Mor ve Ötesi

abi alın replik size:)
harun: - şimdi sırada yalnız şarkı

tiki1: - ne şarkı dedi ne şarkı
tiki2- hağuunnnnnn
tiki1- ya dursana ne şarkı dedi
harun- olasılıklar,şan...
tiki2- çambas, çambass

gülüyorum hallerine

yaa çok konu popülerliğe geliyo dönüp dolaşıp ama kim suçlu ya da bi suçlu var mı onu da anlamıyorum benim de hoşuma gitmiyo haruuuuuuuuunnnncular ama bu konuda mor ve ötesini suçlamayı da anlamıyorum adamlar ne yapsın yani..

işte uzak dur demeyle olmuyo ne yazık ki.. adamın canı isterse söyler, söylemesini istemeyenler de dinlemez, desteklemez.. sonuçta legal birşey.. istemezse mvö de vermez şarkısını zaten..
burdan ben m.gürses'in söylemesini istiyorum sonucu çıkmasın, aksine fikri bile hoş gelmiyo kulağa ama yapabilicek bişe yok..

slayerbodom demiş ki:
Feeling demiş ki:
bi de "bir derdim var" şarkısını acıklı bi aşk şarkısı sanan akıllı yurdum evlatları var ya, en çok onlara gülüyorum..

Yakında dinleriz artık müslüm babadan bir deeerdiiim vaaaar muhahahah :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

ooo hayır hayııır nayıırr :cry: :cry: bunu sölemeyin bile :evil: paramparçayı paramparça ettikten sonra :evil: bir derdim var ı da daha bir derde sokmasın ya :evil: onların üretimi onlara yeter başka boyutlara karışmasınlar lütfennn 8O 8O 8O

ya arkadaşlar amorphis'in elemanlarından santeri kallio, niclas etelavuori ve cok sevdigim ritm gitarist tomi koivusaari'nin yan projesi olan verenpisara'nin 2002 ve 2003 yılında iki albümleri çıkmış, 2003 yılında çıkan albümdeki bir parça benim ciddi şekilde dikkatimi çekti, kafama dan diye düştü desem daha doğru olur...link veriyorum sizin de dinlemeniz için, yorum yapmayacağım ben bu konuda...

(başlıkla alakasını verdiğim linkteki şarkıyı dinleyince anlayacaksınız)

http://www.aym.itu.edu.tr/tolga/verenpisara-juomarahat.mp3

edit: hiçbir art niyetim yok sadece şaşkınım ve bunu paylaşmak istedim...

edit 2: link artık çalışmıyor maalesef arkadaşlar...juomarahat şarkının ismi...grubun adı zaten yukarıda yazıyor, bulup dinleyebilirsiniz internet üzerinden...

arkadaşlar bende dinledim şarkıyı...benziyo demek az kalır.aynısı resmen...ayrıca amorphisin the way şarkısı ile de aynı...bu kadar da olmaz diorum...bnce bu iletilmeli burda kalmamalı

Geri