Mor ve Ötesi

mor ve ötesi şehir ve bırak zaman aksın albümünden sonra yavaaş yavaş battı arkadaşlar dibe yakın şuan umarım akıllanırlar(sanmıyorum da)..zamanında 23 gibi bi şarkı yapan grup ne halde şimdi..buarada ben de 2kez tanıştırıldım onlarla da nerden hatırlasın adamlar harbiden ki zaten ne gerek var..

doğru söylüyorsun...sanki tanımak bir ayrıcalık...23'ü beğenmem pek ama dişi zamiri ve balıklar gibi şarkı yapmış olmaları iyi potansiyele sahip olduklarını gösteriyor...ama albüm tartışmasına gerek yok çoook tartışıldı çünkü bu...hatta neredeyse tek tartışılan konu bu !

Re: mvö

myanathema demiş ki:
slm millet! ya ben şeyi merak ediyom mvö barışa rock'a katılacak mı? ya bilen biri varsa beni bilgilendirirse sevinirim...

katılmıyorlar diye biliyorum.görmedim isimlerini.may daylere gittiler ama barışarocklarda yoklar.

herkes eleştiri makinesi gibi valla. ben barisarock' ın organizatorleri ile oldukca sık goruşen biriyim, ailevi bir yakınlık. Bu organizatörler geçen Eminönü Meydanında bir etkinlik yaptı, hani belediye izin vermedi diye iptal olmuş, o etkinlikte de hep Mor ve Ötesi vardı, Küresel BAK ve BAK ında hemen hemen her etkinliğine destek veriyor Mor ve Ötesi. Katılmayacak olurlar ise bile organizatörlerle karşılıklı olarak anlaştıkları ve bizlerin muhtemelen bilmeyeceği bir nedeni vardır.

ya abi bu herifler geçen sene de katılmamışlardı ayıp ediyolar bence ne olursa olsun katılmaları gerek demin bi arkadaş barışa rock haberinde bana mesaj atmış katılıyorlar diye ama hangisi doğru muallakta...

eskısı kadar iyi olmasada yine de iyidir:( bir anda bu kadar meshur olmalarında kı tek neden bence profesyonel olusları eskıden cook nota kacırıyorlardı muzıklerını eskısı gııb yaparlarsa rock camıasında daha cok sevılır

mvö barisarocka katilmayi istiyormus. arkadasin da söyledigi gibi bu izin alinamayan eminönü konseri de barisarock yetkilileri tarafindan düzenlenmeye çalisilmis..Yani yetkililerle mvö nün iletisimi devam ediyormus umarim katilirlar bizim de içimiz rahatlar..

myanathema demiş ki:
ya abi bu herifler geçen sene de katılmamışlardı ayıp ediyolar bence ne olursa olsun katılmaları gerek demin bi arkadaş barışa rock haberinde bana mesaj atmış katılıyorlar diye ama hangisi doğru muallakta...
İyi de arkadaşım geçen sene katılmamışlardı çünkü turnedelerdi ve -galiba- 21'inde konserleri olduğu için yetişemiyorlardı bu sene de öyle bir şey olursa veya grupla ilgili bi sorun çıkarsa (mesela bi kere de o yüzden Kerem K. paneli iptal ettirmişti) katılamayabilirler. Ama tabi söylendiği gibi onlar bu tip organizasyonların ehemmiyetinin farkında olan insanlar ve zaten yeterince destekliyorlar;ellerinden geleni yapacaklardır. :)

5, Element ,6 Hr Sundae,Anima,Barış Akarsu,Bulutsuzluk Özlemi,Bülent Ortaçgil,Catafalque,Çamu,Deli,Demirhan Baylan,Djinn Stylo,Enola,False in Truth,Gevende,Gökalp Baykal,Işığın Yansıması,İhtiyaç Molası,Karapax,Kesmeşeker,Koma Berlim,Metro,Moğollar,Objektif,Poker,Ruşen Akar,Siya siya bend + Kara Güneş,Saul Sacrifice,take The Money and Run,Tibet Ağırtan & Kırık Kalpler,Turgut Berkes & Kara Kutu,Yalan,Yaşar Kurt,Yırtık Uçurtma,Yolgezer,Zardanadam..liste buymuş..mor ve ötesi yok...olsun yinede bişey demiyorum,elbet bir sebebi vardır diyorum,mayday fln dedim ama mvö önemsiz sebeplerle böyle önemli bir festivale katılmayacak bir grup değil,kendilerine yakışır bir sebebi vardır eminim..seneye inşallah :)

dünkü harbiye konseri çok güzeldi bence..eski şarkıları bağıranların daha bir çoğunlukta olduğunu farkettim..güzeldi buda..yoksa bize mi kalıyo yine :)tabi haruncular da vardı ama olsun..bu arada gidenler var mı burdan bilmiyorum belki goen olmuştur barışarock die bi afiş açıldı bzdik o açan :)onlarda gulumsediler..bakalım belki de gelirler hiç belli olmaz...

evet o kötü dinleyici grubunun yaş ortalaması iyice düştü özellikle son albümle gelen popülerlikten sonra acaba şarkılarda verilen mesajları anlayabiliyolar mı bende onu merak ediyom

dunya yalan söyluyor herkesin bildigi gibi mor ve ötesinin en muhteşem performası!ama ben merak ediyorum acaba bu muhteşemliği aşıp nasıl yeni bir kaset yapacaklar?kolay gelsin diyor selanlar yolluyorum!!!!

Geri