Mor ve Ötesi

zlatan1937 demiş ki:
ya arkadaslar o gun hava sıcakligi nasildi? o sogukta siz neler yapabilirdiniz?

gerçek bir dinleyici olmak, hiç bir koşulda
toz kondurmamak değildir.
o kadar sevip,göklere çıkarabiliyorsak,yeri geldiği zaman
adam gibi eleştireceğiz de..oradaki ortam da,ekipman da,
hava koşulları da sahneye çıkan her sanatçı ve grup için aynıydı.
ve kabul etmek gerekir ki,mor ve ötesi'nin performansı gerçekten kötüydü.
neyse..o konserin üstünden 20 gün geçti neredeyse..
bu mevzu da yeteri kadar konuşuldu,tartışıldı.
rica ediyorum kapansın artık.

duyduguma gore dunya yalan soyluyordaki butun sarkıların ingilizce versyonları kaydedilmis ama piyasaya cıkarılıp cıkarılmıcagına karar vermemisler

o kayıtları yabancı bi rock sanatçısı istemiş şu an ismi aklıma gelmiyor ama sağlam biriydi dys hepsi kaydedildi ingilizce olarak ama o kayıtların ne olacağını grup bile bilmiyor
bu arada bugün show tv'deki cenk mi?erdem mi?adlı programa çıkacaklar saat: 00.30

bunu bilir bunu sölerim mvö nin hiç bi konserini beğenmem.konser performansları çok kötü.tsunami için yapılanda bence hava ile alakası yok.
bir de mvö şarkılarında nedense fazla solo kullanmıo.bu da büyük bir eksik.

bence de güzeldi...ama seyircilerin mvö eski sarkilarini söylerken sustuklari an benim icimde bir ne bilim mutlu oldum...ben almanyada oturdugum icin türkce muzikle ilgilenmiyordum ondan sonra mor ve ötesini sevda cicegi ile tanidim ama baska kisiler gibi (sizin su yeni kitle dediginiz ) tek dünya yalan söylüyoru dinlemiyorum...birak zaman aksin ve yaz albümünlerini buldum burada cok sükür ve cok basarili buluyorum. insallah gül kendineyi de bulurum...siz kac zamandir mvö taniyorsunuz?

Hayriel demiş ki:
bence de güzeldi...ama seyircilerin mvö eski sarkilarini söylerken sustuklari an benim icimde bir ne bilim mutlu oldum...ben almanyada oturdugum icin türkce muzikle ilgilenmiyordum ondan sonra mor ve ötesini sevda cicegi ile tanidim ama baska kisiler gibi (sizin su yeni kitle dediginiz ) tek dünya yalan söylüyoru dinlemiyorum...birak zaman aksin ve yaz albümünlerini buldum burada cok sükür ve cok basarili buluyorum. insallah gül kendineyi de bulurum...siz kac zamandir mvö taniyorsunuz?
10 sene

hasickteareya demiş ki:
eski kitlesi herzaman yanlarında olucak..... sabunlar olmasada olur... ..

Aynen ...dun trt 'deki cnli performans programini izledim ...harika bir performans sergilediler ozellikle "ne" parcasini caldiklarinda ...Kerem'in sololari ...kendinden geciyordu...
cok kaliteli muzisyenler ...seyirci ile cok guzel iletisim kuruyorlar ...

mor ve ötesi

ben mor ve ötesine bayılıyorum evde de müzik çalarımda da onları dinliyorum bence harika bir grup seven sevsin sevmeyen de kötülemesin lütfen bu kadar iy olmasalar zaten başta geçen haftaki izmir fuarında benim gittiğim konser olmak üzere konserleri tıklım tıklım olmazdı
tüm grup üyelerini çok seviyorum hepsi çok sempatik :)

Geri