Barış Akarsu

Neden onlarda işte türk rockçılarımız oluyorlar. Sen seda sayan şovu izleseydin kesin ismail yk hayranı olurdun bak. Ben o rock dansını izledikten sonra sıkı bir ismail yk hayranı oldum

rockerrocker demiş ki:
hande_rocker_89 demiş ki:
Bence barış akarsu hande yenerle bi düet yapmalı. Sesleri çok iyi gider bence...

ama tarzları gitmez :twisted: :twisted: :twisted:
Piyasada o kadar çok düet var ki, farklı tarzdaki sanatçıların yaptığı, bu gayet de iyi gider. Mercan Dede ile Özcan Deniz yapıyorsa, Barış ile Hande Yener neden yapmasın?

Saygılar...

Neden onlarda işte türk rockçılarımız oluyorlar. Sen seda sayan şovu izleseydin kesin ismail yk hayranı olurdun bak. Ben o rock dansını izledikten sonra sıkı bir ismail yk hayranı oldum

rock dansından kastın nedir??.. böyle bir dans varda biz mi bilmiyoruz??..yani rockın roll falan vara rock dansı diye biz headbang falan biliriz...ne yapmış yk headbang mi atmış programda.....neyse zaten rocker_89 olayı özetliyo bence gitmeyelim arkadaşın üstüne deli çağları şimdi....bak benimde Türkiye den rockçı sevdiklerim var=tarkan,İbo,İzzet Yıldızhan :) :) :)

Daishuman demiş ki:

rock dansından kastın nedir??.. böyle bir dans varda biz mi bilmiyoruz??..yani rockın roll falan vara rock dansı diye biz headbang falan biliriz...ne yapmış yk headbang mi atmış programda.....neyse zaten rocker_89 olayı özetliyo bence gitmeyelim arkadaşın üstüne deli çağları şimdi....bak benimde Türkiye den rockçı sevdiklerim var=tarkan,İbo,İzzet Yıldızhan :) :) :)

olmaz ama müslüm gürses'i unutmussunuz özellikle son dönemdekicıkışları ılee alkısı hak edıyor :oops: zamanında teoman sarkılarıda soylemıstı galıba degılmı oyuzden müslüm gürsesi atlamayalım lütfen :x

Rock dansı he!!!! :roll: :roll: iyiymiş bu da...

eskileri dinliyor olmak kendini yeniye kapatmak demek mi ben mi yanlış yorumlamışım... :?:

bekliyorum BARIŞ AKARSU'nun 2. albümünü...

konserlerdekinin yarısını yansıtsalar sertlik anlamında albüme belki biraz ipucu olurdu önyargılara...

neyseki arkadaşa rock'ın tarihi,rock müzik felsefesini vs..annatmaya gerek kalmadan forumdan atılmış:) ismail yk ya rocker dien bir şahsiyete anlatmanın ne kadar faydalı olunacağı konusundaki şüphelerimde feraha erdi en azından:) ama iyi güldüm:)

herkese saygılar:)

pek dinlemedim..ama; videosunu izledim.. ;) ortamda bi konser havası var..slow bi şarkı calıyolar amasra mı amasya mı ne oole birsey neese izleyenlerde sankı super solo var super ritm var parçada da aha boole yapıolar bak :metal utanmasalar pogo'ya gırıcek adamlar..

Yapsın tabi bakalım ikinci albümü,hatta iniglizce şarkı koysun;ama koymasın yok ya ingilizce söliyemez,batırır.Vaalla nedne bilmiyorum nedense şebnem ferahın sesi bile iniglizce şarkı sölerken berbat detone olmuş.

Kesinlikle daima savunduğum tez var,aksanı bi yere bıraktım özellikle türk solistler ingilizce şarkı sölerken baya bir batırıyor;çünkü ingilizce telaffuzları iyi değil;vasatın ötesine geçemiyor.Haydi aksanı geçtim;genellikle aksan 6 yaşına kadar örenilebilecek bir şey;bilinçaltına bağlı olarak.Ama telaffuzları berbat.Ve Türkiyede ingilizce şarkıyı en kral sanatçılar vokaller bile batırıyor :)

Benim 10 üzerinden 7 verdiğim ingilizce şarkıyı başarıyla seslendiren pentagramdan murat üstad;örneğini verebilirm bir de bu forumda adı geçen y türk rock ve metal gurupları ve sanatçılarının ingilizce şarkı sölerken vokalleri berbat:) bu yüzden dünyaya asla açılamazlar:) ;çok zor ....

johnnyturhan demiş ki:
ben yeni gordüm olayları hala soktayım... neyse barıs akarsuyun yeni albümünde kendisine ait sarkıalr varmı bilgisi olan ???
Evet yeni albümünde BARIŞ ın sözü bestesi aranjesi hepsi olacak bu albüm herşeyi ile BARIŞ AKARSU yu yansıtacak

ya sevgili black knigth seni tartışmacı kişiliğinden dolayı kutlarım ya nasıl yani burada ingizce şarkı söylenip söylenmemesi tartışılmıyorduki sen maşallah yine her zamanki kendin çalıp kendin söylemişsin :twisted:

Müzik evrensel olduğuna göre İngilizce söylemek şart olmasa gerek diye düşünüyorum ama dip not Barış ın diyalek olayı çok şyi yani iyi bir teleffuz yeteneğine sahip

DARTH_VADER demiş ki:
Barış Akarsu yerinde olsam popstar katılmazdım eğer bi rock'cı olarka goruyorsa kendini!Kendi bileğinin hakıyla gelse daha iyi olurdu sesi fena değil:)

ya bu konular çok geride kaldı 2 yıl oldu yarışma biteliayrıca popstar değil bir kere yapılan ve yarışmacıların çok değerli hocalar tarafından ders almalarını sağlayan Akademi Türkiye idi

hayır anlamıyorum ingilizce söyleyince ne oluyor:)
bakınız diken,pilli bebek,mavi sakal,moğollar ve bunun gibi gruplar türkçe müzik yapıyorlar..çok da kaliteli..ingilizce telaffuza göre mi eleştireceğiz müzisyenleri:)

zaten ingilizce dinlemek istediğim zaman dünyada yüzlerce grup var..açıp onları dinliyorum:)nightwish,haggard,iced earth,sepultura,maiden,white snake ve sayamayacağım bir dünya grup..

bırakalım yurdum insanı türkçe müzik yapsın..:)

Geri