkılarını dinledim tek tek. İtiraf etmeliyim ki tamamen önyargılardan, hiç tahmin etmezdim etkileyici olabileceklerini.
Dünyaca ünlü heavy metal gruplarının tadını onda da arayanlar; tabii ki bulamazsınız. Onların kullandığı teknolojiler farklı, deneyimleri farklı, Barış’ın şu anki imkanları ve altyapısı farklı.

Kriterleri doğru belirleyin, bu türk rock müziği adına büyüme bir eğilimli girişimdir. Ürünün şu halini desteklemek zorunda değilsiniz tabii, taşlamayın da meyvesini beğenmiyorsanız. Ne de olsa düşünce o meyveleri yemeyeceksiniz.

İleride O da olacak kendi dinledikleri gibi, istediğiniz gibi.

Ben biraz hızlı gittim, onun fan clubune üye oldum.
Kendimden hiç beklemezdim, pişman değilim:)

Saygılar, sevgiler, güzel müzikli günler...

yılbaşı programı son durum.

SON BİLGİLER:

Barış Akarsu & Pilli Bebek
31 Aralık Pazar 20:00
Mekan : Gölge Bar (info)
Bilet Fiyatları : 33,50 YTL

* 18 yaş sınırı vardır.
* Bilet fiyatına sınırsız bira dahildir.
* Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

PROGRAM
20:00 Kapı Açılış
22:00 Barış Akarsu
00:30 Pilli Bebek

Biletler:Biletix

barış bence turkiyenin kurt cobaini türk rock ına yeni ufuklar açtı inanılmaz bir müzizyen bu şahsiyeti dinledikten sonra hayata bakış açım değişti beni yeni ufuklara sevketti en kısa zaman da yurt çapında da kendinden bahsettirmeye başlayacaktır eminim

mariuana demiş ki:
barış bence turkiyenin kurt cobaini türk rock ına yeni ufuklar açtı inanılmaz bir müzizyen bu şahsiyeti dinledikten sonra hayata bakış açım değişti beni yeni ufuklara sevketti en kısa zaman da yurt çapında da kendinden bahsettirmeye başlayacaktır eminim

oha hatta yuh!adamı mezarından kaldırıp getirceksiniz

alpkaan demiş ki:
her zaman hatırlıyorm yarışmada barış akarsu yu derstekledim albüme gelince ben açıkçası daha iyi bi albüm beklerdm ama ilktir umarım 2.daha güzel olurr
2. albüm ağustos ayında çıktı arkadaşım. **düşmeden bulutlarda koşmam gerek** albümü bence çok başarılı, hemen alın ve dinlemeye doyamayacaksınız... :D
Desteklediğiniz sanatçıyı daha dikkatle takip etmeniz gerekmez mi?
8)

barış akarsu yu yarışmada desteklerdm doğru ama o kadar yoğun bi tempoya sahip olduum içn hiç takip edemedim ve daha 2. albüm çıktıından haberim yok ayrıca anadolu rock fazla dinlemem daha çok modern tazlar terchmdr tşk edrm sevilay yinede

Geri