Barış Akarsu

En yakın Barış Akarsu etkinlikleri aşağıda :D

01.04.2006 Cumartesi TRT INT Ayışığı Programı

14.04.2006 Cuma Almanya

04.05.2006 Prşembe Kadir Has Üniversitesi (söyleşi)

Program şimdi bitti ve çok güzeldi Barış çok iyiydi ama çok kısa bir programdı Barış şöyle sabaha kadar sürecek bir programa çıksa ancak yeterli olabilir belki isteklere arayanlara söylediği güzel parçalara 1 saat çokk azzz ;)

bu arada programda rockerlığı rockerlık duruşunu ve felsefesinide çokk iyi açıkladı :twisted:

evet bende izledim.canlı performans sergiledi.yurt dışından arayan vatandaşların ilgisi çok iyiydi..kim ne derse desin kendine özgü bir havası var...:))

:D Barış hemşerim benim yazın çok sık karşılaşır aynı mekanlarda bulunmuşuzdurr.. Yarışmadan çıktığı için birçok kişi tarafından eleştiri alsada ilk albümü gayet iidii 2. albümün çok daha ii olacağı kesin başarılar Barışaaa... :))))

hatige demiş ki:
:D Barış hemşerim benim yazın çok sık karşılaşır aynı mekanlarda bulunmuşuzdurr.. Yarışmadan çıktığı için birçok kişi tarafından eleştiri alsada ilk albümü gayet iidii 2. albümün çok daha ii olacağı kesin başarılar Barışaaa... :))))
amasralı mısın :)

BARIŞ AKARSU ALMANYA KONSERLERİ...

14 nisan>>> Manheim >>> KİLİM BAR

15 nisan>>> Köln >>> VİLLA ROCA

16 nisan>>> Wiesbaden >>> ZURNA BAR

SAAT:23.00 DEN İTİBAREN...

İYİ EÐLENCELER ALMANYA....

Cem Karaca Özel Ödülü : Barış Akarsu
Tebrik ederim seni Barış. Bu ödüllerin daim olmasını diliyorum.
Bu arada Amasralı arkadaşlar, ben de Zonguldak'lıyım.Her ne kadar Antalya'da yaşıyor olsamda. Selamlar, sevgiler.

-GUITARIST- demiş ki:
2 nci albümün ne zaman çıkacağı kesinleştimi bilgisi olan warmı

suan calışmalar hızlı bır sekılde devam edıyor haziran ayı içersinde albümün cıkmasını bekliyoruz ama malum Türkiye koşulları :roll: o yüzden bu tarih azda olsa sarkabilir... Ama çok iyi bir albüm geldiğini söyleyebilirim...
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Geri